Jak na věc


rekvalifikační kurzy praha cukrářka

Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:    

    Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.
    Děkuji skvělé lektorce, masérce, kosmetičce ... snad jsem nic nezapomněl, Lence, za super vedení během rekvalifikačního masérského kurzu 16.1-28.2.2016, taktéž dík Robertovi za výtečné provedení Dornovou metodou. Brzy naviděnou :-)
    17.2. jsem ukončila masérský kurs ve vaší firmě. Chci touto cestou nejen poděkovat za úžasné chvíle, informace a sdílení praktického umění masérství, ale zároveň i za neocenitelné nadstandardní dary pro rozvoj osobnosti. Vám všem za to, že jste a hlavně našemu lektorovi Petrovi.


! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

    Víkendový rekvalifikační masérský kurz v Brně pod vedením lektora Jirky byl moc báječný. A protože ;-) chvály není nikdy dost, ráda bych touto cestou poděkovala lektorovi Jirkovi za skvěle vykonanou práci. Když nám rozdal manuály, tak jsme se vrhli do studia svalů, kloubů, kostí a masážních technik. Jirka nás s velkou trpělivostí krůček po krůčku učil o sobotách a nedělích. Dělil se s námi o své poznatky, zkušenosti, vědomosti a dával nám tolik, tolik cenné informace. Také jsem tam poznala upřímné lidičky a krásné dušičky :-)
    14.10. 2012 jsem dokončil (úspěšně) Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáže v Hradci Králové. Bylo to úžasné a opravdu si odnáším poznatky a zkušenosti. Chtěl bych poděkovat škole EduSpa za super kurzy. Lektor Petr v HK si zaslouží největší pochvalu a obrovský dík, protože s lidským přístupem umí opravdu naučit jak anatomii, tak i vysvětlit věci spojené s masérskou činností. Opravdu doporučuji všem.
    Po absolovování brněnského rekvalifikačního víkendového kurzu v termínu 21.1.- 10.3.2017 mně nezbývá nic jiného, než se hluboce poklonit a smeknout před lektorem Tomášem Vymětalem. Jeho široké znalosti, rozhled, ale i nadhled jsou opravdu obdivuhodné. Jeho trpělivost zřejmě také nemá mezí, i když to se zvídavými a stále dokola se ptajícími a rušícími studenty neměl jednoduché :-) Na zkoušky nás se svým stálým "kosterním pomocníkem" připravil výborně! Tomáši, děkuji!


Rekvalifikační kurzy a rekvalifikace I Centrum – Ivana Košařová

    Dne 2.6.2013 jsem úspěšně dokončila v Brně Masérský rekvalifikační kurz. Bylo to 7 pěkných víkendů, sranda, ale i učení mučení :-) Poznala jsem prima lidičky a chci poděkovat lektorovi Jirkovi a paní Jitce, která byla velice příjemná u závěrečných zkoušek, naprosto lidská a usměvavá. Pěkný den a mnoho úspěchů všem!
    Krásný den. Zúčastnila jsem se rekvalifikačního masérského kurzu (1.9.-14.10) v Hradci Králové. Moc bych tímto chtěla poděkovat skvělé lektorce Marcelce Gaždové, díky které jsme všichni prožili mnoho příjemných, často i veselých víkendů. Učení v rukou Marcelky bylo opravdu hrou. I lenocha, jako jsem já, co se na učení moc nepodívá, perfektně připravila na zkoušku. Často jsem chyběla kvůli časově náročné práci a Marcelka mi vždy vše ráda zopakovala nebo ukázala. Jednoduše přátelský a skvělý přístup! Také děkuji naší skupince, se kterou se do budoucna ráda vždy uvidím. Díky kurzu jsem získala znalosti, certifikát, ale i přátele.


