Jak na věc


rekvalifikační kurzy praha cukrářka

! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

    Měli jsme víkendový kurz 2.9.- 22.10. pod vedením paní Marcely Gaždové. Byla rázná a trpělivě vysvětlovala naše všetečné otázky, a že jich bylo. Dosti jsme se nasmáli a naučili. Takže doporučuji a dle slov naší lektorky NEEXISTUJE HLOUPÁ OTÁZKA :-). Neváhejte, vyzkoušejte a vítejte maséři :-D
    Dobrý den všem, děkuji za mimořádně povedený víkendový rekvalifikační masérský kurz (Praha 12.3-24.4.2016). Poklona patří konkrétně lektorce Lence, za její profesionální přístup plný lidskosti, trpělivosti, pochopení, nadšení a nadhledu. Poklona a poděkování patří i členům zkušební komise, jmenovitě paní Jitce Bohuslavové a paní Jaroslavě Korejtkové za jejich vysokou profesionální odbornost, organizaci zkoušky, vedení, trpělivost, pochopení, šíření dobré nálady, lidský přístup a nadhled. Děkuji všem svým kolegům z kurzu za vytvoření skvělé atmosféry a přeji nám všem hodně zdraví, pohodové lidi kolem sebe a spokojené klienty.
    Rekvalifikačí kurz víkendový 1.9.-14.10.2018: Tímto bych chtěla moc poděkovat lektorce Marcelce Gaždové za skvělý a zároveň profesionální přístup, trpělivé opakování a hlavně myšlenku zapni mozek a použij ho. Marcelka je sluníčko, které nás provedlo kurzem. Zbylým kolegům děkuji za vytvoření skvělého kolektivu. :-)) Všem doporučuji.


5 500 Kč  (sleva: při vyřízení objednávky on-line a platby do zahájení kurzu, bez další administrativy)

    Vážení a milí v EduSpa College, jsem velmi šťastná, že jsem měla to štěstí absolvovat kurz právě ve Vaší škole. Nejenže je to velmi příjemné prostředí, ale Vaši lektoři jsou skvělí.Měla jsem možnost absolvovat kurz pod vedením Zuzanky Šmoldasové a nedovedu si představit nikoho lepšího. Perfektně nás připravila na zkoušky a dodávala nám sebedůvěru a optimismus. Navíc jsem měla možnost poznat nejen Vaše další skvělé lektory, ale moc prima lidičky - kolegy z tohoto kurzu. Chystám se na další kurzy, mám již něco vybrané, takže se určitě brzy rozjedu směr Černý Most. Přeji Vám mnoho úspěchů, děkuji Vám za úžasný start do nového života a do světa masáží. Těším se opět na shledání a na nové poznání.
    Vážení příznivci masáží, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat týmu EduSpa College za profesionální a lidský přístup na kurzu od 12.3 do 24.4.2016, rsp.30.4.2016, kdy proběhly profesní zkoušky. Tým ES C, zejména pak Petr Kovács a Jitka Bohuslavová, ale i celá zkušební komise jsou profesionálové, odborníci, ale hlavně lidé, kteří rozumí nejen své práci, ale i lidem, kteří se u nich učí a naučí se díky nim nové profesi. Za to jim moc děkuji a přeji všem štěstí a pohodu v další jejich záslužné práci.
    Před nedávnem jsem zde absolvovala víkendový rekvalifikační masérský kurz v Praze pod vedením Lenky M. Bylo to skvělé! Vřele doporučuji a přeji spoustu spokojených studentů.


Masérský rekvalifikační kurz  Masér pro sportovní a rekondiční masáže - obsah výuky:

