Jak na věc


pozvánka na oslavu narozenin ke stažení

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-12

    Příklady z desítek vzorů pozvánek, které jsou znázorněny na jednotlivých stránkách svatebních oznámení z katalogu 3, tedy Svatební oznámení s obrázky. Cena těchto pozvánek je 10 Kč a můžete si je poznámkou v objednávce objednat k libovolnému vzoru z naší nabídky.
    Hotová sada pozvánek velikosti A6, pro vlastní dopsání jména oslavence, místa a data oslavy. Pozvánky jsou tištěné na strukturovaný papír.V sadě je ...
    Jsou natištěny buď šedým písmem na stříbřitě perleťovaném bílém kartonu (T-eko-S), tmavě hnědou barvou písma na zlatavě perleťovaném chamois kartonu (T-eko-G) nebo černou barvou písma na kraftovém (recyklovaném) papíru (T-eko-R).
    Pozvánku si můžete vytvořit i sami, ale pokud nejste příliš kreativní, nechce se Vám nad motivem dumat a ve finále ještě zajišťovat kvalitní tisk, můžete si prohlédnout mou nabídku a možná zjistíte, že jeden z Vašich narozeninových kamenů Vám spadl ze srdce.
    Šálek s kávou je graficky vytvořen "z ničeho", mlýnek jsem si půjčila z rodinného muzea (ale poněkud upravila)a dřišťál nam roste u plotu a takto kvetl loni.


Pozvánka ke svatebnímu stolu T-11

    Pozvánky s přívazkem letos v létě frčely. Tedy aspoň oproti předchozímu obobí. Přeci jen jsou dražší, takže nepatří k nejobjednávanějším.Jsou ale jedny z mála (možná i jediné), které si můžete objednat v minimálním počtu 5 kusů. (U ostatních je minimum většinou 10 ks). Bohužel si povětšinou vzpomenu, že jsem si chtěla zakázku vyfotit, až už je zabalená pro odeslání. Tak u těchto (níže) mi to docvaklo dříve.
    Motiv jabloňových květů je už starší, použila jsem ho na úplně prvním svatebním oznámení, které jsem vyráběla. Shodou okolností to byla taky moje první eshopní objednávka. Ale není přece nutné, aby byl jen na oznámení. Stejně jabloňová může být i pozvánka.


Pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky

    Pozvánka ke svatebnímu stolu typ T-11 je po obou stranách bíle perleťová. Tím získala stříbřitý vzhled povrchu. Před složením jsou rozměry 117x169 mm, po složení je velká 117x85 mm. Zdobí ji pět slepotiskových linek podél dolního okraje předního listu se stříbrnou matnou ražbou zhotovenou ozdobou uprostřed. Ta dělí přední stranu na horní a dolní část a má zajímavý duhový odraz světla. Text pozvánky je možno natisknout buď na přední stranu nebo na 3. stranu pozvánky dovnitř, kam již vejde textu poměrně hodně. Přední strana pak může zůstat bez dotisku nebo lze na ni umístit iniciály či jména snoubenců, datum svatby a podobně. Potištění obou stran je však za příplatek. K pozvánce je dodávána obálka z oboustranně stříbřitě metalizovaného papíru 127x89 mm.
    Pokud chcete pozvánky ke svatebnímu stolu a pro část hostů pozvánky na večer, napište do počtu kusů pozvánek součet obou druhů a do kolonky "Text do svatební pozvánky" vždy počet kusů a text jednoho druhu a počet kusů a text dalšího druhu.
    Pozvánka je vyrobena z kraftového papíru (recyklovaného papíru), skládací na poloviny, velikost 115x166 mm. Rámeček z perokreseb růží je natištěný ofsetem černou barvou. Text se tiskne dovnitř zavírací pozvánky nebo na přední stranu do rámečku a zadní list se odřízne. Velikost bude pak pochopitelně o něco méně než poloviční. Lze použít jako jmenovku. Vhodná barva pro potisk je tmavě hnědá nebo černá. Jiné barvy budou ovlivněny barvou podkladu.
    Pozvánka je z vnějšku stříbřitě perleťová s velmi jemným rastrem, uvnitř bílá, skládací na poloviny, velikost 120x180 mm. Výzdoba je slepotisková, ozdobný pruh je zhotovený stříbrnou ražbou, která duhově odráží světlo. Text se tiskne dovnitř, případně vně na zadní stranu.