Výuka v rekvalifikačních kurzech

    Vážení příznivci masáží, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat týmu EduSpa College za profesionální a lidský přístup na kurzu od 12.3 do 24.4.2016, rsp.30.4.2016, kdy proběhly profesní zkoušky. Tým ES C, zejména pak Petr Kovács a Jitka Bohuslavová, ale i celá zkušební komise jsou profesionálové, odborníci, ale hlavně lidé, kteří rozumí nejen své práci, ale i lidem, kteří se u nich učí a naučí se díky nim nové profesi. Za to jim moc děkuji a přeji všem štěstí a pohodu v další jejich záslužné práci.
    V Hradci Králové jsem ve dnech 9.3-28.4.2019 absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Z počátku převládaly pocity jako strach z anatomie, strach ze zkoušek, zda to všechno zvládneme. Musím moc a moc poděkovat úžasné lektorce Marcele Gaždové za to, jakým způsobem celý kurz vedla, jak pečlivě se nám snažila všechno vysvětlit a neustálým opakováním vše naučit. Svým humorem dokázala celý kurz úžasně odlehčit, zažili jsme s ní spoustu legrace. Zkoušky jsme nakonec všichni zvládli a už jsme objednaní na další kurzy. Věřím, že i následující poznatky zúročíme v masérské praxi a na všechny kurzy budeme rádi vzpomínat.
    Masérský rekvalifikační kurz víkendový 1.9. až 14.10.2018 Hradec Králové: Zažil jsem krásné období se skvělým kolektivem budoucích masérek a masérů a výbornou lektorkou Marcelkou Gaždovou, která nás bravurně provedla úskalím anatomie, masérských hmatů a dalších dovedností a dala nám mnoho užitečných rad do dalšího nejenom profesního života. Marcelko ještě jednou díky!


Přihlaste se na rekvalifikační kurz a změňte svůj profesní život a budoucnost. Pro všechny naše rekvalifikační kurzy máme akreditaci z MŠMT. Začněte dělat to, co vás baví.

    Měli jsme víkendový kurz 2.9.- 22.10. pod vedením paní Marcely Gaždové. Byla rázná a trpělivě vysvětlovala naše všetečné otázky, a že jich bylo. Dosti jsme se nasmáli a naučili. Takže doporučuji a dle slov naší lektorky NEEXISTUJE HLOUPÁ OTÁZKA :-). Neváhejte, vyzkoušejte a vítejte maséři :-D
    Zdravím, chtěla bych poděkovat za víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Veškerá teoretická i praktická látka byla podávaná srozumitelnou formou obohacená i informacemi nad rámec. Velice chválím Petrův přátelský, vstřícný a velmi trpělivý přístup. Díky opětovnému vysvětlování a opakování nás dobře připravil na závěrečnou zkoušku. Zároveň děkuji jak Petrovi, tak všem zúčastněným za příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Zájemcům určitě doporučuji.
    Máme za sebou 8 krásných, prochechtaných víkendů s nejlepší partou, jakou jsem si mohla přát - v Plzni, pod profesionálním, laskavým a nekonečně trpělivým vedením Petra Kovacse. Kurz jsem si vybrala na základě skvělých referencí a musím říct, že takhle nadšená jsem nebyla léta. Přes maximální vytížení v práci jsem si na víkendových kurzech úžasně odpočinula, načerpala energii a dobrou náladu. Všem z kurzu patří můj velký dík.Ale ten úplně největší je pro Petra, skvělý člověk :-).


Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

    V neděli 14.10. jsem úspěšně :-) zakončila víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Chtěla bych poděkovat za příjemných sedm víkendů, perfektní, profesionální přístup lektorů a hlavně báječnou atmosféru, která celý kurz provázela. Těším se na setkání v dalších kurzech.
    Po úspěšném absolvování této zkoušky před autorizovanou osobou máte možnost získat "Osvědčení o získání profesní kvalifikace" , podle § 18 zákona č. 179/2006 Sb, o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání o změně některých zákonů( zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání) ve znění zákona č.53/2012 Sb.
    Rekvalifikace u nás mohou využít i lidé evidovaní na úřadu práce. „I“ Centrum dlouhodobě spolupracuje s úřady práce. Mnohé úřady práce hradí lidem u nich evidovaným, rekvalifikace v plné výši. Podle současné legislativy si člověk evidovaný na úřadu práce, kterému je rekvalifikace nabídnuta, sám může vybrat rekvalifikační zařízení. Formuláře pro úřady práce máme k dispozici a rádi Vám poradíme s vyplněním.