    9.3-28.4. jsem se zúčastnila Masérského víkendového kurzu v Hradci Královém pod vedením Marcely Gaždové. Jsem naprosto nadšená :). Sešli jsme se kolektiv lidí na stejné vlně a s Marcelkou dohromady to bylo naprosto úžasných 8 víkendů. Naučila nás opravdu skvělým způsobem úplně všechno, co jsme potřebovali ke zkouškám a co hlavně budeme potřebovat k práci maséra. Je to velmi přátelská skvělá osůbka, která je důsledná a tím velmi pomáhá. Je spravedlivá a vysoce profesionální. Naučí a ještě je s ní legrace, kterou jsme si užili měrou vrchovatou, takže i skvělé odreagování :). Stala se z nás výborná parta lidí různých věkových kategorií, která se chce dál setkávat na dalších kurzech, ale i mimo ně. Už se moc těším na další kurzy, které mám již zarezervované :). Děkuji :).
    Absolvovala jsem víkendový rekvalifikační masérský kurz s Filipem a musím říct, že to byly jedny z nejlépe prožitých víkendů. Na kurzu se sešla skvělá parta a díky ní i Filipovi panovala pokaždé výborná nálada. Filip nám byl skvělým lektorem, po celý kurz byl neskutečně trpělivý a ochotný vše 100x znovu vysvětlit a ukázat. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat a především ho doporučit dál :)
    14.10. 2012 jsem dokončil (úspěšně) Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáže v Hradci Králové. Bylo to úžasné a opravdu si odnáším poznatky a zkušenosti. Chtěl bych poděkovat škole EduSpa za super kurzy. Lektor Petr v HK si zaslouží největší pochvalu a obrovský dík, protože s lidským přístupem umí opravdu naučit jak anatomii, tak i vysvětlit věci spojené s masérskou činností. Opravdu doporučuji všem.


Rekvalifikační kurzy Praha - Manikúra, Pedikúra, Nehtová modeláž

    Zúčastnil jsem se víkendového rekvalifikačního masérského kurzu v Brně, který začínal 5.9.2015. Byla to paráda, díky Tome. Skvělá parta, Tomáš Vymětal skvělý lektor. Taky dík za ty výlety do jiných kurzů ;-)
    Ahoj. 3.6. jsem úspěšně absolvoval víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Co se dá říci - Jitka je někdo, je to profesionál jak má být! Smekám. Schází mi naše parta, tak snad někdy se sejdem u dalších kurzů Eduspa. Děkuji Jituš.
    Ahoj všem, jsem absolventka rekvalifikačního kurzu v Praze. Tímto bych chtěla všem moc poděkovat za krásné dva měsíce. Moje díky patří hlavně naší lektorce Lence!! Jsi úžasná! Také paní Eva, která nás učila medovou masáž, byla báječná! Určitě se budu dále vzdělávat v EduSpa. Přátelé, kamarádí DÍKY.
    Musím ještě pochválit výborný přístup lektora Jana Kneiffela v Českých Budějovicích, který nás připravoval na rekvalifikační kurz od 13.3.2016. Takhle dobře naladěného, pozitivního člověka snad už nikde nepotkám. Má skvělé, výborné znalosti a dává do toho srdce. Neváhejte a doporučuju!!! :-)


Masérský rekvalifikační kurz - cena:  

    Absolvovala jsem rekvalifikaci v Brně pod vedením Tomáše. Naprosto skvělý, profesionální přístup. Je to člověk na svém místě. Díky za vše. Již se těším na další kurzy a setkání s lektory EduSpa!


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Spirální stabilizace, SM systém II.                  Kraniosakrální terapie          Trigger points              Manuální lifting obličeje       Masáž proti celulitidě a formování postavy                Dornova metoda     Kineziotaping I.         Kineziotaping II.            Manuální lymfodrenáž těla    Havajská masáž              Masáž lávovými kameny      Indická masáž hlavy          Breussova masáž                   Reflexologie nohy       Reflexologie ruky           Moxování                      Čínská masáž Tuina,zdravá záda                          Baňkování               Energetické dráhy (Meridiány)                  Diagnostika podle jazyka   Masáž horkými mušlemi        Lymfotaping                  Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu       Čokoládová masáž          Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci              Thajská tradiční masáž         Ayurvédská masáž I.            Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny       Masáž drahými kameny  Thajská t
    Vzdělávací zařízení Ivany Košařové je držitelem akreditace ministerstva školství na rekvalifikační kurzy v těchto oborech: Holičské a kadeřnické práce, Kosmetička, Manikérka a nehtová designérka, Pedikérka a  nehtová designérka, Vizážistka. Díky této akreditaci, obdržíte po úspěšném ukončení rekvalifikace, osvědčení s celostátní platností.
    Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.


