Jak na věc


plastové odpadkové koše

Odpadkové koše s popelníkem vnitřní i venkovní

    plastové, kovové, dřevěné, nerez Vám nabízíme za velmi příznivé ceny. Odpadkové koše tedy tvoří náš hlavní sortiment, ale pro naše stálé klienty z řad obcí a měst z ČR i SK, ale i významných společností jako Madeta, Hotel Internacional Praha, Saab Czech, ho rozšiřujeme a pro ně nabízíme již viz. níže:
    Výklopné kontejnery pozinkované --- už sedmým rokem dodáváme našim spokojeným zákazníkům výklopné kontejnery vhodné pro manipulaci především s odpady v průmyslových podnicích, technických službách apod. Zařadili jsme do standardní nabídky i varianty pozinkované
    Výklopné kontejnery --- Už třetím rokem dodáváme našim spokojeným zákazníkům výklopné kontejnery vhodné pro manipulaci především s odpady v průmyslových podnicích, technických službách apod. Zákazníci vybírají ze čtyř rozměrů (600 až 1700 litrů) ale také ze tří typů (provedení základní, s výpustným kohoutem nebo profesionální). Navíc přinášíme zákazníkům možnost úprav nejen rozměrů, ale také např. úpravy madel, otvorů v dvojitém dně, rozvoru pro vidlice apod. Neváhejte a oslovte nás s Vašim požadavkem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00