Jak na věc


plotové sloupky pozinkované jekly

Sloupek plotový z jeklu, komaxitovaný RAL 6005

     Materiál konstrukce, pozinkované jekly. Hlavní obor, – Nespecifikováno. Jekl 10x10xtažený, 17 m, 58 , jekly , tyčový materiál. Nabízíme plechy teplé, studené, pozinkované , válcované.
     Vše skladem, doprava po celé ČR! Povrchová úprava: žárové oboustranné pozinkování. Jekl nejčastěji používaný jako plotový příčník, na který realizujete . Hodnocení produktu:.
     Nenavařujeme plocháče na čtvercové jekly , používáme dražší profilované jekly. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Najděte dodavatele pro téma pozinkované ploty. Profily L, jekly , trubky. L profily, trubky, ploché tyče, kruhové tyče, . Dále jaká je pevnost při srovnání hliníkový vs.
     S námi ušetříte čas, jekly pro vás máme již pozinkované. Pozinkování je prováděno žárově. Při zinkování je se základním kovem spojena vrstva zinku zajišťující korozní odolnost více jak let.
    Pole jsou vyrobena z jeklu 60×40 a z L profilu 50×30, sloupky mají rozměr 60x60mm. Pozinkovaný plot zahrnoval 10 polí a jednu vchodovou branku. Celková hmotnost konstrukcí 1100kg.


Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!

     S235JR se zaručenou svařitelností. Nerezomat, Nerezové plechy, trubky, jekly , tyče, potrubní příslušenství, nerez. Prodám pozinkované jekly délka dva až třiapůl metru.
    Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jeklu, komaxitovaný RAL 6005 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!
    Předmětem zakázky byla demontáž původního pletivového plotu, výroba a montáž nového svařovaného plotu a osazení betonových plotových stříšek pro firmu Motorgas s.r.o. sídlící v průmyslovém areálu Impera park v Čakovicích.
     Inzerát HUTNÍ MATERIÁL – JEKLY. Prodej kvaitních jeklů 60×40- pozinkované nebo poplastované, ceník dle výšky hranatého plotového sloupku. Další hutní materiál jako madla, zdobené jekly apod.


Dvoukřídlá vjezdová brána s pohonem

     POZINKOVANÉ JEKLY JSOU NOVÉ NEPOUŽITÉ, CENA JE ZA 3KUSŮ, KUS DÉLKA 130cm, JEKLY SE DOBŘE SVAŘUJÍ. Maloobcho prodej, hutní materiál: -ocelové plechy -pozinkované plechy. Dále nabízíme potrubní rozvody – trubky, oblouky, ohyby, příruby, redukce, dna, . Nejdříve demontovali spodní části přepážek, aby místo nich mohli navařovat nové, oboustranně pozinkované jekly. Vysoce odolný proti povětrnostním vlivům. Doplňkový sortiment Jekl 50x30x délka 2m, zinek . Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám díky kvalitní pozinkované JACKELOVÉ konstrukce.
    Nové sloupky byly po nazinkování navařeny na původní odříznuté sloupky a následně byla osazena svařovaná plotová pole. Pro vyšší bezpečnost jsou navíc do sloupků vložené trny pro případ selhání spoje mezi novými a původními sloupky v případě extrémního zatížení větrem či např. vandalismem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00