Jak na věc


plemeno psa pomerian spic

Německý špic vlčí / keeshond prodám štěňata s PP

    Německý špic - nabízím štěňata německého špice malého a středního s PP očkovaná, odčervená a mají chip. Štěňátka vyrůstají v bytě a jsou veselá a hravá. Pro další informace a ohledně ceny prosím volejte na tel.
    Německý špic - zadám štěňata velkého bílého špice s PP. Pes střední velikosti, delší samočistící srsti. Velmi vzácné plemeno, zapsané v červené knize ohrožených druhů. Pes za kterým se každý otočí. Bez loveckého pudu, takže neutíká ani se netoulá. Ničemu ..
    K základní péči o německého špice patří čištění drápků, ušních otvorů a samozřejmě také správná starost o srst. V tomto případě nečešeme příliš často, abychom nepoškodili citlivou podsadu. Používejte pouze řidší chovatelské hřebeny, a to v období línání, vyčesávejte jen odumřelé chlupy.
    Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde
    Německý špic je už podle svého pojmenování výtečným hlídačem, který je neúplatný a někdy svým štěkotem i neúprosný. Je ale také vhodný na soutěže, a když si s ním dáte práci, tak také na výstavy, kde bude udivovat svou krásnou srstí. Do rodiny se hodí velmi dobře, ke svému pánovi je vstřícný a věrný.


Německý špic vlčí / keeshond prodám kvalitní štěňa

    Srst německých špiců je bohatě načechraná a na krku tvoří výraznou a hustou hřívu. V obličejových partiích lze zpozorovat kratší srst, stejně jako po stranách končetin.
    Plemena špiců, ke kterým se řadí kupříkladu také severští saňoví psi, patří k původní skupině domácích psů, jejichž lokální varianty najdeme po celé Evropě, ale také v Asijské oblasti. Výskyt tohoto typu psa se datuje na území střední Evropy dle kosterních pozůstatků do doby asi deset tisíc let před naším letopočtem.
    Naše sladká krásný Pomeranian štěňata jsou čistokrevná, velmi hravé, zájem o všechno, roztomilý a mazlivý, přátelský a světlé. Matka může být viděn. Velmi tvrdě se snažíme předat pouze v milující ruce. Štěňata jsou naprosto zdravé. Malí návštěvníci jsou ..
    Někdy se může stát, že tohle plemeno bude nadměrně štěkat, což může být až nepříjemné pro sousedy i pro váš domácí klid. Obecně se ale dá říct o německých špicích, že na svou čilost jsou vstřícní, což platí i ve vztahu k dětem. U těch nejmenších buďte ale poněkud opatrnější.


Německý špic: hlídač a rodinný kamarád

    Text inzerátuNěmecký špic malý - prodám krásná štěňátka,pejska i fenku bez PP. Oba rodiče PP mají. Zdravá, vitální, mazlivá. Krmena Royal a masem. Oděr koncem ledna. Podrobnější informace na email. 16.000 Kč.
    Tlapy tohoto plemene by měly být co nejmenší a zakulacené, s prsty, které připomínají kočičí. Ocas je středně dlouhý, přetočený přes hřbet směrem vzhůru, často nesený doprava nebo doleva, zaujme také výrazným osrstěním.
    Jediným špicem, u kterého je potřeba věnovat více pozornosti úpravám a stříhání srsti, je takzvaný pomerian, tedy německý špic většího rázu. Malé a střední rázy mají srst se samočisticí schopností, nejsou tedy pro chovatele velkou starostí.
    Špicové jsou obecně hraví a rádi se učí nové věci, ovšem také můžou mít svou hlavu. Výcvik nemusí být nejsnadnější a nejnáročnější je asi snaha udržet jejich pozornost. Pokud ale budete trpěliví, můžete je naučit nevšední kousky a dril, který se hodí také na soutěže agility.


Charakteristické vlastnosti

    Pomeranian -špic s PP. Prodám luxusního 3 měs. pejska neobvyklé barvy. Mimořádně bohatá srst, krásná silná kostra, veselá aktivní povaha. FCI rodokmen - americká linie. Předpoklad většího vzrůstu. Očkovaný, čipovaný, smlouva samozřejmostí. Více info na mail nebo na tel.
    Něm. špic - štěnátka s PP, psi i fenky v barvách vlkošedá, cremesable, orangesable, černá a černobílý strakoš. Štěňata jsou očkovaná odčervená, čipovaná, k oběru ihned. Cena dle barvy, pohlaví, vhodnosti k výstavám apod. Ohledně dalších informací prosím volejte nebo v ..
    Samostatný klub chovatelů německých špiců byl v Německu založen v roce 1899 a v roce 1906 byly ustanoveny barevné a velikostní rázy. Barevných variant, které jsou uznané, je v současné době pět, podle velikosti rozlišujeme rovněž 5 variant, tou nejznámější je pak vlčí špic.
    Německý špic se dožívá poměrně vysokého věku, v rodině svého pána může tedy zůstat velmi dlouho. Bude vás vždy těšit a inspirovat svou hravostí, inteligencí, ale také odvahou při hlídání, pro které se asi hodí nejvíce. Je výborným hlídačem také díky své věrnosti a nedůvěřivosti vůči cizím lidem.


Německý špic černý a hnědý s PP

    Něm. špic trpasličí - čistokrevná štěňátka Pomeranian. Maminka i tatínek pochází z chovnych stanic německych trpasličích špicu (Pomeranian) ze zahraničí. Štěňátka jsou naučena čistote, zvyklá na deti. Další informace pouze po tel.
    Německý špic - štěňata s PP, psi i fenky, očkovaná, odčervená, čipovaná, v barvách černá, cremesable, vlkošedá, hnědá, strakoš, po výborných rodičích, odchovaná v bytě.
    Tělo německého špice má krátký a rovný hřbet, hluboký hrudník a lehce vtažené břicho, hrudní i pánevní končetiny dosahují střední délky, jsou rovné a poměrně dobře osvalené. Hlava má střední velikost, při pohledu shora působí klínovitě, kdy se zužuje směrem ke špičce nosu. Stop je při pohledu z boku mírný, čenichová partie kratší a nos malý a lehce zakulacený.
    Oči jsou střední velikosti, mají bystrý a inteligentní výraz odhodlanosti. Barva očí by měla být vždy tmavá. Uši nejsou právě největší, za to jsou pevné. Jsou neseny vzpřímeně a jejich nasazení je blízko u sebe. Na konečcích jsou výrazně zašpičatělé. Zuby německého špice nejsou nijak standardizovány.


Pomeranian trpasličí špic štěňata mini je čistokr

    Po velice dlouhou dobu pak provázeli špicové svého pána jako skvělí hlídači obydlí a majetku. Kromě toho se stali ideálními společníky do nepohody. Jejich odolnost je dobře známá, nebojí se ani pobytu na vodě a ve vodě.
    Německý špic - štěňata malých a středních s PP, psi i fenky, odčervená, očkovanaá a čipovaná, která vyrůstají v domácím prostředí. Kupní smlouva, chovatelský servis. Chovatelská stanice s dlouholetou tradicí. Ohledně ceny a dohody prosím volejte.
    Zbarvení srsti německých špiců může být vlčí se všemi odstíny šedé a stříbřitě žíhané, nebo jiné v závislosti na rázu.
    Špicové sloužili jako rodičové mnoha novým plemenům po celém světě, každý chovatel moc dobře ví, že se řadí k vůbec nejstarším plemenům chovaným na území Evropy. Německý špic zažívá velkou oblibu také v Česku, kde jsou chovány především menší a střední rázy.
    V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00