Jak na věc


park u chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze pulzoval oslavami 40 let Jižního Města

    Nová zelená plocha je od starší části parku zcela obsahově odlišná. Od roku 2008 zde postupně vyrůstá dráha pro in-line bruslaře, dětské hřiště, minigolf a další prvky určené zejména pro sportovně-rekreační vyžití. Převážně rovinatý prostor je protkaný širokými mlatovými cestami, které se sbíhají ke středové elipsovité části s betonovými bloky. Na pěšinách jsou pravidelně rozmístěné lavičky s dobrým přístupem. Obvodová bruslařská dráha má kvalitní asfaltový povrch.


Park u Chodovské tvrze – jihovýchodní část

    2 2 Inzerce Poliklinika Šustova Poliklinika Opatovská Pobočka Majerského Bezstarostný podzim ve zdraví 30 dávek/ perorální granule homeopatický léčivý přípravek pro celou rodinu, preventivně a od prvních příznaků Oscillococcinum Coldrex horký nápoj citron 10 sáčků účinná pomoc od příznaků chřipky a nachlazení v podobě horkého nápoje ACC Long 20 šumivých tablet rychlé řešení na kašel, působí na hustý hlen, rozpouští ho a usnadňuje tak vykašlávání + běžná cena 645 Kč cena s Klientskou kartou 549 Kč běžná cena 159 Kč akce NAVÍC Coldrex horký nápoj med a citron 5 sáčků běžná cena 189 Kč cena s Klientskou kartou 159 Kč homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití léčivý přípravek k vnitřnímu užití léčivý přípravek k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein Additiva Vitamin C Blutorange, Zitrone 20 šumivých tablet přípravek je určen k léčbě a předcházení nedostatku vitaminu C v organizmu SLEVA GS Vitamín C 1000 se šípky tablet zdarma přípravek obsahuje vitamín C ve speciální tabletě s post


POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.

    4 4 Zprávy z Rady MČ Zářijové zprávy z Rady Budeme podporovat kulturu i v příštím roce Rada městské části Praha 11 na svém pravidelném zasedání dne schválila dotační program pro oblast kultury na rok Podrobnější informace naleznete na webu MČ dotace a fondy. Zveme e vás nas setkání se starostou Jiřím Štylerem a vedením MČ Praha 11 dne od v ZŠ Milíčov. Zeptejte se nás na vše, co vás zajímá. Dětské rybářské závody Přijďte 15. října 2016 v na Návesní rybník v újezdu. Přihlášky jsou k dispozici: úřad městské části Praha 11, Vidinova 1324 (Odbor školství a kultury), tel (Před návštěvou doporučujeme nejprve kontaktovat pracovníka úřadu) úřad městské části Praha újezd, Kateřinské náměstí 465/1, tel Miroslav Dvořák, tiskový mluvčí MČ Praha 11 Návštěvní den Petra Jiravy a Jakuba Lepše Tentokrát nám můžete své názory a podněty sdělit , hodin, jako obvykle v našich kancelářích v sekci C radnice Prahy 11 v Ocelíkově ulici. Ing. Petr Jirava, zástupce starosty pro sociální věci a zdravotnictví (ANO)
    Jihovýchodní, starší část parku, tvoří bezprostřední okolí Chodovské tvrze. Plocha je rozdělená do dvou celků, které se protínají u tvrze, jež má kruhový půdorys. Na obvodový široký chodník z hrubší dlažby kolem budovy tak navazují dvě promenádní trasy s mlatovým povrchem. Obě cesty jsou rovné bez výmolů. Travnatá plocha před vstupem do tvrze připomíná venkovskou louku. Je ozdobená pískovcovými sochami „Metamorfózy roku", znázorňujícími čtyři roční období.Po pravé straně trávníku odbočuje z promenádní trasy mlatová pěšina ke dvěma menším dětským hřištím a k asfaltovému chodníku, který vede podél plotu ke kostelu Milíče z Kroměříže a dále do nové parkové zóny.
    1 KlíČ periodický tisk územního samosprávného celku FOTOSERIÁL Z JIHOMĚSTSKÝCH OSLAV (STR. 16 A 17) Park u Chodovské tvrze pulzoval oslavami 40 let Jižního Města Časopis klíč ročník xxiv / měsíčník městské Části praha 11 / 3. Října 2016 / zdarma / / facebook.com/praha11.cz


Park u Chodovské tvrze – severozápadní část

    16 16 Dny Prahy 11 Park u Chodovské tvrze pulzoval oslavami 40 let Jižního Města Letošní jubilejní ročník oslav Jižního Města Dny Prahy 11 začínal ve středu 14. září a vládlo mu tropické počasí. Sluníčko doprovázelo na pódium každého z umělců. Středa byla věnovaná prezentaci mezinárodní kultury a integraci cizinců. Program vznikl za laskavé podpory Ministerstva vnitra a byl nabitý zajímavými ukázkami vietnamské, albánské i gruzínské kultury. Během dne se v parku u Chodovské tvrze vystřídali rodiny s dětmi, zvědavci i skupinky dětí z nedalekých škol. Všichni měli možnost ochutnat ukázky mezinárodní kuchyně ethnocateringu komunitního centra InBáze. Člověk běžně nemá možnost ochutnat arménské nebo gruzínské jídlo. Mile mě překvapily některé zákusky. Ráda poznávám nové chutě a tohle byla skvělá forma ochutnávky, říká Lenka, jedna z návštěvnic Dnů Prahy 11. Velký ohlas také zaznamenala módní přehlídka tradičního vietnamského kroje Ao Dai doplněná tancem s vějíři, které zajistil Klub Hanoi.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00