Jak na věc


ski areál paseky kamery

SKI KAŠPERKY NABÍZEJÍ TYTO SLUŽBY.

    Vše funguje, jak má, aby na kurz bylo připraveno to nejpodstatnější - SNÍH! Díky Ski areálu Červenohorské sedlo!
    Jste sportovec? Pak je pro Vás karlovský ski areál to pravé místo. Pro sportovní lyžaře, závodníky a milovníky rychlosti jsme z důvodů bezpečnosti rozšířili stávající hlavní svah, sjezdovku FIS. Označením je červená. K tomu jsme pro Vás v Karlově vybudovali další, novou červenou sjezdovku Rukáv.
    Nebo klik v levém menu na PŘIHLÁŠKA NA KURZ nebo klik na červené tlačítko CHCI SE PŘIHLÁSIT nahoře vpravo.
    úspěšným absolventům kurzu bude automaticky nabídnuta práce ve Ski and Board School Loap a v jejích partnerských školách.
    Přepravní rychlost pomy je přizpůsobena těm nejmenším návštěvníkům Ski areálu Myšák v Karlově. Pro nejmenší, začínající a pohodové lyžaře jsme přes letošní léto vytvořili zbrusu novou sjezdovou trať o délce 1100 m! Sjezdovka je označena modrou barvou (turistická) a její šířka se pohybuje od 40 do 70 m. Sjezdovka je kompletně zasněžována umělým sněhem. Ti, kdo preferují pohodové lyžování si určitě přijdou na své. Pouze ve ski areálu v Karlově.


V sobotu 13. 12.2014 v 9:00 zahajujeme provoz!

    Ski areál Myšák je součástí jednotného odbavovacího systému SKI CENTRUM MALÁ MORÁVKA – KARLOV. Proto u nás zakoupené jízdné můžete využít v areálech Ski Karlov, Klobouk a Ski areál Kopřivná.
    V našem bistru U Emila můžete ochutnat sandwich s trhaným vepřovým masem, vybrané uzeniny z Davle, teplou pražskou šunku s brusinkovou omáčkou, zapečenou tortilu s krůtími prsíčky a sýrem, palačinky s borůvkami a šlehačkou pro děti a spoustu dalších dobrot, kterými doplníte energii. Z nápojů nabízíme například horkou čokoládu, výběr čajů a oblíbený svařák.
    Na Červenohorské sedlo jezdí také autobus. Do www.idos.cz zadejte cílovou stanici Loučná nad Desnou,,Červenohorské sedlo. Pokud si vyberete vlak, dojedete do konečné stanice Kouty nad Desnou a odtud si musíte vyhledat autobusové spojení na ČHS. Autobusová zastávka je přímo nad vlakovým nadrážím.


Zahájení letní sezóny na Zadově

    Ve spolupráci se Svazem lyžařských škol České republiky pořádáme další instruktorský kurz! Cílem je univerzální instruktor, schopný vyučovat klienty lyžařských škol a kurzů všech věkových kategorií a se specifickými zvláštnostmi komerční klientely. Výsledná licence Instruktor základního lyžování/snowboardingu je akceptována ve všech lyžařských školách působících na území ČR. Opravňuje vás učit jak v komerčních školách, tak na výcvikových kurzech pořádaných základními, středními a vysokými školami. Všichni úspěšní absolventi se mohou účastnit dalších navazujících kurzů a rozšiřujících programů a seminářu v ČR i zahraničí.
    HRADEC KRÁLOVÉ - ČESKÁ TŘEBOVÁ - MOHELNICE - ŠUMPERK – RAPOTÍN – VELKÉ LOSINY – LOUČNÁ NAD DESNOU – KOUTY NAD DESNOU - ČERVENOHORSKÉ SEDLO
    Pokud chcete, připojte se do našich neoficálních facebookových skupin. Můžete zde nabízet / poptávat spolujízdy na kurz, popřípadě vkládat své dotazy :o)
    - Za velice přínosné, a z vaší strany určitě náročné, považuji přednášky – zajímaví lidé, zajímavá témata! Taky musím pochválit přístup školitelů – pohodový přístup a přitom zachování respektu z naší strany školených. Prostě vaše reklama nelže :o)
    Ski areál Červenohorské sedlo: Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Sjezdové tratě začínají v nadmořské výšce 1164 m a končí ve výšce, kde ostatní střediska začínají - 862 m. www.cervenohorskesedlo.eu


Letos je zima zase fajn, pár fotek:

    Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).
    - Kurz se mi líbil i přes nepřízeň počasí. Hodně se mi líbily přednášky, dověděla jsem se spoustu zajímavých věcí. A trampolína super!
    velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.
    Jsme síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení, působící již ve většině střediscích v Jeseníkách.


