Jak na věc


rekonstrukce panelákové koupelny praha

Co vše v sobě rekonstrukce bytových domů skrývají?

    Rekonstrukce bytových domů je velmi široký pojem. Skrývá v sobě spoustu profesí, řešení a detailů, o nichž je potřeba vždy dobře rozhodovat, umět se nad problémem zamyslet a zkusit se na něj podívat z různých stran. V dnešní době plné informací, zaručených postupů a metod většinou není jednoduché se zorientovat a správně vyhodnotit svoji potřebu.
    Nejdříve je nutné předběžně stanovit rozsah všech prací, které se budou na domu provádět. Zákon rozeznává několik typu prací, u některých je zapotřebí stavební povolení mít, u jiných ne. Ve většině případů se rekonstrukce nikam ohlašovat nemusí. Můžete si přečíst více informací o rekonstrukcích bytových domů a legislativě.
    Tyto rozvody se uvažují od vstupu do domu, tedy od místa, kde se o tyto rozvody již nestarají správcovi sítí, až do míst, kde se tyto rozvody stávají součástí jednotlivých bytů a soukromých prostor. Většinou tedy za samostatnými měřidly jako je plynoměr, elektroměr či vodoměr. Dále se potom jedná o plášť domu, který je také společný, i když by se mohlo zdát, že tomu tak není (okna, balkony). A v neposlední řadě společné části bytového domu jako jsou chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy atd.
    Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.


Byt 3+1 v Otrokovicích, ulice Hlavní - Realizace 2016...

    Bydlíte ve starším domě a máte pocit, že vám okny v zimě proudí do bytu studený vzduch? Zdi jsou studené a celková teplota v méně vytápěné místnosti je nízká? Potom je zapotřebí promyslet, jak daný dům nejlépe zaizolovat. Na výběr se klade zateplení fasády bytového domu či výměna stávajících oken za nová.
    Nejdříve si řekněme, co to ta rekonstrukce bytového domu vlastně je a co všechno se pod tímto termínem skrývá. Jedná se v prvé řadě o rekonstrukci společných částí domu, tedy veškerých páteřních rozvodů energií, jako je elektřina, voda, topení, kanalizace a plyn.
    V referencích společnosti MTG stavby jsou rekonstrukce bytových domů bohatě zastoupeny, přestože se jedná pouze o výběr z celkového počtu realizovaných zakázek. Výběr referencí z této oblasti naleznete zde.
    Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..
    G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007


Byt 3 + 1 Chropyně ulice Moravská - Realizace 2018...

    A když k tomu ještě přidáme vědomí, že téměř vše v této republice je ovlivňováno zdatným lobbingem (v tomto případě výrobců a dodavatelů jednotlivých materiálů) a osobními zájmy některých vlivných skupin, je toho na jednoho člověka už opravdu příliš.
    Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.
    Pokud si s rekonstrukcí nevíte rady, nevyznáte se v současných trendech a neradi necháváte věci náhodě, zkontaktujte nás, nebo se podívejte na reference našich spokojených klientů.
    Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00