Jak na věc


perštejn blog idnes

Identifikační a kontaktní údaje na pověřence pro ochranu osobních údajů

    Nejvyššího vrcholu dokázal Perštejnský volejbal v letech 1999 – 2002, když postoupil do Extraligy mužů. Tady hraje Perštejn s takovým celky, jako například Českými Budějovicemi, Zlínem, Libercem nebo Odolenou Vodou. Právě v Extralize má perštejnský volejbal výborné úspěchy. V letech 2000 až 2002 vybojovali volejbalisté dvakrát 4. místo a jednou 5. místo. a to je více, než kdo kdy čekal.
    Oddíl nohejbalu zorganizoval řadu tréninkových zápasů a miniturnajů v průběhu celé sezóny. Vynikající účast měl už 11. ročník turnaje ASTRA CUP (18 týmů), velký úspěch jsme slavili i na turnaji Měděnec 2017, kde jsme zvítězili.
    Počet akcí a sportovních utkání v roce 2018 bude svým počtem srovnatelný s rokem 2018, stejně jako loni se budeme opět účastnit volejbalového turnaje v Pegau a ženy zde budou obhajovat loňské vynikající první místo.
    V roce 1945 se parta mladých sportovců, kteří se přistěhovali do Perštejna původně za prací rozhodla, že založí klub SK JAWA Praha – dříve Sokol – později Spartak. Jejich reprezentace volejbalu v okresním poháru města Kadaně byla velmi úspěšná. Tenkrát postoupili do krajského přeboru v Karlových Varech. V Perštejně se ale nehrál jen volejbal, ale velkých úspěchů dokázali perštejnští sportovci i v atletice nebo třeba plavání.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00