Jak na věc


parkové betonové obrubníky chodníkové

Lavička Lotus s plastovými prkny

    Nabízíme parkové lavičky s opěradlem, tak i bez opěradla. Design a použité materiály nabízí bohatý výběr typů laviček dle povahy jejich účelu a umístění.
    Všechny naše lavičky jsou dodávány v rozloženém stavu a to z důvodu lepší manipulovatelnosti a vyvarování se případnému poškození během přepravy. V případě potřeby provádíme za příplatek montáž laviček (složení) a také jejich instalaci (ukotvení k podkladu). Pokud naši montáž a instalaci nevyužijete nemusíte mít žádné obavy, součástí veškerých laviček je spojovací materiál, kterým velice snadno lavičku sešroubujete.
    Při objednávce parkových laviček automaticky zajišťujeme přepravu a při nákupu nad 16 000 Kč je doprava zdarma.Abychom předešli poškození laviček během přepravy, odesíláme je rozložené na paletě. Zboží je pak mnohem lépe chráněno proti jakémukoliv poškození. Z tohoto důvodu jsme nuceni účtovat poplatek 75 Kč + DPH za malou paletu a 150 Kč + DPH za velkou paletu. Palety jsou vratné.


Parková lavička Oslo dřevěná 1800 mm s opěradlem

    Při procházce městem, parkem, nebo i při nakupování si každý rád najde chvilku pro načerpání nových sil. A právě příjemné posezení, které nabízí parkové lavičky z naší nabídky městského mobiliáře, je ideální volbou v dnešní uspěchané době.
    Parkové lavičky patří do našeho sortimentu už několik let a každý rok přidáváme nové a nové typy. Poslední dobou se zaměřujeme na tzv. antivandalové provedení, tedy konstrukce jsou navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly jednak povětrnostním vlivům, tak i vandalům. V nabídce naleznete lavičky s různou nosnou konstrukcí (ocelové, litinové, betonové, celodřevěné). Jako výrobce vám dovedeme vytvořit lavičku přesně dle vašich požadavků. Záleží tedy už jen na vás, které variantě dáte přednost.
    Venkovní lavičky jsou určené k vybavení odpočinkových zón v městských či obecních aglomeracích jako jsou městské parky, autobusové zastávky, sportovní haly a jiná veřejná prostranství.


Parková lavička Lugano CITY 1500 mm bez opěradla

    Parkové lavičky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Při výrobě laviček je kladen důraz na vysokou kvalitu zpracování a také jejich moderní vzhled, který příjemně doplňuje jimi osazené venkovní prostory. Doporučujeme použít městský mobiliář lavičky pro místa, kde je nutné počítat s vyšší odolností materiálu, např. parky, autobusové zastávky, nádraží ČD, obchodní centra, sportovní areály, náměstí a další.
    Parkové lavičky jsou ideální pro odpočinkové zóny ve městě, obci či na soukromém pozemku. Hledáte-li kvalitní, moderní parkové lavičky a za skvělé ceny, jistě si u nás vyberete!
    Lavička ze série antivandal, ideální do odlehlých částí měst a parků. Jeklová pozinkovaná konstrukce a plastová prkna vytváří tzv. bezúdržbovou lavičku antivandal.
    Lavičky jsou vyráběny s opěradlem a bez opěradla v provedení na povrch nebo do země. U všech laviček používáme systém uchycení latí pomocí pozinkovaného držáku, který dodává lavičkám vysokou pevnost a odolnost proti následnému uvolňování.
    PROFIBA = český výrobce a prodejce městského mobiliáře se zaměřením na venkovní kovové odpadkové koše a venkovní parkové lavičky.Naším cílem je vytvářet kvalitní produkty s krátkými dodacími termíny a být spolehlivým obchodním partnerem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00