Jak na věc


petr vondráček boxer

Přihlásit se k odběru novinek

    PV › Já si vzpomínám, to byl trapas spíš po vystoupení. Byl to úplně normální vzorovej trapas. Za mnou přišel jeden kluk, jak se s náma občas takhle někdo jako skamarádí, že někoho už zná, nebo se skamarádí rovnou s náma. No a ten kluk se vždycky jakoby ke mně měl, docela horlivě se takhle ke mně hlásil, podával mi ruku a nakláněl se ke mně. A já si myslel, že jak dneska i ty chlapi si dávaj jako ty pusy na tváře, jak se ťuknou těma spánkama, tak jsem myslel, že to jakoby chce udělat, protože vím, jak na nás vždycky s velkou přízní nastupuje. Tak jsem do toho šel a von uskočil, se lek, že to je nějaká moje iniciativa, nebo ho to překvapilo, prostě jsem si to špatně tu situaci vyhodnotil a ještě jsem pak, jak jsem měl trapnej pocit, blekotal: „Já jsem myslel, že to chceš.“ Tak to byl takovej normální trapas s takovym stálejším fanouškem.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    PV › Já myslím, že většinou dobře, těžko říct. Choděj na ty představení, a když už teď se ta rodina i moje nová rodina jako nasytily, tak posílaj svoje další známé, že to je jako někdo zná řezníka, nebo nějakýho fyzioterapeuta, tak to jako doporučuje těm známejm, tak mně zas doporučujou svý kamarády a ty choděj na představení vlastně už dneska místo rodiny. Takže voni to berou jako takovou konstantu, si myslím spíš.


Čekejte prosím, jste v pořadí

    TANEČNÍ PŘEDSTAVENÍ SOUBORŮ POP BALETPETR PANRepríza vyprodaného představení Choreografie Veronika Bjalončíková, Zuzana Dobešová, Veronika Fárová, Ivanka Krutská, Eva Neuvirtová, Majka Piskořová Veselá V hlavních rolích Petr Pan Jonáš Snítil Wendy Mariana Kostelacová Zvonilka Sára Polonyiová Kapitán Hook Josef Veselý a všichni tanečníci souborů Pop Balet Taneční soubory Pop Balet Vám v představení Petr Pan, připomenou příběh, který budete vyprávět svým dětem. A ony ho budou vyprávět zase těm svým. A tak to půjde dál, neboť všechny děti vyrostou… až na jedno.Petr pan už letí….Abych mohl milovat život, musím milovat především sám sebe. Ne láskou sobeckou, ale bezmeznou a bezvýhradnou láskou malého dítěte. Malého dítěte, které se dívá na svět očima plnýma očekávání a srdcem rozechvělým nadšením z nových dobrodružství. Malého dítěte, které je pozoruhodné ve své radosti a září štěstím právě prožívaných okamžiků. Natáhněte ruku a dotkněte se příběhu, který Vám ukáže, jak důležité je nezapomí
    PV › Asi bych neměl nikoho jmenovat, protože myslím, že na nikoho nenavazuju, ale určitě spousta lidí, který jsem vnímal v podobnejch žánrech, mně museli ovlivnit nějak podprahově. Věci, který tady byly, který vlastně znám, a který se mi někdy líbily, tak vlastně všechny můžou na to mít nějakej mimoděčnej vliv.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00