Nabízíme rekvalifikační kurzy v těchto oborech

    Právě jsem zdárně ukončil víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Petra. Skvělý přístup Petra, který dělal vše možné a někdy snad i nemožné, aby nám to vysvětlil a do té hlavy nasoukal. Smekám před jeho vlohy učit a před jeho trpělivostí a klidem (což muselo být někdy docela těžké). Děkuji moc a děkuji i svým spolužákům za příjemnou atmosféru kurzu. Doporučuji.
    Krásný den všem, rekvalifikační masérský kurz v EduSpa mohu všem doporučit. Příjemné zázemí a kvalitní (jak profesně, tak i lidsky) lektoři, dostatečně zpracovaná skripta a další podklady k rekvalifikační a profesní zkoušce. Od prvního dne jsme masírovali a nezastavili se do posledního :-) Musím přiznat, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších kurzů, ale stál za to. Otevřely se mi dveře do překrásného světa a hned po rekvalifikaci jsem přešla plynule a v klidu do praxe. Děkuji!
    V rámci teoretických přednášek se naučíte základům anatomie, fyziologie a dermatologie, diagnostikou přírodního nehtu, seznámíte se s obecnou hygienou oboru a všemi potřebnými předpisy a zákony.
    Z více jak 18 ti letých zkušeností s rekvalifikacemi víme, že získání základních praktických dovedností a přístupů, je možné jen při individuální péči zkušených lektorů. Kurzy jsou proto omezeny kapacitně a  kurzy vyučují  lektoři s dlouholetou praxí v oboru.


Masérský rekvalifikační kurz - cena:  

    13.10 jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz s lektorem Filipem. Už dlouho jsem se tak nezasmála, děkuji mu tímto za velmi profesionální, lidský a kamarádský přístup ke studiu :-). Určitě své znalosti v oblasti másáží budu chtít nadále rozšiřovat :-). Také jsem na kurzu poznala spoustu nových skvělých lidiček.
    Vážení a milí v EduSpa College, jsem velmi šťastná, že jsem měla to štěstí absolvovat kurz právě ve Vaší škole. Nejenže je to velmi příjemné prostředí, ale Vaši lektoři jsou skvělí.Měla jsem možnost absolvovat kurz pod vedením Zuzanky Šmoldasové a nedovedu si představit nikoho lepšího. Perfektně nás připravila na zkoušky a dodávala nám sebedůvěru a optimismus. Navíc jsem měla možnost poznat nejen Vaše další skvělé lektory, ale moc prima lidičky - kolegy z tohoto kurzu. Chystám se na další kurzy, mám již něco vybrané, takže se určitě brzy rozjedu směr Černý Most. Přeji Vám mnoho úspěchů, děkuji Vám za úžasný start do nového života a do světa masáží. Těším se opět na shledání a na nové poznání.


Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

    "Vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství" a "Autorizovaná osoba", podle Živnostenského zákona č. 179/2006 Sb. odstavec G, o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů (zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání), s udělenou autorizací pro vykonání závěrečné zkoušky u Ministerstva zdravotnictví.
    Ahoj všem, kdo se právě rozhoduje přihlásit na rekvalifikaci Maséra v EduSpa College, tak to určitě udělej hned, moc doporučuji! Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorce Zuzce víkendového kurzu 31.10 -13.12.2015 v Hradci Králové za skvělou přípravu celé třídy na závěrečnou zkoušku. Dále pak lektorovi Tomášovi za skvělý víkend v kurzu Medová masáž.
    Absolvovala jsem v Praze sedm víkendů sportovní a rekonvalescenční masáže - a to jen základní začátek. Určitě budu své znalosti rozšiřovat a to jen u EDUSPA - který je fakt nejlepší na světě, jsem nadšená.
    Kurz patří mezi významné křižovatky života a nikomu nepřikazuje, kterou cestou se dál vydat. Jedna z nich je cesta osobního poznání a nekonečné touhy jít dál, hlouběji a úžasného pocitu z toho, jak dokázat pomoci druhému. Jsem velmi štastný, že jsem dostal tu šanci vydat se tímhle směrem. Díky super lektorovi Honzovi z rekvalifikačního kurzu v Českých Budějovicích, že nám nedal nic zadarmo. Právě to nás možná tak nadchlo.


Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: 083/2018-50

    Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši (víkendový kurz 5.5.-17.6.-České Budějovice). Vybaven širokými znalostmi, dobrou metodikou a nekonečnou trpělivostí nás připravil na vstup do klubu masérů. Máme základy, na kterých se dá vystavět dobrá masérská praxe. Rád kurz pod jeho vedením doporučuji dalším. J.
    Absolvovala jsem víkendový kurz rekvalifikační v Hradci Králové a můžu jenom doporučit. Výborná lektorka - Marcelka Gaždová. Díky ní, jsem se naučila nejenom skvěle masírovat, ale také myslet více pozitivně a mít lepší pohled na život. Jsem velmi spokojená a určitě to není poslední kurz, který jsem u této školy absolvovala. Těším se na mnoho dalších. Super prostředí, super lidi. Jsem velmi nadšená. A mockrát děkuji.
    Ahoj. 3.6. jsem úspěšně absolvoval víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Co se dá říci - Jitka je někdo, je to profesionál jak má být! Smekám. Schází mi naše parta, tak snad někdy se sejdem u dalších kurzů Eduspa. Děkuji Jituš.
                                                                                      -  delší dobou se zabývá činností v tomto oboru a chce získat osvědčení o výkonávání zvolené profese​.


Osobní průkaz maséra EduSpa College:

    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené na rekvalifikačním kurzu se super partičkou budoucích maséru. A hlavně s úžasnou lektorkou se srdíčkem na pravém místě s Marcelkou Gaždovou. Můžu jen vřele doporučit, děkuji za všechno i za trpělivost a lidskost, kterou tato lektorka má.
    ANDĚL Marcelka Gaždová to s námi všemi z víkendového kurzu 2.9. - 22.10. 2017 trpělivě dotáhla až do úspěšného konce, za to jí posílám velký dík a doufám, že se brzy setkáme znovu.
    Ahoj lidičky. Ráda bych vám všem poděkovala za skvělý rekvalifikační kurz v Hradci Králové od 13.4 ... se skvělým lektorem Petrem. Je to člověk s velkými zkušenostmi, velkou trpělivostí a velkou láskou k jeho poslání :-) Petře, moc ti děkuji za krásných 15 dní a za tvůj přístup k nám všem ... budu se těšit na další setkání.
    Masérský rekvalifikační kurz byl dobrý, splnil moje očekávání. Lektoři (Lenka a několikrát suplující Slávek) dělali co mohli, aby látku zvládli všichni. Jejich nasazení bylo poctivé. Dobré bylo i prostředí.


Osvědčení o rekvalifikaci a autorizační zkouška:

    Přeji krásný den, tímto bych velmi ráda poděkovala za sedm úžasných podzimních víkendů, kdy jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu v Hradci Králové pod vedením Marcelky Gaždové. Lektorka s velkým "L", profesionální, přátelský, lidský přístup, moudrá slova, která mě obohatila na zbytek života. Báječný kolektiv, který mi vytvořil o víkendech "náhradní" rodinu. Děkuji všem a kurz vřele doporučuji.
    Absolvovala jsem rekvalifikační víkendový kurz od 10.9. do 30.10.2016 v Praze s výbornou partou 20 lidí, na které jistě už nikdy nezapomenu. Nedá se zapomenout ani na výbornou lektorku Lenku Mistríkovou, která nás naučila nejen odborné věci, ale zcela určitě nás posunula i v životě svými názory. Neznám človíčka, který by se na víkend plný novinek netěšil. Přijali jsme i nové heslo, kterým se budeme zřídit při své masérské praxi: "Lenka říkala..." Děkujeme.
    Děkuji moc za úžasný víkendový rekvalifikační kurz v Hradci Králové s lektorkou Marcelkou Gaždovou. Sešli jsme se výborná parta a Marcelka je úžasná a trpělivá lektorka. Ukázala mi novou cestu. Děkuji moc Marcelko a kamarádi ;-)


