Jak na věc


restaurac u bílého koníčka pardubice

Tento španělský umělec je jediný na světě, který umí malovat světlo. Podívejte se sami

    Toto řešení má i další výhody. Nemusíte zbytečně připlácet za atypickou výrobu. Členění modulů lavice i konstrukční řešení vymyslíme za Vás. Pouze nám napište požadovanou délku lavice.
    Uvedená cena u produktu se rozumí cenou za běžný metr. Tato lavice se nabízí pouze pro rovnou sestavu (bez vnitřních rohů). Pro rohovou sestavu nabízíme řešení OLBIA MQE (řešení s vnitřním rohem).
     Ocelové pružiny a sendvičová struktura sedáku (spodní vrstva z regenerátu a horní vrstva z kvalitní pěny v sedákové kvalitě) garantují dokonalý sedací komfort na podkladu, který není ani tvrdý ani měkký. Tyto lavice se nikdy neprosedí. Stále to budou čalouněné restaurační lavice.
    Individuálně lze také změnit počet čalouněných polí v opěradle. Tuto možnost a způsob provedení prosím konzultujte s odbytovým oddělením. Tato změna není zpoplatněna a nabízíme ji v ceně výrobku.
    Čalouněné lavice do restaurace OLBIA Vás přesvědčí svou kvalitou zpracování, konstrukční odolností a komfortem sezení. Určitě zaujme také poměr kvality a ceny.


Vychutnejte si film Zrodila se hvězda se zpěvačkou Lady Gaga s dokonalým zvukem v sále Dolby Atmos Cinema City

     Nabízená restaurace se nachází na náměstí v blízkosti hradu a zámku s relikviářem svatého Maura. Objekt má tři podlaží, zastavěná plocha je 207m2. Nejstarší dochovaná staročeská hospůdka v Bečově nad Teplou nabízí příjemné posezení v nově rekonstruovaném starobylém interiéru restaurace a salónků, ideální prostory k pořádání společenských událostí., v přízemí se nachází kompletně vybavená restaurace (bar, masivní nábytek, kulečník, stolní fotbal, plazmová televize, digitální satelit, dámské a pánské toalety, sklad, kuchyň, pivní sklep a dva salónky. V prvním patře je tří pokojový byt. Ve druhém patře jsou nově zrekonstruované tři pokoje se sociálním zařízením pro hosty. Kapacita restaurace je přibližně pro 80 osob.Kompletně vybaveno, možnost ihned podnikat.Tel.774202702, v případě pronájmu je cena 25000,- za měsíc za celý objekt., prodám, na prodej,Pronájem, prodej zavedené Restaurac, prodám, na prodej
    Čalouněné lavice do restaurace OLBIA MQD v metráži si sami vyrábíme. Umíme vyrobit lavice v rozměrech přesně podle Vašeho zadání. Výhodou řešení pro čalouněné lavice do restaurace v metráži je jednoduchost objednání. Pouze změříte délku prostoru, kam chcete lavice umístit s přesností na centimetry. Doporučujeme pracovat s 1-2 cm rezervou pro každý rozměr. Vynásobte délku (v metrech) jednotkovou cenou a ihned zjistíte cenu za „lavici na míru“. Např. požadujete 4 metry a 36 cm, tj. 4,36 mtr x uvedená cena = celková cena za lavici vyrobené na míru. (Technická omezení neumožňují zadávat desetinná čísla :-( Při tvoření objednávky prosím zadejte nejbližší celé číslo a do poznámky uveďte přesný požadovaný rozměr. Nebo nejlépe vyžádejte si přímo cenovou nabídku na požadovaný rozměr :-)).


Kovové bistro stoly TIVOLI MDF H70-18 mm

    Spojování restaurační lavice OLBIA do řady nevyžaduje žádné další spojky ani zvláštní kování. Přední strana soklu je odnímatelná. Lavice se sestaví, usadí na místo a přes boční díly se jednoduše sešroubují k sobě.
    Navíc získáte veškeré výhody lavic z modulárního řešení. Pevnost, odolnost, sedací komfort (odolný a stabilní sedák) a dokonalý vzhled konstrukčního řešení na míru. To vše garantujeme v každém centimetru lavice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00