Jak na věc


pohár ibu

Kniha karambol Systematický kulečník

    Poháry jako sportovní trofeje se nyní pro pořadatele sportovních, ale i mimosportovních klání nabízejí ke koupi v nejrůznějších cenových kategoriích. Od jednoduchých a levných pohárů vhodných pro dětské vítěze a akce, kde kasička organizátorů nedovolí větší výdaje, po skvostné a reprezentativní trofeje pro závodníky celostátního, nebo i mezinárodního formátu. Pokud znáte dobrý obchod, nemusí žádný z těchto nákupů přijít příliš draho – kvalita a nápaditý design je v lepších firmách standardem.
    Jsme specializovaný internetový obchod na prodej pohárů. Máme prodejny po celé České republice - v Praze, Ostravě, Jihlavě, Liberci, Rožnově pod Radhoštěm a Bašce.
    Akrylátová trofej s UV potiskem. Jednostranný tisk. V ceně trofeje není zahrnuta cena štítku. Akrylátový motiv. Tloušťka 0.8 cm.Podstavec černý. Výšky trofejí jsou orientační.
    Zanechte nám zde svou e‑mailovou adresu a my Vám budeme posílat informace o slevách, akcích a novém sortimentu v našem e-shopu. Tuto službu lze kdykoli zrušit.
    Tato skupina pohárů se hodí pro výjimečné společenské a sportovní příležitosti, tak i pro prestižní pořádané turnaje. Jak již samotný název napovídá, jde o poháry vyznačující se jedinečnou exkluzivitou a originalitou. Vévodí nad ostatními poháry nejenom prvotřídním uměleckým zpracováním, kvalitním použitým materiálem, módním designem, nýbrž i krásnými tvary a vkusně navrženými liniemi.


Společenská hra NOVÉ MONOPOLY CZ

    Vystopovat v historii okamžik, kdy byl poprvé nějaký sportovec oceněn za svůj výkon poháry / pohárem jakožto sportovní trofejí bude pravděpodobně otázkou pro sportovní historiky. Jako o nejstarší pohárové soutěži se mluví o anglické Premie League – její první ročník se datuje do druhé poloviny devatenáctého století, konkrétně do roku 1871. Od té doby termín „poháry“ natolik srostl s vyjímečnými sportovními akcemi, že se tímto slovem označuje celá soutěž – ať už se hraje o skutečný pohár, sošku, nebo třeba salátovou mísu. Vyzdvihnout lokální turnaj na slušnou úroveň a udělat z něj „pohár“ tak může být v prvním kroku právě nákup pěkného putovního poháru pro každoročního vítěze.
    Jsme největší prodejce pohárů a medailí v České republice. Nabízíme kompletní sortiment pro pořadatele soutěžních a kulturních akcí. Bezesporu nejoblíbenější cenou, kterou volí pořadatelé soutěží, jsou poháry. Jedná se o univerzální ocenění, které nejen potěší, ale i vyzdobí - ozvláštní prostor. Vítězové častokrát poháry vystavují do obývacích pokojů, společenských místností, tak aby jim připomínaly cenné a náročné vítězství. V internetovém obchodě jsou poháry rozřazeny do třech základních cenových kategorií: Ekonomy, Standard a Luxus, dle použitých materiálů a ceny. Je jen na vás, zda se vám líbí vysoké či nízké poháry, s pokličkou či bez pokličky ve stříbrné či zlaté barvě. Všechny nabízené produkty – poháry, medaile, kokardy jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Při produkci se klade velký důraz na kvalitu, propracovanost a jedinečnost designu poháru.


