Jak na věc


recept na omáčky z vepřového masa

Přes 60800 receptů na jednom místě

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Ze solamylu, mouky, prdopeč, žloutku, 4 lžic oleje a 6 lžic vody umícháme hladké těsto. Maso nakrájíme na kostičky, osolíme a opepříme. Namočíme je v těstíčku a necháme okapat. V pánvi wok nebo v podobně vysoké pánvi rozehřejeme 4 lžíce oleje, maso na něm opečeme a vyjmeme. Mrkev a žampiony nakrájíme na plátky. V pánvi rozehřejeme 2 lžíce oleje a na něm za stálého obracení opečeme mrkev. Přidáme houby, bambusové výhonky a hrášek, cca 3 minuty dusíme. Kečup smícháme s octem, sherry, meruňkovou zavařeninou a cukrem. Dochutíme pepřem, solí a paprikou. Omáčku a maso přidáme k zelenině a prohřejeme.
    Suroviny Kečup, Protlak rajčatový, Mouka pšeničná hladká mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00