Jak na věc


repase notebooků

Repase turba Praha - Repasované turbo - výměny - servis.

    Opálení staré barvy, broušení, truhlářské a zámečnické opravy, napuštění, 2xzákladní alkydový nátěr, 2x vrchní nátěr. Dvojbarevné provedení dle půvadního stavu. Vyčištění původních oliv.


Repasovaná turbodmychadla - nová turbodmychadla.

        Dovolil bych si začít citátem pana kolegy Mochana, který se zabývá těsněním do oken.Tento citát jsem nalezl na jeho webových stránkách:"Několik rad ze čtrnáctileté praxe: Nepodléhejte sladkým slibům, které dávají výrobci nových oken pouze s dvojsklem. Toto řešení je vhodné do teplých krajin. Všechna okna se v zimním období rosí a z toho pak vznikají plísně. Sám mám špaletová okna z roku 1920, která jsem repasoval, do jednoho křídla jsem dal dvojsklo, takže mám jedna křídla s dvěmi skly a další křídlo s původním, jedním, sklem. V kombinaci se silikonovým těsněním tak vzniklo okno s vlastnostmi mnohem lepšími, než jsou vlastnosti nových, módních, oken."Pokud i vy máte na výběr, tedy nejste vázáni památkářskými pravidly o původním rázu celkovém vzhledu fasády, pečlivě zvažujte a porovnejte celkové náklady na repasi oken spolu s možností výměny těchto oken. Mé osobní zkušenosti jsou takové, že jednoznačně vítězí první možnost, tedy komplexní repase. Je potřeba, aby jste si uvědomili a
    V poslední době, jsem velmi často tázán na postupy prací při repase oken. Rád bych Vám tedy jednoduchou formou popsal z jakých prací se repase oken skládá a co můžete od této repase očekávat.
    Vždy je však nutné stanovit závadu. Ne vždy se jedná o poruchu přímo na turbodmychadle. Může se jednat o poruchu regulace turbodmychadla (některé vozy mají tuto regulaci umístěnou mimo turbo).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00