Jak na věc


rozvoz obědu zlín

Pizzerie nabízející rozvoz v Liberci:

    V případě, že budete chtít maso doručit, doplňte prosím do objednávky „rozvoz“, a informace o dni rozvozu a čase, který vám vyhovuje (zadejte prosím minimálně 4 hodinový interval v době od 8:00 do 17:00 hodin), adresu odběru a telefonní číslo.
    Na zadanou adresu maso a další produkty doručíme v časovém intervalu dle vašich možností v rámci doby rozvozu. Maso je ovšem třeba vyzvednout z možného místa parkování u vašeho bydliště.
    Rozvozový plán se průběžně mění, prosím sledujte naše webové stránky. Pokud objednáváte rozvoz, zadejte nám prosím vaše požadavky, budeme Vás kontaktovat. Přibližný čas rozvozu Vám dokážeme sdělit den předem.
    Většina pizzerií provozujících rozvoz pizzy Liberec nabízí za splnění určitých podmínek rozvoz zdarma. Většinou je potřeba objednat rozvoz za danou minimální částku nebo za určitý počet pizz. Podmínky rozvozů zdarma v Liberci najdete na detailech jednotlivých pizzerií.
    úterý: Rožnov - Vsetín - Zlín - Přerov - Olomouc - Příbor - Nový Jičín - Frýdland - Frýdek Místek
    Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete svou objednávku krůtího masa či dalšího zboží z Farmy Rychvald odvézt sami, rádi vám nabízíme i tuto službu. Dny rozvozů najdete v „rozvozovém plánu“ na této stránce.


Autentica trattoria- italská restaurace

    Vzhledem k tomu, že čerpáme informace o rozvozech pizy v Liberci z různých zdrojů, je možné, že některou pizzerii nejdete v následujícím přehledu pro "rozvoz pizzy Liberec" podruhé:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00