Jak na věc


pisen roznovske hodiny text

Další písničky hudební skupiny Ivan Mládek:

    Rožnovké hodiny, bim, bam, bim, bam, nejdou už dvě hodiny, bim, bam, bim, bam. Už jsou čtyři hodiny, bim, bam, bim, na nich jen dvě hodiny, bim, bam, to jsou věci. Nevadí, ty mé je nahradí, než-li tam srovnají ten chybný čas, čas. Hodinář natáhne péro, rožnovské hodiny pak půjdou zas, zas. Že péro praskne toho se však nenadál, když tam lez, takže tam dvě hodiny zas budou dál, To ale nevadí, ty mé je nahradí, než-li tam srovnají ten chybný čas, čas. Mé zlaté hodinky, tik, ťak, tik, ťak, nejdou už dvě hodinky, tik, ťak, tik, ťak. Už jsou čtyři hodinky, tik, ťak, tik, na nich jen dvě hodniky, tik, ťak, to jsou věci! Nevadí, jsou ještě v záruce, však mi je opraví za krátký čas, čas. Hodinář vymění pérko, mé zlaté hodinky pak půjdou zas, zas. Že pérka nejsou, toho jsem se nenadál, jémine, takže ty mé hodinky budou dál nečinné. Nevadí, hruška se zasadí, její stín prozradí ten správný čas, čas. Že pérka nejsou, toho jsem se nenadál, jémine, takže ty mé hodinky budou dál nečinné. Lalala, lalal
    Série zpěvníků lidových písní 100 nejoblíbenějších písniček z Moravského Slovácka obsahuje velmi známé a oblíbené písně ve dvouhlasé úpravě, doplněné textem a akordovými značkami.Zpěvník Rožnovské hodiny obsahuje nejznámější moravské lidové písně, např. Dyž sa buček zeleňá, Lúčka zelená, Janošík, Janošík, Okolo Súče a mnoho dalších. Formát: A5, 56 stran.
    Obsáhlá kolekce 100 nejoblíbenějších lidových písní z Valašská v příjemném a graficky povedeném provedení. Všechny písně jsou napsány ve dvouhlasé úpravě, doplněné textem a akordovými značkami. Vhodné nejen pro zpěv, ale také pro hru na zobcovou či příčnou flétnu, housle apod. Doporučujeme!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00