Jak na věc


restaurace u tři věžiček

Naši restauraci naleznete na trase dálničního přivaděče Jihlava - Havlíčkův Brod

    (*) Abychom zabránili anonymům, doporučujeme uvedení platného emailu, který nebude zveřejněn, ani poskytnut provozovateli restaurace (Restaurant tři věžičky). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Orientace v databázi dětských koutků eKoutky.cz je intuitivní. Ve fialovém menu vlevo si vyberete typ provozovny, do které se se svým dítkem chystáte. Na mapě nebo v zeleném menu vlevo si navolíte kraj popřípadě také okres, který chcete navštívit. Získáte přehled provozoven se zázemím pro děti vyhovujících vašemu výběru.
    Vzhledem k tomu, že rodiče mají možnost registrovat svá oblíbená místa, může být vaše provozovna v našem katalogu již zadaná. Pokud budete chtít údaje o své provozovně spravovat kontaktujte nás.
    Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, pro děti máme nachystané pastelky a omalovánky, samozřejmostí je dětský jídelní lístek. K dispozici jsou i hračky a dětský koutek.
    Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce.


Hotel – Restaurant Tři Věžičky Jihlava- Váš partner pro školení, firemní akce a ubytování v Jihlavě

    Pro Vaše domácí oslavy Vám zajistíme domácí celou uzenou kýtu, celého uzeného krocana, uzená kolena, celého uzeného nebo pečeného lososa. A Vaše oslava bude perfektní! A paní domu se může věnovat hostům…
    Upřesnění restaurace: Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni. K dispozici je salónek pro pořádání svatebních hostin, rautů a firemních školení. Kapacita je 100 míst.
    Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary.
    Pečlivě vybírejte kategorie, do kterých svou provozovnu zaregistrujete. Máte možnost si zvolit více kategorií tak, aby údaje odpovídaly přesně vaší nabídce. Firmy jsou v katalogu řazeny podle pořadí, ve kterém se zaregistrovaly.
    Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst a letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české i světové kuchyně. Jsme schopni odbavit i autobusové zájezdy (nutná rezervace).
    Prosíme zákazaníky, aby v době oběda od 11 do 15 h nepoužívali v naší restauraci notebooky. Za tímto účelem je možné pronajmout si salonky. Děkujeme za pochopení!


Přidat hodnocení nebo zkušenost

    Zaregistrujte svou firmu v našem seznamu dětských koutků a využijte svou konkurenční výhodu, kterou dětský koutek a baby-friendly prostředí bezesporu je. Registrace firmy v databázi dětských koutků eKoutky.cz je ZDARMA. Jedinou podmínkou je, aby vaše firma měla k dispozici zázemí pro děti. Zaregistrovat se mohou také firmy, které vychází rodičům nějak vstříc např. hlídáním dětí, firemní mateřské školky atp. Firmy, které tato kritéria nesplňují budou z katalogu odstraněny. Děkujeme za pochopení.
     Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst, letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české kuchyně. Jsme schopni odbavit  i autobusové zájezdy (nutná rezervace). Připravíme pro Vás staročeskou svíčkovou na smetaně, protýkanou slaninou s domácími knedlíky, ale i cheeseburger nebo domácí tagliatele. V naší nabídce nechybí ani čerstvé ryby. Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých a lokálních surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary, používáme bylinky z naší zahrádky. Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, pro děti máme nachystané pastelky a omalovánky, samozřejmostí je dětský jídelní lístek. K dispozici jsou i hračky a dětský koutek. Od pondělí do pátku připravujeme zvýhodněné polední menu.


Kontaktovat Restaurant Tři Věžičky Jihlava

    Rodinný hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, na hlavním tahu mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex 4 budov – restaurace se salonkem, hotelové části s menšími salonky, přístavby hotelu s wellness a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
    Má někdo z Vašich blízkých narozeniny? Nevíte jaký mu koupit dárek? Darujte mu poukázku do naší restaurace! Poukázky Vám vystavíme v jakékoliv hodnotě, dle Vašeho přání. Poukázky je dobré si objednat telefonicky (567 217 581), případně i mailem (restaurace@trivezicky.cz) my je připravíme, a po té si je můžete vyzvednout u obsluhy restaurace v čase, který Vám bude vyhovovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00