Provedení a vzory pozvánek a jmenovek

    Pozvánka je stříbřitě perleťová, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, srdce s ornamenty je zhotovené stříbrnou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.
    Pozvánka je uvnitř světle zlatavě perleťová, zvenku tmavá zlatavá patina. Je skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, linky s ornamenty (na obrázku tmavé) jsou zhotovené zlatou ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.
     Text pozvánky se tiskne buď přímo na zdobenou titulní stránku pozvánky a zadní list se pak odřízne. Tato úprava je v základní ceně pozvánky s tiskem bez příplatku, pokud se nic netiskne na vnitřní stranu. Nebo se text tiskne na třetí stránku (dovnitř). Na přední stranu je pak možno natisknout navíc jména či iniciály snoubenců nebo datum svatby či jiný text za příplatek 3 Kč na každou pozvánku, pokud budou všechny texty stejné. Příplatek je k ceně pozvánky připočten až v celkovém vyúčtováním. Tisk na jednu stranu pozvánky je již obsažen v ceně pozvánky s tiskem.


Pozvánka ke svatebnímu stolu T-18S

    Ceny se snažím držet na oboustranně přijatelné úrovni - tzn., že nepracuji zadarmo a Vás pozvánky taky nepřivedou na buben. I když uznáván, že tištěná pozvánka je i vzhledem k ceně poštovních známek takový malý luxus. Ale o to taky možná, mimo jiné, jde...
    Původní pozvánky "Tohle bude silná káva!" jsem stáhla z prodeje. Stávalo se mi totiž, že jsem byla zákazníky tázána, zda je na obrázku opravdu káva a jestli náhodou není ten servis v čem je podávána čajový? A to mě nachytali na hruškách, protože to jsem nevěděla. Vůbec netuším čím se liší čajová souprava od soupravy kávové? Do prvního dotazu mě ani nenapadlo, že je v tom snad nějaký rozdíl? (Nemyslím teď zcela jasně identifikovatelnou čajovou konvici se sítkem či klasickou čajovou sadu - ty umím snad přiřadit k správnému nápoji i já.) Ovšem zahlodal ve mě červ pochybnosti a pozvánku jsem změnila. Z původní zůstalo jen vyznění s heslem.
    Můžeme vám také natisknout pozvánky téměř libovolného rozměru (minimální rozměr 4,5 cm pro ořez, maximum A4) s libovolným textem. Cena pozvánky i cena přípravy je závislá na konkrétním požadavku a začíná od 10 Kč za kus a ceny přípravy za jednu textovou variantu od 70 Kč. Jsou dodávány bez obálek.


Pozvánka ke svatebnímu stolu TK-108

    Ekonomické pozvánky jsou finančně úspornou variantou pozvánek. Jde o malé kartičkové pozvánky o velikosti přibližně 4,5x8 cm. Cena je 5 Kč za kus. K ekonomickým pozvánkám pochopitelně žádná příprava tisku není účtována. Jsou dodávány bez obálek.
    Pozvánka je zlatavě perleťová, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, srdce s ornamenty je zhotovené zlatou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.
    Pokud máte srdce ekologa a chcete šetřit lesy a svou kapsu, můžete vybranou pozvánku zasílat e-mailem. E-pozvánka je opravdu jen pro zasílání mailem a není určená k tisku. Je zpracována v nížším rozlišení, které umožńuje  její bezproblémové rozesílání (malá velikost souboru), ale je dostatečné pro zobrazování na monitoru.
    Návrh pozvánky ke svatebnímu stolu vám zašleme spolu s grafickým návrhem oznámení. Pokud vám nevyhovuje, vyberte si konkrétní vzor z této stránky, případně si jej vyberte už předem a napište do objednávky číslo vzoru do kolonky pro text pozvánky. Pozvánky uvedené na této stránce nemusí být všechny momentálně skladem.