5 500 Kč  (sleva: při vyřízení objednávky on-line a platby do zahájení kurzu, bez další administrativy)

    Dobrý den všem, děkuji za mimořádně povedený víkendový rekvalifikační masérský kurz (Praha 12.3-24.4.2016). Poklona patří konkrétně lektorce Lence, za její profesionální přístup plný lidskosti, trpělivosti, pochopení, nadšení a nadhledu. Poklona a poděkování patří i členům zkušební komise, jmenovitě paní Jitce Bohuslavové a paní Jaroslavě Korejtkové za jejich vysokou profesionální odbornost, organizaci zkoušky, vedení, trpělivost, pochopení, šíření dobré nálady, lidský přístup a nadhled. Děkuji všem svým kolegům z kurzu za vytvoření skvělé atmosféry a přeji nám všem hodně zdraví, pohodové lidi kolem sebe a spokojené klienty.
    Vzdělávací zařízení Ivany Košařové je držitelem akreditace ministerstva školství na rekvalifikační kurzy v těchto oborech: Holičské a kadeřnické práce, Kosmetička, Manikérka a nehtová designérka, Pedikérka a  nehtová designérka, Vizážistka. Díky této akreditaci, obdržíte po úspěšném ukončení rekvalifikace, osvědčení s celostátní platností.
    Chci aspoň touto formou poděkovat Marcelce Gaždové, která vedla rekvalifikační kurz 21.1.-5.3.v Hradci Králové. Byl to pro mě zážitek a nikdy na tento kurz nezapomenu. Milá Marcelko z celého srdíčka Ti děkuji za všechno, co jsi mě naučila a že jsi mně dobře připravila na zkoušky, i když jsem o tom pochybovala.
    Zdravím všechny, v EduSpa College v Praze jsem absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Byly to úžasné dva měsíce, ve výborné společnosti jak nových kolegů, tak skvělé, vtipné a profi lektorky Lenky. Takže, humorně, patce, špetce, zdar!!!


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Absolvovala jsem rekvalifikaci v Brně pod vedením Tomáše. Naprosto skvělý, profesionální přístup. Je to člověk na svém místě. Díky za vše. Již se těším na další kurzy a setkání s lektory EduSpa!
    Po zdárném ukončení rekvalifikačního kurzu můžete svoje služby provozovat okamžitě, ovšem pod dozorem odpovědného zástupce "Garanta" - tohoto odpovědného zástupce potřebujete na dobu jednoho roku.
    Musím ještě pochválit výborný přístup lektora Jana Kneiffela v Českých Budějovicích, který nás připravoval na rekvalifikační kurz od 13.3.2016. Takhle dobře naladěného, pozitivního člověka snad už nikde nepotkám. Má skvělé, výborné znalosti a dává do toho srdce. Neváhejte a doporučuju!!! :-)
    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené se skvělou lektorkou Lenkou Mistríkovou a bezva kolegy maséry na rekvalifikačním kurzu v Praze. Lenka (a také Slávek Merta) nás velmi poutavě naučili základy anatomie, masérské hmaty, neocenitelné byly jejich poznatky z praxe. Užili jsme si spoustu legrace a zároveň se toho mnoho naučili. Ještě jednou velké díky!


