Jak na věc


skalice u české lípy pizza

Strojník pásových a kolových rypadel - Ceska Lipa

    (*) Váš email nebude zveřejněn ani poskytnut provozovateli pizzerie (Pizzařství.cz). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Pečeme v italské peci vytápěné dřevem. Pizzu vyrábíme italským postupem s použitím vždy čerstvých surovin, které si rychlou tepelnou úpravou zachovávají svou správnou chuť i hodnoty. Pizzu Vám přivezeme do okruhu cca 12km do Vašich domovů, firem, barů..Rozvoz do obcí: Skalice, Manušice, Okrouhlá, Pihel, Nový Bor, Častolovice, Slunečná, Polevsko, Prácheň, Chotovice, Janov, Sloup, Radvanec, H.Libchava, Č.Lípa, K.Šenov, Svor atd. Nebo si přijeďte sami a odvezete si pizzu zaručeně horkou!Nekuřácký prostor, parkoviště
    Pečeme v italské peci vytápěné dřevem. Pizzu vyrábíme italským postupem s použitím vždy čerstvých surovin, které si rychlou tepelnou úpravou zachovávají svou správnou chuť i hodnoty. Samozřejmostí naší pizzy je kvalitní těsto vlastní výroby a základem drcená rajčata a mozzarella.
    Tento podnik hledáte také jako: Pizařství.cz.Další možnosti: pizzerie v Liberci, rozvoz pizzy Liberec. Pokud Vám v České Lípě chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00