Osvědčení o rekvalifikaci a autorizační zkouška:

    Krásný den. Zúčastnila jsem se rekvalifikačního masérského kurzu (1.9.-14.10) v Hradci Králové. Moc bych tímto chtěla poděkovat skvělé lektorce Marcelce Gaždové, díky které jsme všichni prožili mnoho příjemných, často i veselých víkendů. Učení v rukou Marcelky bylo opravdu hrou. I lenocha, jako jsem já, co se na učení moc nepodívá, perfektně připravila na zkoušku. Často jsem chyběla kvůli časově náročné práci a Marcelka mi vždy vše ráda zopakovala nebo ukázala. Jednoduše přátelský a skvělý přístup! Také děkuji naší skupince, se kterou se do budoucna ráda vždy uvidím. Díky kurzu jsem získala znalosti, certifikát, ale i přátele.
    Chtěla bych poděkovat Vaší firmě za vysoce kvalifikovaný přístup Vašeho lektora Jiřího Drabíka z rekvalifikačního kurzu v Brně. Jeho výuka byla naprosto skvělá. Nejen, že splňovala maximální představu o kurzu, ale i navíc dal Jirka ze sebe víc než co je v popisu jeho práce - skvělý profesionální přístup, osobní rady z praxe a vysokou empatii vůči žákům. Děkuji touto cestou jemu i Vám.
    V neděli 14.10. jsem úspěšně :-) zakončila víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Chtěla bych poděkovat za příjemných sedm víkendů, perfektní, profesionální přístup lektorů a hlavně báječnou atmosféru, která celý kurz provázela. Těším se na setkání v dalších kurzech.
    Chtěl bych poděkovat Marcelce - skvělé lektorce rekvalifikace v Hradci. Nejen, že byla a pro EduSpa určitě zůstává skvělou lektorkou, ale také za to, že umí povzbudit a podpořit chtění se naučit. MARCELKO DĚKUJI.


Osobní průkaz maséra EduSpa College:

    Rekvalifikační kurz květen a červen 2015 v Plzni mě mile překvapil. Petrova výuka byla velice příjemná, nabitá informacemi, názornými ukázkami, prezentacemi s obrázky a videm. Petr dokázal na kurzu navodit přátelskou, příjemnou atmosféru. Díky kurzu jsem pochopila, jak fungují v těle konkrétní pohyby, co se děje, když příliš dlouho sedíme nebo stojíme. Jaké svaly máme posilovat a jaké protahovat. Při cvičení si uvědomuji, které svaly zabírají při jednotlivých cvicích. Kurzu jsem se účastnila s přítelem, vždycky jsem si přála mít přítele, který bude mít masážní kurz a bude umět masírovat, tak se mi to splnilo :-). Na kurzu jsme se sešli v příjemném kolektivu a doufám, že se ještě někdy setkáme.
    Velmi děkuji Lence a všem účastníkům říjnového rekvalifikačního kurzu sportovní masáž. Skvělá profesionální výuka, ale hlavně nás Lenka dokázala udržet stále v pozornosti :). Moc děkuji, byla jsi skvělá.
    Právě jsem zdárně ukončil víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Petra. Skvělý přístup Petra, který dělal vše možné a někdy snad i nemožné, aby nám to vysvětlil a do té hlavy nasoukal. Smekám před jeho vlohy učit a před jeho trpělivostí a klidem (což muselo být někdy docela těžké). Děkuji moc a děkuji i svým spolužákům za příjemnou atmosféru kurzu. Doporučuji.
    Díky lektorce Lence jsme celá úžasná parta úspěšně absolvovali kvalifikaci sportovní a relaxační masáže. Perfektní výklad, trpělivost, super atmosféra. Díky i zkoušejícím komisařkám, Slávkovi Mertovi, který nám rozšířil znalosti i z dalších masáží. Již nyní jsem přihlášena na další dva kurzy. Všem budoucím uchazečům VŘELE A UPŘÍMNĚ DOPORUČUJI TUTO ŠKOLU.