Jednodílné tágo pool - JUPITER JU-2 - šr.kůže 12mm

    Při nákupu exkluzivního poháru si člověk bude muset sáhnout hlouběji do peněženky. Levnější verze stojí kolem tisícovky. Cena za dražší a propracovanější model se může vyšplhat až ke třem tisícům korun.  V nabídce těchto upomínkových předmětů najdeme i poháry, jejichž cena se pohybuje v řádech tisíců až desítek tisíc korun. To jsou ovšem výjimečné kousky.
    Akrylátová trofej s UV potiskem. Jednostranný tisk. V ceně trofeje není zahrnuta cena štítku. Akrylátový motiv. Tloušťka 0.4 cm.Podstavec černý. Výšky trofejí jsou orientační.
    Exkluzivní poháry si lze pořídit v neobyčejně vyvedených provedeních. K jejich výrobě se využívá těch nejkvalitnějších materiálů. Výrobci pohárů přicházejí na trh s novými úžasnými modely z leštěného kovu, někdy to mohou být i křišťálové verze. Noblesní jsou zejména poháry z ryzího zlata nebo stříbra, trendy zase modely z oceli. Tyto ušlechtilé materiály se ovšem nahrazují kvalitním plastem. Co však nikdy nezklame je křišťál, který vyniká vysokým leskem, čirostí a jiskřivostí.
    Bojíte se objednat sportovní poháry přes internet? S námi nemusíte mít strach, zboží je pečlivě zabalené a připravené do tvrdých podmínek českých přepravních společností. Poháry doručujeme prostřednictvím České pošty a PPL.


Exkluzivní poháry pro zvláštní příležitosti

    Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.
    Na našem webu naleznete ten nejlepší sortiment sportovních pohárů, medailí a dalšího zboží. Sportovní poháry jsme pro Vás rozdělili do několika oddělení a jejich názvy korespondují s cenovými hladinami, do kterých se řadí:
    Naše společnost Poháry Bauer nabízí garantovaný osobní odběr zdarma! Neplatíte žádné poplatky či skyryté příplatky. Objednané zboží si navíc můžete na prodejně prohlédnout. Nebude-li vám vyhovovat, nemusíte jej platit či jej jednoduše vrátíte a vyberete si jiné. To stejné platí i při objednávce přes poštu.
    Akrylátová trofej. Podstavec bílý. V ceně trofeje není zahrnuta cena štítku. Akrylátový motiv 1 cm. Držák motivu A-zlato, B-stříbro, C-bronz (možno vyměnit). Podstavec bílý nebo černý. Výšky trofejí jsou orientační. Dárkové balení.
    Pro oceňování se dají využívat další a další předměty. Na stránkách aaa-pohary.cz si můžete dále kromě pohárů a trofejí také vybrat z následujícího zboží:


Šroubovací kůže - průměr 12mm, mosazný závit

    Exkluzivní poháry jsou vybaveny apartně řešeným podstavcem z mramoru. Místo tohoto materiálu se často používá dřevo. Na levnějších pohárech lze spatřit i plastovou komponentu v černé, hnědé či bílé barvičce. V široké nabídce se dají sehnat nejrůznější modely pohárů od jednobarevných odstínů až po stylově barevné dekory. Tyto věcičky mají noblesně řešené zdobení. Rytecké detaily stojí zde za povšimnutí. Ty jsou tu patrné v jemných liniích až po výraznější prvky. Mezi těmito poháry lze jednoduše objevit modely bez oušek a na štíhle stopce, tak i poháry na mohutné nožce, verze s nádherně tvarovanými úchyty apod.
    Sportovní trofej slouží zejména a hlavně na památku vyjímečnému výkonu. Poháry sloužící jako odměna pro vítěze by tudíž měly být něčím osobité a nepůsobit dojmem tuctové cetky. To je cesta, kterou se kvalitní výrobce sportovních trofejí vydal s chutí, a která nese svoje ovoce. Poháry i z té nejlevnější produktové řady umožňují dosáhnout naprosté jedinečnosti viditelným a zřetelným emblémem, tedy nečím, co může charakterizovat jedinečné místo nebo událost. Ať už jsou Vaše zvažované investice do nákupu trofejí jakékoliv, pohár s jedinečným emblémem nebo znakem zůstane v paměti jeho držitele jako přesně ta požadovaná připomínka jedinečné události.
    Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00