Pozvánka ke svatebnímu stolu T-14

    Pozvánky ke svatebnímu stolu jsou knihařsky zpracované výrobky v otevíracím provedení. Nejedná se jen o obyčejnou kartičku. Ke každé otevírací pozvánce je zdarma dodávána také obálka odpovídající velikosti. Tyto pozvánky je možno použít také jako děkovné karty hostům a též dárcům nebo dokonce jako samotné svatební oznámení. Většinou je tisk možný dovnitř nebo i na přední stranu (a zadní odříznout) a namísto zavírací pozvánky tak mít pouze kartičku.
    Možná byste ocenili i více doplňkových tiskovin k jednotlivým pozvánkám a svatebním oznámením, kterými doladíte vaši slavnostní tabuli. Dnes malá ukázka, na rozšíření nabídky ve volném čase pracuji.
    A tak jsem si udělala radost výrobou Jabloňové pozvánky s přívazkem. Přivázána kartička kryje nadpis Srdečně Vás zvu na oslavu narozenin a zároveň je oslovením pozvaného hosta. I s ukrytým textem dává obsah smysl - takže je to vlastně takový dvojsmyslný malý vtípek. Aspoň já teda měla takový záměr.Jabloňová s přívazkem je dražší než běžné pozvánky, s její výrobou je taky podstatně více práce než s běžnou pozvánkou, ale výsledek stojí za to.
    Pozvánka je zlatavě perleťová, skládací na poloviny, velikost 120x180 mm. Výzdoba je slepotisková, ozdobný pruh se sluníčkem je zhotovený zlatou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř, případně vně na zadní stranu.


Pozvánka ke svatebnímu stolu T-20

    Pozvánka ke svatebnímu stolu typ T-12 je po obou stranách zlatě perleťová. Před složením jsou rozměry 117x169 mm, po složení je velká 117x85 mm. Zdobí ji trojitý obdélníkový slepotiskový rámeček po obvodu se zlatou ražbou zhotovenou ozdobou uprostřed. Ta dělí přední stranu na horní a dolní část. Text pozvánky je možno natisknout buď na přední stranu dovnitř rámečku velkého 100x69 mm nebo na 3. stranu pozvánky dovnitř, kam již vejde textu poměrně hodně. Přední strana pak může zůstat bez dotisku nebo lze do rámečku umístit iniciály či jména snoubenců, datum svatby a podobně. Potištění obou stran je však za příplatek. K pozvánce je dodávána obálka z oboustranně zlatě metalizovaného papíru 127x89 mm.
    Pozvánka je lehce žlutě chamois, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový s perleťovou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.
    Miluji papír, ale to už se asi opakuji. Ráda ho stříhám, lepím, řežu, ohýbám a tak dále. Taky ráda otvírám knihy, přání a možná i pozvánky. Čekám, čím budu překvapena. 
    Jen co jsem do nabídky přidala více druhů jmenovek, zvedla se po nich poptávka. Za běhu se stále přiučuji a to je mimo jiné to, co mě na této práci baví.
    Pro pozvánky ke svatebnímu stolu není stanoveno minimální množství a lze je objednávat již od jednoho kusu. Ke každé základní pozvánce je dodávána také obálka odpovídající velikosti (netýká se ekonomických pozvánek a pozvánek na přání). Jedna příprava tisku pozvánek je zdarma, pokud jsou objednány spolu s potištěnými svatebními oznámeními. Příprava tisku 70 Kč se doplácí až k druhé a další variantě textu pozvánky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00