Nabízíme rekvalifikační kurzy v těchto oborech

    V Hradci Králové jsem ve dnech 9.3-28.4.2019 absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Z počátku převládaly pocity jako strach z anatomie, strach ze zkoušek, zda to všechno zvládneme. Musím moc a moc poděkovat úžasné lektorce Marcele Gaždové za to, jakým způsobem celý kurz vedla, jak pečlivě se nám snažila všechno vysvětlit a neustálým opakováním vše naučit. Svým humorem dokázala celý kurz úžasně odlehčit, zažili jsme s ní spoustu legrace. Zkoušky jsme nakonec všichni zvládli a už jsme objednaní na další kurzy. Věřím, že i následující poznatky zúročíme v masérské praxi a na všechny kurzy budeme rádi vzpomínat.
    13.10 jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz s lektorem Filipem. Už dlouho jsem se tak nezasmála, děkuji mu tímto za velmi profesionální, lidský a kamarádský přístup ke studiu :-). Určitě své znalosti v oblasti másáží budu chtít nadále rozšiřovat :-). Také jsem na kurzu poznala spoustu nových skvělých lidiček.
    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené se skvělou lektorkou Lenkou Mistríkovou a bezva kolegy maséry na rekvalifikačním kurzu v Praze. Lenka (a také Slávek Merta) nás velmi poutavě naučili základy anatomie, masérské hmaty, neocenitelné byly jejich poznatky z praxe. Užili jsme si spoustu legrace a zároveň se toho mnoho naučili. Ještě jednou velké díky!


Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: 083/2018-50

    Krásný den všem, rekvalifikační masérský kurz v EduSpa mohu všem doporučit. Příjemné zázemí a kvalitní (jak profesně, tak i lidsky) lektoři, dostatečně zpracovaná skripta a další podklady k rekvalifikační a profesní zkoušce. Od prvního dne jsme masírovali a nezastavili se do posledního :-) Musím přiznat, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších kurzů, ale stál za to. Otevřely se mi dveře do překrásného světa a hned po rekvalifikaci jsem přešla plynule a v klidu do praxe. Děkuji!
    Víkendový rekvalifikační kurz pod vedením lektora Filipa je nezapomenutelným zážitkem. Skvělý a trpělivý lektor, bezvadná parta lidí, spousta legrace a hlavně nových vědomostí. Díky moc a všem vřele doporučuji!
    Absolvovala jsem v Praze sedm víkendů sportovní a rekonvalescenční masáže - a to jen základní začátek. Určitě budu své znalosti rozšiřovat a to jen u EDUSPA - který je fakt nejlepší na světě, jsem nadšená.
    Absolvovala jsem v lednu tohoto roku víkendový rekvalifikační kurz v HK. Touto cestou bych ráda poděkovala našemu lektorovi Slávkovi Mertovi za skvělý přístup a předání praktických i teoretických znalostí. Díky němu a výborným kurzům v EduSpa jsem pomalu přešla do praxe a našla práci co má smysl. Mockrát děkuji Slavkovi i celému týmu EduSpa, jste úžasní :)
    V rámci teoretických přednášek se naučíte základům anatomie, fyziologie a dermatologie, diagnostikou přírodního nehtu, seznámíte se s obecnou hygienou oboru a všemi potřebnými předpisy a zákony.


Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

    Ahoj lidičky. Ráda bych vám všem poděkovala za skvělý rekvalifikační kurz v Hradci Králové od 13.4 ... se skvělým lektorem Petrem. Je to člověk s velkými zkušenostmi, velkou trpělivostí a velkou láskou k jeho poslání :-) Petře, moc ti děkuji za krásných 15 dní a za tvůj přístup k nám všem ... budu se těšit na další setkání.
    Rekvalifikační kurz víkendový 1.9.- 14.10. Hradec Králové. Bylo to super. 7 krásně prožitých víkendů s báječnými lidmi (přáteli) a hlavně se skvělou lektorkou Marcelkou Gaždovou. Človíček s velkým srdcem, porozuměním a skvělým přístupem. Báječně nás připravila na zkoušky a dala nám do života další zkušenosti a poznatky. Marcelko jsi skvělá a patří ti velký DÍK!!!
    Přeji krásný den, tímto bych velmi ráda poděkovala za sedm úžasných podzimních víkendů, kdy jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu v Hradci Králové pod vedením Marcelky Gaždové. Lektorka s velkým "L", profesionální, přátelský, lidský přístup, moudrá slova, která mě obohatila na zbytek života. Báječný kolektiv, který mi vytvořil o víkendech "náhradní" rodinu. Děkuji všem a kurz vřele doporučuji.


Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:    

    Absolvovala jsem víkendový kurz rekvalifikační v Hradci Králové a můžu jenom doporučit. Výborná lektorka - Marcelka Gaždová. Díky ní, jsem se naučila nejenom skvěle masírovat, ale také myslet více pozitivně a mít lepší pohled na život. Jsem velmi spokojená a určitě to není poslední kurz, který jsem u této školy absolvovala. Těším se na mnoho dalších. Super prostředí, super lidi. Jsem velmi nadšená. A mockrát děkuji.
    Masérský rekvalifikační kurz byl dobrý, splnil moje očekávání. Lektoři (Lenka a několikrát suplující Slávek) dělali co mohli, aby látku zvládli všichni. Jejich nasazení bylo poctivé. Dobré bylo i prostředí.
    17.2. jsem ukončila masérský kurs ve vaší firmě. Chci touto cestou nejen poděkovat za úžasné chvíle, informace a sdílení praktického umění masérství, ale zároveň i za neocenitelné nadstandardní dary pro rozvoj osobnosti. Vám všem za to, že jste a hlavně našemu lektorovi Petrovi.
    Máme za sebou 8 krásných, prochechtaných víkendů s nejlepší partou, jakou jsem si mohla přát - v Plzni, pod profesionálním, laskavým a nekonečně trpělivým vedením Petra Kovacse. Kurz jsem si vybrala na základě skvělých referencí a musím říct, že takhle nadšená jsem nebyla léta. Přes maximální vytížení v práci jsem si na víkendových kurzech úžasně odpočinula, načerpala energii a dobrou náladu. Všem z kurzu patří můj velký dík.Ale ten úplně největší je pro Petra, skvělý člověk :-).


Výuka v rekvalifikačních kurzech

    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené na rekvalifikačním kurzu se super partičkou budoucích maséru. A hlavně s úžasnou lektorkou se srdíčkem na pravém místě s Marcelkou Gaždovou. Můžu jen vřele doporučit, děkuji za všechno i za trpělivost a lidskost, kterou tato lektorka má.
    Kurz patří mezi významné křižovatky života a nikomu nepřikazuje, kterou cestou se dál vydat. Jedna z nich je cesta osobního poznání a nekonečné touhy jít dál, hlouběji a úžasného pocitu z toho, jak dokázat pomoci druhému. Jsem velmi štastný, že jsem dostal tu šanci vydat se tímhle směrem. Díky super lektorovi Honzovi z rekvalifikačního kurzu v Českých Budějovicích, že nám nedal nic zadarmo. Právě to nás možná tak nadchlo.
    Ahoj všem, kdo se právě rozhoduje přihlásit na rekvalifikaci Maséra v EduSpa College, tak to určitě udělej hned, moc doporučuji! Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorce Zuzce víkendového kurzu 31.10 -13.12.2015 v Hradci Králové za skvělou přípravu celé třídy na závěrečnou zkoušku. Dále pak lektorovi Tomášovi za skvělý víkend v kurzu Medová masáž.


Přihlaste se na rekvalifikační kurz a změňte svůj profesní život a budoucnost. Pro všechny naše rekvalifikační kurzy máme akreditaci z MŠMT. Začněte dělat to, co vás baví.

    Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši (víkendový kurz 5.5.-17.6.-České Budějovice). Vybaven širokými znalostmi, dobrou metodikou a nekonečnou trpělivostí nás připravil na vstup do klubu masérů. Máme základy, na kterých se dá vystavět dobrá masérská praxe. Rád kurz pod jeho vedením doporučuji dalším. J.
    Absolvovala jsem víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni (1.9.-14.10.2012) a musím se podělit o dojmy. Jitko a Peťo, musím Vám poděkovat za Váš profesionální a přitom lidský přístup. Díky Vám byl kurz úžasný, přínosný a velmi příjemný. Odvádíte skvělou práci, díky moc za vše a přeji hodně dalších spokojených klientů a úspěchů. Jsem velice ráda, že jsem mohla kurz ve Vaší škole absolvovat, a to právě s takovými lidmi, jako jste Vy! Už se moc těším na další kurzy a další setkání s Vámi!!
    Dne 2.6.2013 jsem úspěšně dokončila v Brně Masérský rekvalifikační kurz. Bylo to 7 pěkných víkendů, sranda, ale i učení mučení :-) Poznala jsem prima lidičky a chci poděkovat lektorovi Jirkovi a paní Jitce, která byla velice příjemná u závěrečných zkoušek, naprosto lidská a usměvavá. Pěkný den a mnoho úspěchů všem!


