Jak na věc


percy jackson film

Percy Jackson: Sea of Monsters TV Spot #1 HD

    I když si podle těchto snímků lze udělat určitou představu o kvalitě obrazu, je třeba brát je s příslušnou rezervou. V pohybu může film působit zcela jinak.
    When it comes to covering the world of indies and film festivals, Larry Richman is our own personal star of the show here as the Editor of Larry411.com. Larry regularly traverses the globe reporting on and reviewing a wide variety of independent films covering a diverse array of genres and styles. Read More →
    Technologie: blu-ray bluray blue-ray blueray blu-rey blurey blue-rey bluerey brd bd disc disk dvd high-def highdef high definition hd ready hdtv full hd filmy ps3
    Percyho dobrodružstvími však příběh nekončí! Po fenomenálním úspěchu svého knižního hrdiny přichází Rick Riordan s novou románovou sérií ze stejného světa. Setkáte se v ní důvěrně známými postavami, ale i s mnoha novými, neméně zajímavými hrdiny. Více »


Percy Jackson: Sea of Monsters [Japanese trailer with new footage]

    Moderní a mýtický svět se střetávají v tomto bouřlivém fantasy dobrodružství s Piercem Brosnanem, Rosario Dawson a Umou Thurman v rolích, v jakých je dosud neznáte! Percy Jackson není žádný obyčejný teenager… Právě se dověděl, že je synem Poseidona a je obviněn z krádeže Diova magického blesku – nejmocnější zbraně, která kdy byla stvořena!
    V současnosti už se připravuje filmová verze druhého dílu nazvaného Moře nestvůr! Česká premiéra se plánuje na 15. srpna 2013. Představitelé hlavních rolí zůstávají stejní, vedlejších úloh se zhostí Nathan Fillion (Hermés) nebo Stanley Tucci (Dionýsos). Režii má tentokrát na starosti Thor Freudenthal.
    Po kliknutí na náhled se zobrazí zvětšená verze, přizpůsobená maximálnímu rozlišení monitoru. Pokud chcete zobrazit snímek v plném rozlišení, využijte možností prohlížeče (například pravé nebo prostřední tlačítko).
    V obsahu mohou být použity oficiální texty a grafické podklady výrobců a distributorů. Použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. U přebíraných zpráv nebo fotografií je vždy uveden zdroj.


Vše ze světa filmů, hudby a her

    Ve škole to nemá nikdo jednoduché, zvlášť když je obklopen ctižádostivými spolužáky, mořem bublajících hormonů a otravnými dospělými. A co teprve když u vás diagnostikují dyslexii a hyperaktivitu s poruchou pozornosti a k tomu všemu se z vaší učitelky matematiky stane příšera, která vás chce zabít? Přesně v takové situaci se ocitl dvanáctiletý Percy Jackson, hlavní hrdina stejnojmenné knižní série oceňovaného autora Ricka Riordana. Riordan propojil řeckou mytologii se strastmi současného dětství. A výsledkem je fantastická zábava. Více »
    Rick Riordan je mnohonásobně oceněný autor knižní série Percy Jackson a Olympané určené pro mládež a detektivní série Tres Navarre pro dospělé. Knihy ze série Percy Jackson a Olympané se dokonce umístily na prvním místě hitparády bestsellerů v New York Times. Napsal novou sérii z Percyho světa s názvem Bohové Olympu a také zcela samostatnou trilogii Kronika Cartera Kanea.
    Bouřlivá mračna se stahují a Percy se vydává na neuvěřitelnou cestu napříč zemí, aby dokázal svou nevinu, objevil ukradený blesk a zabránil válce mezi bohy, která by mohla zničit celý svět!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00