Jak na věc


rasy psů s fotkami stafbul

Psi krmivo Hill´s Canine Light 2x12kg

    Dne 25.02.2016 byl Benelli Brenneke vyšetřen u MVDr. Duchka na dysplazii kyčelních o loketních kloubů s krásnými výsledky.
    Dne 3. ledna 2015 se stala naše holčička Bazooka chovnou fenou :-) Na svá štěňátka si však ještě počká :-)
    Dne 25.02.2016 byla Gemma vyšetřen u MVDr. Duchka na dysplazii kyčelních o loketních kloubů s krásnými výsledky. Jedná se o fenku, která je dcerou Colina a připravuje se na to, být chovnou fenkou v Brenneke Kennel.
    Dne 1. dubna 2014 podstoupila Beretta Brenneke rentgenová vyšetření na DLK, DKK, Doppler srdce a vyšetření na luxaci pately s následujícími výsledky: Doppler - bez patologického nálezu, PL 0/0, DLK 0/0, DKK 1/1. Máme z výsledků radost a děkujeme majitelce Barboře Dusilové za příkladnou péči :-)
    Dnes jsme nám byla na klinice MVDr. Herčíka v Horoměřicích potvrzena březost Bazinky, na sonu jsme viděli zatím čtyři váčky.
    Nitra sobota 16. 9. 2017 trieda mladých- V1, CAJC, rozhodca: Maté Durán Enrique (ES) - týmto splnil podmienky na KLUBOVÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH SKCHTaF


štěňata zlatého retrívra a labradora

    Nedeľa 17. 9. 2017 trieda mladých- V2, rozhodca: Kanás Róbert (SK) -píše sa o ňom že je veľká sekera a dosť arogantný...čo aj je, najprv nám vytkol čo sa mu nepáčilo a nakoniec mi povedal že peknejšieho červeného STB ešte nevidel....
    MVP DUO CACIB BrnoBeretta Brenneke 7.2.2015 - mezitřída: Výborná 4/14 ( Friederike Kappacher ) 8.2.2015 - mezitřída: Výborná 4/9 ( Gerhard Poellinger ) Bertoldek S Bárou nám udělaly obrovskou radost.
    Coltík byl se svým páníčkem na střelnici, střelbu zvládal s naprostým přehledem a všem nám tím udělal velkou radost. Chtěl se běžet podívat se až na palebnou čáru :-)
    Dne 24. 9. 2017 se narodil vrh G, ze spojení WCh. In Your Face de la Vauxoise x CWCh. Bazooka Brenneke. Celkem se narodilo 9 bezvadných štěňat, 3 fenky a 6 chlapečků. Dvě fenky a jeden chlapeček jsou irského zbarvení, zbytek červený. Všichni s maskou made by Brenneke.
    Dne 25. ledna 2015 jsem se s Bazookou a Colinem zúčastnil druhé naháňky v krásném prostředí tichého údolí v Roztokách u Prahy. Díky GPS jsem si ověřil, že na takové menší naháňce naběhají oba psi 20 km v náročném trénu. Colin ve svých 7 letech projevuje neskutečnou vitálnost a zdraví :-)


Prodám ACANA DOG ADULT LARGE BREED 15kg

    Dne 18. dubna 2015 složila Bazooka Brenneke ZKOUŠKY VLOH, čímž se nominovala do pracovní třídy na klubových a národních výstavách. Máme z holčičky obrovskou radost, protože neskončila v konkurenci jagošů poslední :-)
    Dne 29. 4. 2017 jsem se s Devisme Brenneke zúčastnil Zkoušek vloh, Devisme byla ve svých 10 měsících nejmladší účastnicí zkoušek a složila je v krásné I. ceně.
    Dne 12.9.2015 jsme se v Praze - Dolních Počernicích zůčastnili výstavy. Bazooka nastoupila v třídě pracovní, v konkurenci čtyř den a získala V1 CAC. Anglický rozhodčí Laurent R. Ford vyslovil Bazooce krásný posudek: "Velmi pěkná atletická fena, krásná hlava i výraz. Výborná přední fronta, velmi dobrá hřbetní linie, správně klenutá žebra, silná bedra, výborné zadní končetiny, ve výborné kondici. Velmi dobrý pohyb."
    Gemma od Křemešníka dne 6. 5. 2017 porodila vrh F - - máme dva krásné žíhané chlapečky!! Vše proběhlo, jak má, maminka i kluci jsou v pořádku!!
    Dne 14.8.2014 splnil Colin a Bazooka podmínky Vytrvalostní zkoušky Boxerklubu. Po uběhnutí 20 km se šel Colin slunit a Bazooka, bez známek únavy, prudila s Harpyjí.
    Tato fenka získala na Klubové výstavě SBTC CZ, konané dne 20.02.2016 v Poděbradech ocenění V1 CAC v mezitřídě.


