Jak na věc


použití cukrářské čokoládové polevy

Vánoce o samotě: 7 kroků, jak je přežít

    U nás se často goji říká i goja, semínka goji, goja berry, nebo goja kustovnice čínská, každopádně se pořád jedná o stejné ovoce. Svěží, lehounce nakyslé, které má neuvěřitelně příznivé účinky na organismus. Ale jak užívat goji? Odpověď je jednoduchá. Záleží na tom, co potřebujete!
    5 kapek éterického oleje smíchejte se lžící koupelového nebo hydrofilního oleje, přilijte do 250 ml teplé vody nebo odvaru z bylin a v tomto namáčejte obklad a přikládejte na postižené místo.
    ak použití infrasauny ovlivní naše zdraví? A jaký je vlastně rozdíl mezi saunou a infrasaunou? Pojďme se podívat na to, v čem je používání infrasauny specifické, v čem se liší od klasického saunování. Klasická sauna prohřívá naše tělo nepřímo. V infrasauně méně než 20 % infračervené energie ohřívá vzduch, což nechává přes 80 % na přímý ohřev našeho těla.
    Na masáže vždy používáme esenciální olej smíchaný se základním (nosným) rostlinným olejem (mandlovým, olivovým, slunečnicovým..) Neředěný esenciální olej se nesmí používat přímo na pokožku.


Ayurvédská kouzelná sůl jemná 150g

    Existují infrasauny domácí i venkovní. Dále se liší samozřejmě rozměry. Respektive tedy kapacitou. V nabídkách a katalozích narazíte na infrasauny pro jednu osobu, stejně tak ale můžete vybavit svou domácnost inrfasaunou doslova pro celou velkou rodinu. Záleží jen na vás!
    Směs přimíchejte do koupele. Můžete také použít neředěný esenciální olej 2-4 kapky do koupele, avšak ne, pokud máte citlivou pokožku. Délka koupele by měla být 15-30 minut.
    Goja stimuluje prospěšnou střevní mikroflóru a metabolismus, takže se potraviny mění v energii a ne v tuk. Pokud chcete konzumovat sušené plody goji na hubnutí, tak budete potřebovat 20 gramů ovoce ráno a večer.
    Použití infrasauny14. 9. 2012, 10:38Saunování má spoustu blahodárných účinků na náš lidský organismus. Spousta lékařů doslova doporučuje pravidelně používat infrasaunu. Jak použití infrasauny ovlivní naše zdraví? A jaký je vlastně rozdíl mezi saunou a infrasaunou?
    Při sprchování nakapejte 2 kapky na vlhkou žínku a potírejte celé tělo nebo postižené části. Pro koupele dětí použijte poloviční množství esenciálního oleje a dejte pozor, aby se voda nedostala do očí.


ODPAŘOVÁNÍ éterických olejů a jejich rozptýlení ve vzduchu

    Do 25 ml vlažné vody přimícháme 5 kapek esenciálního oleje a důkladně promícháme. Nedoporučuje se éterické oleje užívat vnitřně, pouze výjimečně pod dohledem aromaterapeuta!
    Goja sice obsahuje vysoké množství vitamínu C, má detoxikační schopnosti a vliv na hubnutí, ale to není při kojení na prvním místě. Pro goji a kojení platí pravidlo, že při konzumaci víc jak dvaceti bobulí kustovnice denně konzultujte odborníka na výživu.
    Goja obsahuje antioxidant betain, který snižuje hladinu nebezpečného homocysteinu, snižuje risk srdeční zástavy a arterosklerózy, ale také dokáže při nadměrném množství v těhotenství vyvolat kontrakce dělohy. O použití goji v těhotenství se poraďte vždy s lékařem. Nicméně jedná se o sušené ovoce, které většině lidí nedělá problémy.
    V Číně se z goja vyrábí víno i pivo, u nás se jí hlavně sušená, podobně jako rozinky. Nemusíte se ale bát ji přidat jako vynikající přísadu do různých pokrmů, protože každé zelenině, masu, salátu, polévce, rýži a čaji dodá neopakovatelný šmrnc!


Jak užívat goji při hubnutí

    Doslova každý. Infrasaunu využívají jak lidé zdraví, jako prevenci, tak především nemocní, jimž jsou účinky saunování doporučeny lékařem, stejně tak rekonvalescenti, k urychlení odstranění následků chorob, zranění a podobně. Navíc je pobyt v sauně velmi příjemný. Stále více lidí si pořizuje domácí verze infrasaun. Jedná se o veskrze dobrou investici.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Vyplatí se používat domácí infrasaunu?

    Samozřejmě a to opět hned v mnoha ohledech. Saunování je příjemné a zdravé. Proto bychom ho měli jistě podstupovat. Máme sice možnost navštěvovat veřejné sauny, ale... Ne každému je příjemné sdílet zrovna infrasaunu s cizími lidmi. Navíc po spočítání kolik vydáme za jednotlivé vstupenky, dojdeme velmi rychle k názoru, že investice do domácí verze infrasauny se nám vrátí i finančně. Plus veskrze pozitivní účinky infrasauny na naše zdraví. Domácí infrasaunu si může pořídit skutečně každý. Lze ji umístit přímo do bytu, domu, nejčastěji se stává součástí koupelny. Proto jsou asi nejoblíbenějšími variantami rohové domácí infrasauny. Pokud se vám nevejde domů, kupte si infrasaunu venkovní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00