Jak na věc


pro-bio svaz ekologických zemědělců, z.s.

BIO čočkové sušenky s čokoládou 100 g BIOLINIE

     Podívejte se na náš nový eshop, který je zaměřený na módu pro jógu, tanec a sport www.yodafa.cz
    Pro větší pružnost a delší životnost jsme do nabídky zařadily i přirozeně barevně rostlou biobavlnu s příměsí 5 % elastanu v odstínech oříšková a olivově zelený melír. Těchto 100% přírodních odstínů biobavlny s certifikací Gots využíváme zejména na přiléhavější oděvy, ve kterých si žádáte plasticitu oděvu. Například na legíny, trika úzkého střihu, přiléhavá trika, tílka, sportovní podprsenky nebo boxerky.
    Jsou to látky ze 100% biobavlny s certifikací Gots. Z tohoto materiálu si můžete objednat tepláky, mikiny, trika, sukně atd.
    Česká bio móda se zaměřila i na oblečení pro děti a vyrábí ho z čisté biobavlny s nejvyšší certifikací GOTS, protože každý chce pro své děti to nejlepší. Vkusně a hlavně funkčně navržené oblečení, které myslí na potřeby dětí, to najdete v této kategorii.
    Pokud chcete udělat radost svým blízkým po celý rok 2020 a nemáte nápad, můžete je obdarovat naším poukazem. Každý ocení svůj výběr.


Žitná mouka výražková BIO 850 g

    Pokud nejsou věci skladem, zadáváme je k našití až po uhrazení objednávky spolu s poštovným. Čím dříve uhradíte svou objednávku, tím dříve se na ní začne pracovat.
    Naše modely nabízíme z přirozeně barevně rostlé biobavlny a to nejen v tradiční smetanové barvě, ale nově i olivově zeleném melíru a oříškově hnědé, nazývané též "caffé latté". Tyto materiály nebyly nijak barveny, a proto splňují nejvyšší nároky na zdravotní nezávadnost oděvu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00