Štěňata křížence malamuta s labradorem

    složila dne 23. 9. 2017, ve 12. měsíci věku, Barvářské zkoušky v MS Rychtářský les - Albrechtice . Jedna z nejlepších na vypracované barvě.
    Dne 15. 7. 2017 jsem jel s Jaroslavem Ŕezbou na Klubové lesní zkoušky jagdteriérů do Týna n. Vltavou. Divíšek měl za sebou jen dvě tréninkové stopy, na odložení vedl 3:0 a střelbu slyšela jednou na vlohách, tak jsem to bral spíše jako výlet s kamarádem. Divíšek vše vyfrkl v samých 4 a došel si v I. ceně pro krásné 6 místo z 12ti jagošů.
    Dne 26. 5. 2017 nám zaslal majitel Elleye Brenneke fotku, ke které napsal, že Elley v pouhých osmi měsících provedl ostrý dosled divočáka. Lovu zdar!
    Bazinka začala rodit, bez velké přípravy. Žádné velké dýchání a v 10:40 se narodilo první štěňátko a poslední přišlo na svět ve 13:19 hod. Porod proběhl naprosto bez komplikací a Bazinka je skvělá matka. Narodilo se 9 naprosto zdravých a bezvadných štěňátek, a to 7 fenek a 2 pejsci, všechny červení se sytou pigmentací a výraznou maskou. V neposlední řadě patří velké díky Aleš Sucharda za Breda, který dal tak krásný, početný a bezvadný vrh.


Prodám posledního chlapečka jorkšírka bez pp

    Dne 11.12.2014 se Bazooka Brenneke zúčastnila své první naháňky, v krásném prostředí České Kanady.
    Dne 20. června 2015 získala svůj šestý CAC a splnila tím podmínky, pro udělení titulu Ruský šampión. Gratulujeme!!
    Dne 24.10.2014 získala Bazooka Brenneke krásné 4. místo, v konkurenci 37 fen, ve třídě mladých na EDS Brno. Rozhodčí Mr Colin Davies - UK (Mimcol).
    "Skvělá socializace - na hasičském slibu mého vnuka v úholičkách - Tiruška ve smečce úplně cizích psů, spousty lidí, dětí, hudba i střelba - úplná pohoda, lítala i na volno. Mám nejlepšího psa :-)"
    Dnes se nám narodil vrh E, celkem osm miminek a holčičky a chlapečci jsou krásně napůl. Všechna miminka už mají svoje páníčky.
    V sobotu 15.8.2015, se Bára Dusilová zúčastnila s Berettou VI.Celostátní soutěže malých plemen, dle NZŘ, v Chlumci nad Cidlinou.Bylo vedro k padnutí, ale Berettka zabojovala a získala v kategorii ZZO první místo s body 57/60! Gratulujeme holky!


Americký buldok - Black Bully Line štěňata

    Bertice se dnes snažila ze všech sil, a i přes déšť, cizí plac, vybojovala na Choceňském obranářském závodě, v kategorii ZZO, první místo s body 59/60, v konkurenci 11 týmů. Blahopřejeme!!
    Dne 17. a 18. 10. 2015, se Bazooka zúčastnila dvoudenních zkoušek v rámci Černostudničního poháru. Krásná akce, s prima partou lidí, byla zakončena úspěšným složením obou zkoušek a Bazooka se stala nejen LOVECKY UPOTŘEBITELNÝM PSEM, ale také splnila podmínky, k udělení titulu KLUBOVÁ ŠAMPIONKA PRÁCE.
    Krytí proběhlo v příjemném duchu a za střelby z nedaleké střelnice. Moc děkuji Alešovi a Gábině za nakrytí Bredíkem a přijemné pohoštění.
    Semleli jsem krávu, tuňáka, krevety, platýze a spoustu dalších mořských ryb i s kostmi, aby měla štěňata ten nejlepší základ.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00