Jak na věc


retro hokejové dresy reprezentace čssr

Speed Link NDS Lite Car Adapter, black (DS Lite)

    Byly to zvláštní prostory, které rozlehlostí i architektonickým novátorstvím odkazovaly většinou k jiné době. Zároveň ale byly pasáže říznuté reálným socialismem v podobě hesel slibujících přátelství na věčné časy nebo posilujících mír. V místních cukrárnách a restauracích se dalo posedět, na nástěnkách lidé hledali a nabízeli na legendární inzertní vývěskové službě a v zákoutích se daly uzavírat obchody. Připomeňte si zvláštní svět, v němž se odehrávaly lásky z pasáže.
    Pasáže byly za socialismu zvláštním prostředím, ve kterých se míchala zašlá sláva s optimistickými transparenty, ale také kina, divadla, restaurace nebo provozovny služeb
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Buďte jako první informováni o nejnovějšímzboží, skvělých slevách a soutěžích!Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00