Jak na věc


podzimní slunovrat v avalonu

Prodyšný dámský kabát Shine - Petrolej / Lime

    Vysoká kvalita, funkčnost a praktičnost, móda a styl. To vše nabízí a zaručuje naše česká firma s více než dvacetiletými zkušenostmi. Vyrábíme vysoce funkční oblečení na snowboarding a podobné aktivity. Materiál odebíráme od osvědčených zahraničních výrobců, veškeré dílenské zpracování však probíhá v Česku, díky čemuž můžeme celý proces výroby pečlivě kontrolovat a nabídnout záruční i pozáruční servis. Jsme schopni vycházet vstříc i nestandardním požadavkům našich zákazníků. Spolupracujeme se zkušenými jezdci, kteří pomáhají oblečení navrhnout a hlavně je testují v terénu.
    Barva:- Zvolte -AnthraciteBlack/redBlack/violetBrown logoChocolateChocolate/limeCyanCyan/limeGreen GreyGrey DenimGrey/petrolejLime/BlackLime/blueMagentaNight CamelOrangePetrolejPetrolej/limePistaciaRedRed/blackSandSendSilverViolet/lime
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00