Jak na věc


pivní lázně pro dva poděbrady

Pivní lázně Poděbrady s procedurami pro dva ...

    Chcete se naučit hrát golf? Pořiďte si golfový kurz se zkouškou golfové způsobilosti a ziskem HCP 54 pro 2 osoby s profesionálním trenérem PGA v Poděbradech. 15 lekcí, závěrečná zkouška, zapůjčení výbavy, míčků, písemné podklady, rukavice a mnoho dalších bonusů.
    Pro komplexní a příspěvkovou péči volejte: Lázně Poděbrady 325 606 500 nebo Spa hotel Felicitas 325 605 200. Pro samoplátecké a wellness pobyty volejte: 702 09 15 85.
    Zažijte exkluzivní relaxaci s pivní koupelí s neomezeným popíjením piva a smyslnou belgickou čokoládovou koupelí s relaxační masáží čokoládovým olejem. 3denní hýčkání pro 2 osoby v Poděbradech s ubytováním, snídaněmi, wellness a dalšími bonusy.
    3 úžasné dny v Poděbradech pro 2 osoby s ubytováním v krásném Penzionu Na Zámku, snídaněmi, zámeckou večeří, nejoblíbenější pivní koupelí s neomezeným popíjením piva a relaxační masáží a dalšími bonusy. K tomu přidáváme i romantiku s noční prohlídkou na zámku. Platnost balíčku až do února 2015.
    Perfektní dárek pro milovníky piva: pobyt v PIVNÍCH LÁZNÍCH PODĚBRADY pro DVA na 3 dny s ubytováním v nádherném Penzionu Lovas&Lovas a s gurmánským zážitkem v restauraci Maurerova výběru. Nezapomenutelný zážitek jen kousek od Prahy! Platnost až do února.


All-inclusive kurz golfu včetně zkoušky "Golfové ...

    Nenechte si ujít luxusní wellness pobyt v Pivních lázních Poděbrady. 3 dny zde budou 2 osoby hýčkány komfortním ubytováním, gurmánskými zážitky v Lovas & Lovas, pivní koupelí i relaxační masáží chmelovým olejem. K tomu parafínový zábal, zábal kokosovým olejem a další skvělé bonusy.
    Naložte se společně do voňavé pivní a čokoládové koupele, nechte se rozmazlovat zábaly, lahví sektu, čokoládovou fontánou a neomezeným popíjením piva. K tomu ubytování na 3 dny pro 2 osoby v krásných penzionech v Poděbradech a snídaně. Platnost až do ledna 2015!
    Lázeňské PODĚBRADY: 3 dny pro 2 s polopenzí v hotelu Junior***, za bezkonkureční cenu 2299 Kč pro 2 vč. lahve vína, cheesecaku a volného vstupu do fitness až do Vánoc!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00