Jak na věc


silvestr odpocet

Oblíbené destinace našich klientů

    Podle zájmu návštěvníků zde umístím možnost vkládat inzerci a to nejen poskytovatelům silvestrovské zábavy, ale také něco na způsob silvestrovské seznamky, kdy si budete moci pomocí silvestr.biz najít společníka, společnici nebo společnost na Silvestra.
    V každém případě Vám přeji abyste na mém webu našli nejen ty informace, které hledáte, ale i nějaké to poučení a zábavu navíc. Pokud se vám po prohlédnutí mých stránek Silvestr.biz zvedne nálada, pak to je pro mne bonus navíc.
    Silvestr.biz nabízí možnost zarezervovat si silvestrovský pobyt, třeba na horách nebo v Paříži, pronajmout si chatu či chalupu, objednat hotel nebo pokoj v horské chatě.
    A bych nezapomněl dozvíte se tady taky něco o jménu Silvestr, a některých jeho slavných nositelích, tak třeba o herci Sylvester Stallone pravděpodobně nějaké informace máte, ale co třebas o papeži Silvestru I. Nebo o významném puškaři Sylvestru Krnkovi?
    Hledám tímto společníka, pomocníka, správce fóra, redaktora a autora v jedné osobě, zkrátka parťáka, který by mi pomohl s tvorbou webu Silvestr. Jestli máš zájem tak se ozvi na email uvedený v patičce webu, na odměně se určitě domluvíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00