Jak na věc


plocha rovnoramenného trojúhelníka

Varianty zboží - Skákací plocha na různé trampolíny o průměru 96 až 457 cm.

    Pokud zde nenaleznete požadovaný díl, napiště nám dotaz - některé nestandardní díly Vám můžeme zajistit.
     Při zrušení ledové plochu 14 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 50% z ceny! Při zrušení ledové plochy 7 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 100% z ceny!
    S otevřením Buly Arény Kravaře v roce 2003 byl zahájen provoz ledové plochy o rozměrech 28m x 59m. Zimní stadión je v letních měsících zpravidla využíván pro hokejové školy, během roku potom vedle tréninků hokejových oddílu a oddílu Krasobruslení také pro soustředění mezinárodních reprezentačních mužstev a reprezentačních mužstev České republiky. Je zde možno využít služby uspořádání sportovních, společenských, firemních nebo charitativních akcí, koncertů, výstav apod.
    - skákací (doskoková) plocha k trampolínám MASTERJUMP 96 - 457 cm a Jumping Star - skákací plocha odolná proti UV záření z hustě tkaného PP, materiál vyráběný v USA, - dobré odrazové vlastnosti s vysokým výkonem - tato skákací plocha je stejná jako u všech trampolín MASTERJUMP


Skákací plocha na různé trampolíny o průměru 96 až 457 cm. Skákací plocha na trampolínu 96 cm na 32 pružinek

    Pořádáme zde pro Vás každou sobotu od 17:00 a každou neděli od 14:45 veřejné bruslení(sledujte aktuální rozpis ledové plochy!), které jsou doprovázeny hudbou. Po celou dobu těchto aktivit je pro Vás připraveno občerstvení, které si můžete zakoupit přímo na ledové ploše. Tento zimní stadión pro Vás upravuje a udržuje rolba značky ZAMBONI.
    P O Z O R ! Existuje mnoho druhů trampolín, které se mohou jevit stejné, ale liší se průměrem plátna, počtem ok, délkou pružin a provedením.
    K dispozici je 10 šaten pro 20-25 osob, včetně sociálního zařízení. Kapacita tribuny pro diváky činí 640 míst k sezení, na která pak navazují místa k stání na ochozech apod. Nabízíme špičkové ozvučení ledové plochy a osvětlení až 750 lux. Parkovací kapacita jak pro osobní automobily, tak pro autobusy je svou rozlohou dostačující.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00