Masérský rekvalifikační kurz  Masér pro sportovní a rekondiční masáže - obsah výuky:

    Před nedávnem jsem zde absolvovala víkendový rekvalifikační masérský kurz v Praze pod vedením Lenky M. Bylo to skvělé! Vřele doporučuji a přeji spoustu spokojených studentů.
    Chtěla bych tímto moc poděkovat za víkendy masážních kurzů konané v Hradci Králové pod vedením báječné lektorky Marcelky Gaždové, která svou energií, lidskostí a trpělivostí nás všechny zdárně dovedla ke zkouškám. Děkuji moc za vše, byly to báječné víkendy se skvělými lidmi. Doporučuji všem, kteří se ještě rozhodují.
    Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.


Rekvalifikační kurzy Praha - Manikúra, Pedikúra, Nehtová modeláž

    9.3-28.4. jsem se zúčastnila Masérského víkendového kurzu v Hradci Královém pod vedením Marcely Gaždové. Jsem naprosto nadšená :). Sešli jsme se kolektiv lidí na stejné vlně a s Marcelkou dohromady to bylo naprosto úžasných 8 víkendů. Naučila nás opravdu skvělým způsobem úplně všechno, co jsme potřebovali ke zkouškám a co hlavně budeme potřebovat k práci maséra. Je to velmi přátelská skvělá osůbka, která je důsledná a tím velmi pomáhá. Je spravedlivá a vysoce profesionální. Naučí a ještě je s ní legrace, kterou jsme si užili měrou vrchovatou, takže i skvělé odreagování :). Stala se z nás výborná parta lidí různých věkových kategorií, která se chce dál setkávat na dalších kurzech, ale i mimo ně. Už se moc těším na další kurzy, které mám již zarezervované :). Děkuji :).
    Zdravím, sice píši opožděně, ale moc děkuji Jirkovi, který nás uvedl do masérské činnosti. Kurz proběhl v Brně 24.3-6.5. Jirka nám předal spoustu cenných informací a praktických zkušeností. Vše bylo podáno skvělou formou vyúky. Vše bylo na výbornou :)
    Roky jsem odkládala ze strachu, že se nikdy nemohu naučit lidské tělo, rekvalifikační kurz na maséra. Zpětně mě to velmi mrzí, protože kurz byl úžasný, seznámila jsem se s novými lidmi a inspirovalo a motivovalo mě to natolik, že jsem už absolvovala další kurzy, které byly skvělé a mohu jen doporučit. Nejen samotné masáže jsou skvělé, ale líbí se mi i prostředí, které se lektoři snaží vytvořit a když na kurzu je člověk, který už nějaký kurz také absolvoval, je to velmi znát, protože je přátelský a otevřený. V závěru je to pocit, jako kdyby se člověku rozšiřoval nejen okruh nových znalostí, ale i rodiny. :-)


Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

    Chtěl bych poděkovat Marcelce - skvělé lektorce rekvalifikace v Hradci. Nejen, že byla a pro EduSpa určitě zůstává skvělou lektorkou, ale také za to, že umí povzbudit a podpořit chtění se naučit. MARCELKO DĚKUJI.
    Díky lektorce Lence jsme celá úžasná parta úspěšně absolvovali kvalifikaci sportovní a relaxační masáže. Perfektní výklad, trpělivost, super atmosféra. Díky i zkoušejícím komisařkám, Slávkovi Mertovi, který nám rozšířil znalosti i z dalších masáží. Již nyní jsem přihlášena na další dva kurzy. Všem budoucím uchazečům VŘELE A UPŘÍMNĚ DOPORUČUJI TUTO ŠKOLU.
    30.10.2015 - 13.12.2015 jsem absolvovala Masérský rekvalifikační kurz - víkendový v Hradci Králové pod vedením lektorky Zuzany Š. Ráda bych jí touto cestou poděkovala. Byla skvělá. Obdivovala jsem její znalosti a schopnost reagovat na naše nesčetné dotazy. Gratuluji EduSpa k takové lektorce a kurz doporučuji.
    Dne 18.11. jsem dokončila víkendový rekvalifikační kurz vedený úžasnou a jedinečnou lektorkou Evičkou Juřenovou. Vše probíhalo v báječné uvolněné atmosféře a za to všichni vděčíme naší Evičce.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00