Jak na věc


parkové betonové obrubníky chodníkové

Lavička Aubel dřevěná 2000mm s opěradlem

    Parkové lavičky jsou ideální pro odpočinkové zóny ve městě, obci či na soukromém pozemku. Hledáte-li kvalitní, moderní parkové lavičky a za skvělé ceny, jistě si u nás vyberete!
    Lavička ze série antivandal, ideální do odlehlých částí měst a parků. Jeklová pozinkovaná konstrukce a plastová prkna vytváří tzv. bezúdržbovou lavičku antivandal.
    Všechny naše lavičky jsou dodávány v rozloženém stavu a to z důvodu lepší manipulovatelnosti a vyvarování se případnému poškození během přepravy. V případě potřeby provádíme za příplatek montáž laviček (složení) a také jejich instalaci (ukotvení k podkladu). Pokud naši montáž a instalaci nevyužijete nemusíte mít žádné obavy, součástí veškerých laviček je spojovací materiál, kterým velice snadno lavičku sešroubujete.
    Při procházce městem, parkem, nebo i při nakupování si každý rád najde chvilku pro načerpání nových sil. A právě příjemné posezení, které nabízí parkové lavičky z naší nabídky městského mobiliáře, je ideální volbou v dnešní uspěchané době.


Lavička Vercors dřevěná lakovaná 2000mm s opěradlem

    Venkovní lavičky jsou určené k vybavení odpočinkových zón v městských či obecních aglomeracích jako jsou městské parky, autobusové zastávky, sportovní haly a jiná veřejná prostranství.
    Nabízíme parkové lavičky s opěradlem, tak i bez opěradla. Design a použité materiály nabízí bohatý výběr typů laviček dle povahy jejich účelu a umístění.
    Parkové lavičky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Při výrobě laviček je kladen důraz na vysokou kvalitu zpracování a také jejich moderní vzhled, který příjemně doplňuje jimi osazené venkovní prostory. Doporučujeme použít městský mobiliář lavičky pro místa, kde je nutné počítat s vyšší odolností materiálu, např. parky, autobusové zastávky, nádraží ČD, obchodní centra, sportovní areály, náměstí a další.
    Při objednávce parkových laviček automaticky zajišťujeme přepravu a při nákupu nad 16 000 Kč je doprava zdarma.Abychom předešli poškození laviček během přepravy, odesíláme je rozložené na paletě. Zboží je pak mnohem lépe chráněno proti jakémukoliv poškození. Z tohoto důvodu jsme nuceni účtovat poplatek 75 Kč + DPH za malou paletu a 150 Kč + DPH za velkou paletu. Palety jsou vratné.


Parková lavička Oslo dřevěná 1500 mm s opěradlem

    Parkové lavičky patří do našeho sortimentu už několik let a každý rok přidáváme nové a nové typy. Poslední dobou se zaměřujeme na tzv. antivandalové provedení, tedy konstrukce jsou navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly jednak povětrnostním vlivům, tak i vandalům. V nabídce naleznete lavičky s různou nosnou konstrukcí (ocelové, litinové, betonové, celodřevěné). Jako výrobce vám dovedeme vytvořit lavičku přesně dle vašich požadavků. Záleží tedy už jen na vás, které variantě dáte přednost.
    PROFIBA = český výrobce a prodejce městského mobiliáře se zaměřením na venkovní kovové odpadkové koše a venkovní parkové lavičky.Naším cílem je vytvářet kvalitní produkty s krátkými dodacími termíny a být spolehlivým obchodním partnerem.
    Lavičky jsou vyráběny s opěradlem a bez opěradla v provedení na povrch nebo do země. U všech laviček používáme systém uchycení latí pomocí pozinkovaného držáku, který dodává lavičkám vysokou pevnost a odolnost proti následnému uvolňování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00