Tohle musíte vidět! Skvělí mladí lyžaři...

    Ski areál Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Na náš ski areál v Karlově se vždy můžete podívat aktuálně pomocí on-line kamer! Pokud toužíte karlovský ski areál shlédnout i jindy, nabízíme Vám svoji fotogalerii. Ski areál Myšák je součástí jednotného odbavovacího systému SKI CENTRUM MALÁ MORÁVKA – KARLOV. Proto u nás zakoupené jízdné můžete využít v areálech Ski Karlov, Klobouk a Ski areál Kopřivná.
    Provozujeme karlovské ski středisko pro rodiny s dětmi. Ski areál Myšák leží jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Malá Morávka – Karlov. Sledujte naše novinky a dozvíte se tak o aktuálních akcích.
    - Líbil se mi přístup vedoucích a lektorů, zodpovědní a hodně toho naučili. Super přednášky, dobrá a srozumitelná skripta.
    Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 199,-/pár.
    Provozujeme karlovské ski středisko pro rodiny s dětmi. Ski areál Myšák leží jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Karlov pod Pradědem - Malá Morávka. Sledujte naše novinky a dozvíte se tak o aktuálních akcích.


Sledujte sněhovou situaci na nové webkameře!

    - Hodně dobrej kurz, sice moc nabitý program, což ale bylo taky dobře, protože nebyla nuda :o)Super lidi se kterýma byla fakt sranda, se kterýma se dalo poradit o čemkoli.
    Místo konání: Letos jsme pro vás vybrali nejkrásnější zimní středisko v Jeseníkách, z hotelu rovnou do lyží a na kopec! Kvalitní restaurace, žádná školní jídelna, komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, samostatné přednáškové místnosti a spoustu dalších výhod! www.hotelchs.cz
    Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás informovali, že tento víkend spoušti me Single vlek a také dětské hřiště s pojízdným pásem vč. provázku. Těšíme se na Vás a také Vaše ratolesti
    Abychom Vám pobyt u nás ve Ski reálu v Karlově co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný karlovský ski servis a půjčovna dětských skútrů..


Ski-servis,Ski-bazar orientační nabídka

    S radostí Vám tímto oznamujeme, že v pátek 10. 1. 2020 spouštíme provoz našeho skiareálu. Začínáme večerním lyžováním a to ve výjimečném čase od 17:00 - 21:00. Dále se na Vás budeme těšit každý den od 9:00 - 17:00, večerní lyžování bude prozatím vždy v pátek a v sobotu od 18:00- 21:00. Těšíme se na Vás
    - Perfektní instruktoři, co si nehrajou na „drsný“, uvolněná atmosféra a přitom kvalitní a vtipné podání myšlenek...
    Plus další členové kurzového týmu : Martin Lysák (závodní lyžař - Ski Klub Šumperk, instruktorský team Ski and Board School Loap), Míša Podzimková (profi fotografka, instruktorský tým Ski and Board School Loap), Jiří Pecha (instruktorský team Ski and Board School Loap), Monika Šenková (instruktorský team Ski and Board School Loap)
    Abychom Vám pobyt u nás ve Ski reálu v Karlově co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný karlovský ski servis a půjčovna dětských skútrů.
    V ceně: licence, plná penze, ubytování, odborné přednášky, permanentka, skripta, triko Ski & Board School Loap. Cena kurzu je konečná, žádné jiné náklady!


Ski Kvilda stále jede v pohodě naplno :-)

    všem úspěšných absolventům bude nabídnuta práce v lyžařských a snowboardových školách Ski & Board School Loap nebo v jejich partnerských školách. Se získanou licencí je držitel oprávněn učit v dalších lyžařských a snowboardových školách v ČR a na lyžařských kurzech pořádaných ZŠ, SŠ a VŠ.
    Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .
    Ski areál Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Na náš ski areál v Karlově se vždy můžete podívat aktuálně pomocí on-line kamer! Pokud toužíte karlovský ski areál shlédnout i jindy, nabízíme Vám svoji fotogalerii.
    U nástupní stanice lyžařského vleku ski areálu v Karlově jsou dvě odstavná velkokapacitní bezplatná parkoviště. Ta platí pro Vás, návštěvníky SKI areálu MYŠÁK. Nachází se zde i půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Ta nabízí výuku na lyžích a snowboardech pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po pokročilé.


Dětské závody ve slalomu -Ski Kvilda Cup 2012

    Abyste měli představu, jak to na takovém instruktorském kurzu chodí, vytvořili jsme pro vás videoprezentaci z fotek předešlých kurzů.. Enjoy :o)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00