Jak na věc


počítačka bankovek glory 937 návod na obsluhu

Frankovací strojULTIMAIL 60 REPASE

    ALBACON je největší dodavatel strojů na zpracování hotovosti v ČR a SR. Máme dokonalou znalost ochranných prvků českých bankovek a zkušenosti se strojním rozpoznáváním a kontrolou pravosti. Pravidelně testujeme naše stroje v ČNB.
    Konvenční typy počítaček bankovek počítají pouze kusy. Tyto počítačky bankovek jsou vhodné zejména pro dávkování a přepočet bankovek. Před samotným počítáním je nutné roztřídit bankovky podle nominálních hodnot. Počítačka bankovek GFB-937 je každoročně úspěšně testována ECB.
    ALBACON je největší poskytovatel servisu pro všechny zpracovatele hotovosti v ČR a SR. Za naše stroje ručíme a proto poskytujeme servisní a telefonickou podporu ke všem dodaným produktům v době záruky i po ní na telefonním čísle: 224 502 411


Vítáme Vás v internetovém obchodě tvojekancelar.cz

    děkujeme Vám za projenou důvěru v uplynulých letech. S radostí Vám můžeme avizovat, že jsme za celou dobu naší působnosti vyřídili k dnešnímu dni více jak 100 000 zásilek na všech provozovaných internetových obchodech. Týká se to obchodů www.tvojefirma.cz, www.tvojekancelar.cz, www.tvojeprovozovna.cz a jako prvním založeném eshopu www.kancelarska-zidle.cz. Implementované novinky, služby a vracející se zákaznici nás dále motivují ke zlepšování a všem zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru.
    Podmnožinou hodnotových počítaček jsou i Multifunkční počítačky (USF-50/51), které navíc oproti hodnotovým počítačkám bankovek dokáží třídit podle kvality na bankovky vhodné a nevhodné pro další oběh. Multifunkční počítačky bankovek USF-50/51 jsou na seznamu zařízení certifikovaných ČNB a ECB.
    Albacon se od roku 1990 specializuje na servis a dodávky těch nejkvalitnějších produktů pro zpracování hotovosti (počítání, ověřování pravosti a kontrola kvality bankovek). Naším hlavním partnerem v této oblasti je Japonská firma GLORY. Stroje GLORY dodané naší firmou již některým našim zákazníkům bez problémů slouží 22 let. GLORY je záruka kvality a dlouhé životnosti.


Počítačky bankovek - Počítačky mincí

    E-shop se zabývá prodejem široké škály potřeb pro Vaší kancelář. Počínaje spotřebním materiálem, přez nábytek, elektronickým vybavením, kancelářskými židlemi a křesly konče. Nabízíme široký sortiment produktů jak pro jednoduchou domácí, tak profesionální podnikovou nebo dokonce openspace kancelář. Věříme, že pestrost nabídky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a budeme se těšit na Váš případný nákup.
    Hodnotové počítačky bankovek počítají nejen počet kusů ale i hodnotu bankovek. Výstupem je celková hodnota spočítaných bankovek, počet kusů a výčetka podle jednotlivých nominálů . Počítání přijaté hotovosti je tak mnohem jednoduší a rychlejší. Hodnotové počítačky bankovek dokáží dokonale ověřit pravost a nominální hodnotu uvedených měn. Sestava počítačky bankovek GFS100/120 a UW-600 je na seznamu zařízení certifikovaných ČNB.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00