Jak na věc


penzion selský dvůr biskoupky

zahradní člověče nezlob se

    Pokoj má výhled do zahrady, je vybaven dvěmi manželskými postelemi a jednou samostatnou postelí, možné umístit postýlky (vhodný pro dvojčátka). Obýváček je oddělen od ložnice dveřmi, je vybaven TV a rozkládacím sofátkem (možné využít jako přistýlku). Koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém pokoji je internetové připojení. Pokoj není přizpůsoben pro běžnou přípravu stravy a stravování, ale spíše pro ohřev jídel pro nejmenší hosty.
    Pokoj má výhled do zahrady, je vybaven manželskou postelí a samostatnou postelí lze umístit postýlku. Obýváček je oddělen od ložnice dveřmi, je vybaven TV a rozkládacím sofátkem (možné využít jako přistýlku). Koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém pokoji je internetové připojení. Tento pokoj je možné využít jako tří-lůžkový suite. Pokoj není přizpůsoben pro běžnou přípravu stravy a stravování, ale spíše pro ohřev jídel pro nejmenší hosty.
    Při Silvestrovském pobytu učtujeme jednorázový připlatek za Silvestrovské menu ve výši 1 000 Kč/pokoj. Silvestrovské menu obsahuje sekt a občerstvení v podobě Švédského stolu.
    Pro větší přehled o volných termínech jsme publikovali i stránku Obsazenost pokojů. Upozorňujeme, že v případě rezervace pobytu pouze na jednu noc účtujeme příplatek 100 Kč na osobu.


Ubytování Jižní Čechy - naše nabídka

    Cena rezervace penzionu na celý týden je 77 000 Kč. Rezervace celého penzionu je nutné řešit telefonicky nebo osobně. Další osoba nad kapacitu 1.050 Kč.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    čtyřlůžkový suite – má výhled do lesa, je vybaven manželskou postelí, lze umístit postýlku. Obýváček je oddělen od ložnice dveřmi, je vybaven TV a rozkládacím sofátkem (možné využít jako přistýlku). Koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém pokoji je internetové připojení. Pokoj není přizpůsoben pro běžnou přípravu stravy a stravování, ale spíše pro ohřev jídel pro nejmenší hosty.


Tento pokoj je možné využít jako dvou-lůžkový nebo tří-lůžkový suite.

    Pokoj má výhled do zahrady, je vybaven pěti samostatnými postelemi, možné umístit postýlky (vhodný pro dvojčátka). Obýváček je oddělen od ložnice dveřmi, je vybaven TV a rozkládacím sofátkem (možné využít jako přistýlku). Koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém pokoji je internetové připojení. Pokoj není přizpůsoben pro běžnou přípravu stravy a stravování, ale spíše pro ohřev jídel pro nejmenší hosty.
    Během letních prázdnin, červenec a srpen, pro děti připravujeme animační programy. Pobyty v těchto měsících nabízíme pouze na celý týden, tedy od soboty do soboty za cenu:
    Kapacita ubytování je v celém penzionu 32 lůžek a 12 přistýlek. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchou a WC. Všechny veřejné prostory a pokoje mají wifi připojení zdarma. Penzion má též zdarma vlastní parkoviště a úschovnu kol.


Silvestrovský pobyt / 28. 12. - 1. 1.

    Ubytování Jindřichův Hradec - Rodinný Penzion U starýho dubu leží v krásné přírodě jižních Čech a České Kanady, jen 4 km od Jindřichova Hradce, v jihočeské vesničce Rodvínov. Příjemné ubytování a služby včetně stravování a wellness, zde najdou hosté v každém věku a samozřejmě rodiny s dětmi. V penzionu je hostům k dispozici wellness včetně masážního studia, venkovní bazén, nekuřácká restaurace, rustikální bar, venkovní terasa, herna, stolní tenis, dětské hřiště s houpačkami a trampolínou, možné je i zapůjčení kol. Hned vedle penzionu je cyklostezka. Pro milovníky koní zajišťujeme vyjížďky do okolní přírody a výuku jízdy na koni.
    Večer si můžete něco ugrilovat a posedět u venkovního krbu. Pro skupiny a firmy je pak k dispozici společenský sál. Děti mají své hřiště s houpačkami, pískovištěm, prolézačkami i trampolínou. V Penzionu U starýho dubu je 14 dvoulůžkových pokojů a apartmá (některé z kuchyňkou, případně terasou a možností přistýlek) a 1 velké apartmá se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s terasou a kuchyňským koutem. Kapacita ubytování je v celém penzionu 32 lůžek a 12 přistýlek. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchou a WC. Všechny veřejné prostory a pokoje mají wifi připojení zdarma. Penzion má též zdarma vlastní parkoviště a úschovnu kol. Penzion U starýho dubu je také dostupný vlakem nebo autobusem, přímo z i do Rodvínova (směrem z Jindřichova Hradce i Pelhřimova). Sledujte naše Akční nabídky ubytování.


AKTUALITY - Ubytování Jižní Čechy

    Děkujeme všem našim letošním hostům za přízeň a těšíme se na znovuotevření penzionu pro Vás na jaře příštího roku. Pro zimní dlouhé večery všem přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody a těšíme se na naše stálé i nové hosty s objednávkami od 1.1.2020.
    Pokoj má výhled do lesa, je vybaven manželskou postelí a dětskou postelí (délka 140 cm), možno umístit postýlku. Obýváček je oddělen od ložnice dveřmi, je vybaven TV a rozkládacím sofátkem (možné využít jako přistýlku). Koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém pokoji je internetové připojení. Pokoj není přizpůsoben pro běžnou přípravu stravy a stravování, ale spíše pro ohřev jídel pro nejmenší hosty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00