Rekvalifikační kurzy a rekvalifikace I Centrum – Ivana Košařová

    Po úspěšném absolvování této zkoušky před autorizovanou osobou máte možnost získat "Osvědčení o získání profesní kvalifikace" , podle § 18 zákona č. 179/2006 Sb, o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání o změně některých zákonů( zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání) ve znění zákona č.53/2012 Sb.
    Mám za sebou víkendový rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví, který proběhl v Brně od 2.6. do 15.7.2012 a musím všem zájemcům vřele doporučit. Super atmosféra, super parta i super lektor Jirka. Všem moc, moc díky.
    30.10.2015 - 13.12.2015 jsem absolvovala Masérský rekvalifikační kurz - víkendový v Hradci Králové pod vedením lektorky Zuzany Š. Ráda bych jí touto cestou poděkovala. Byla skvělá. Obdivovala jsem její znalosti a schopnost reagovat na naše nesčetné dotazy. Gratuluji EduSpa k takové lektorce a kurz doporučuji.
    30.7. jsem úspěšně zakončila Rekvalifikační kurz víkendový od EduSpa a mám krásný zážitek. Velké díky Marcelce Gaždové za trpělivé vysvětlování, za odpovědi na všechny dotazy, za její příjemný přístup k nám žákům. Také skupina, se kterou jsem tyto víkendy trávila, byla skvělá a humorných situací nespočet, tak zase někdy v Edu Spa na kurzu. AHOOOJ a mějte se krásně.


Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

    Po absolovování brněnského rekvalifikačního víkendového kurzu v termínu 21.1.- 10.3.2017 mně nezbývá nic jiného, než se hluboce poklonit a smeknout před lektorem Tomášem Vymětalem. Jeho široké znalosti, rozhled, ale i nadhled jsou opravdu obdivuhodné. Jeho trpělivost zřejmě také nemá mezí, i když to se zvídavými a stále dokola se ptajícími a rušícími studenty neměl jednoduché :-) Na zkoušky nás se svým stálým "kosterním pomocníkem" připravil výborně! Tomáši, děkuji!
                                                                                      -  delší dobou se zabývá činností v tomto oboru a chce získat osvědčení o výkonávání zvolené profese​.
    Dobrý den, absolvovala jsem víkendový rekvalifikační kurz 12.3.-24.4.2016 v Plzni. Touto cestou bych ještě jednou moc ráda poděkovala za trpělivost, ochotu vše dokola a znovu vysvětlovat a ukazovat. Velké díky patří hlavně Petru Kovacsovi. Je to profesionál na svém místě. Určitě budu ve vzdělání u Edu Spa College pokračovat.
    ANDĚL Marcelka Gaždová to s námi všemi z víkendového kurzu 2.9. - 22.10. 2017 trpělivě dotáhla až do úspěšného konce, za to jí posílám velký dík a doufám, že se brzy setkáme znovu.


Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

    Zdravím, chtěla bych poděkovat za víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Veškerá teoretická i praktická látka byla podávaná srozumitelnou formou obohacená i informacemi nad rámec. Velice chválím Petrův přátelský, vstřícný a velmi trpělivý přístup. Díky opětovnému vysvětlování a opakování nás dobře připravil na závěrečnou zkoušku. Zároveň děkuji jak Petrovi, tak všem zúčastněným za příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Zájemcům určitě doporučuji.
    Absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Hradci Králové 7.5.- 19.6.2016 pod vedením Zuzky, které bych chtěla moc poděkovat, že nás perfektně připravila na zkoušky a hodně nás toho naučila. Byly to nádherné 2 měsíce s úžasnou partou lidí. Plánuji další kurzy v EduSpa.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00