Jak na věc


restaurace u růžového pantera facebook

Penzion s restaurací v Mariánských Lázních

    Rychlá, přijemná obsluha s úsměvem na rtech! V jídelníčku mají vynikající kapří hranolky, vřele doporučujeme. Děkujeme kuchaři i obsluze, motorkáři.Restaurace Vorař (Týn nad Vltavou)
    Katastrofa- hodnotit témeř není co! Po 20 minutách čekani na servirku jsme odešli . Na záhradce bylo asi 10 lidí. Doporučuje rozhodně zvolit jinou restauraci než tuto.Parník Vranov (Vranov nad Dyjí)
    Jídlo i pivo bylo dobré, ale hezký večer je hlavně zásluhou skvělé a milé, stále se usmívající obsluhy, proto bychom chtěli pochválit Andreu a její tým za pohodový večer. Každému v Plzni rádi tuto restauraci pod taktovkou těchto děvčat doporučíme.Restaurace Střelnice (Jindřichův Hradec I)
    Vážení dnes jsem byl na obědě v restauraci na 5ce,dostal jsem tak vařící polévku,že z ní mám puchýř na rtu,po té mi donesli druhé jídlo,kuřecí steak,bylo to jako když člověk cucá mrtvému ucho,téměř syrové a bez chuti,omáčka bez chuti,no a nakonec přišla servírka(Baculáková)a loupla mně o 17 korun,mohu vřele doporučit číst dál...Restaurace Na Pětce (Vamberk)


Prodej, restaurace, Šitbořice, 200 m²

    Restauraci Můstek v Popelkách 1247 jsem navštívil s 10 přáteli dne 12.9.2020.Přišli jsme si zavzpomínat,pojíst a část z nás i přespat v chatkách do druhého dne:1)V chatkách je čisto,není zde ale kuchyňka ani varná konvice či alespoň hrníček. Za noc jsem zaplatil 380 Kč. žádný doklad o platbě mi číst dál...Restaurace Můstek (Lomnice nad Popelkou)
    Nejhorší restaurace co jsme kdy byli polévka studená panenka nedopečená burger syrový hrůza hrůz. a no to vše jsme čekali 1.5hod.Této restauraci se vyhněte obloukem.Cinema bowling (Dobřany)
    Nenašli jste vhodné komerční prostory k prodeji? Pokud Vám nepostačuje nabídka, podívejte se na další komerční prostory k prodeji v níže uvedených lokalitách.
    Naprosto nedoporučuji. Neschopnost obsluhy, jídlo nic moc a příšerně dlouhé čekání.Hodnocení restaurace na Firmy.cz bylo již 2x smazáno, nebylo kladné, to vadí?Tak proč chcete hodnocení? Chtělo by to nápravu!!!Restaurace U Potůčku (Volary)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00