Jak na věc


panoramatické dveřní kukátko montáž

Kukátko dveřní panoramatické - Dotaz na prodavače

    Abychom vám maximálně usnadnili výběr a orientaci v oblasti bezečnostní techniky připravili jsme přehled a popis nejdůležitějších informací. Rady a informace, které zde naleznete vycházejí od odborníků v oblasti a z našich dlouholetých zkušeností v odoru bezpečnostní techniky.
    Panoramatické kukátko je určeno pro vstupní či jiné dveře, kde je třeba před otevřením kontrolovat osoby za dveřmi. Panoramatické kukátko má zorný úhel 180 stupňů, tím dovoluje vidět celý prostor kolem dveří a nedovoluje skrytí osoby za dveřmi.
    Nejprve jsme společně s technikem navštívili paní Marii. Zeptali jsme se, co jí vedlo k tomu, aby projevila zájem o tuto službu. „Abych řekla pravdu, měla jsem z minulosti špatné zkušenosti v otevírání neznámým lidem. Je pro mě totiž velký problém, abych otevřela dveře, když nevím, kdo je na druhé straně dveří.“ O této službě se dozvěděla od své sousedky, která měla s tímto rovněž špatné zkušenosti. Na závěr dodala: „Mám dojem, že teď již konečně budu mít větší pocit bezpečí“, díky kukátku a řetízku totiž zamezí tomu, aby kdokoliv vešel bez dovolení přímo do bytu.


Panoramatické kukátko dveřní zlaté

    Poté jsme navštívili paní Evu, u které technik provedl montáž panoramatického kukátka. Ta nám pověděla, že nejprve o této možnosti četla v novinách. „Loni v prosinci před Vánoci jsem navštívila jedno z obchodních center. Měla jsem batůžek a strážníci mě oslovili s dotazem, jak chráním své osobní věci. Poté, co jsem jim sdělila, že mám peněženku v batohu na zádech, mě upozornili, že to není dobře a že bych měla doklady a peníze mít neustále na očích. Poté mě poučili také o praktikách podomních prodejců a dalších osob, se kterými se mohu setkat a že právě pro tyto účely nabízejí seniorům možnost mít na dveřích namontován bezpečnostní řetízek a kukátko, abych viděla, kdo za dveřmi stojí. To se mi velice zalíbilo,“ řekla paní Eva, která poté kontaktovala již přímo místně příslušného okrskáře s žádostí o montáž. „Ti mě následně kontaktovali a domluvili se mnou termín“, dodala. Činnost Městské policie Ostrava si velice pochvalovala a svěřila se také s poslední zkušeností: „Zrovna nedávno, v
    Městská policie Ostrava i letos bude zdarma instalovat dveřní bezpečnostní řetízek a panoramatické kukátko na vstupní dveře do bytu nebo rodinného domu. O montáž mohou žádat občané starší šedesáti let, a to pouze písemnou formou prostřednictvím svého strážníka-okrskáře, nebo na sociálním odboru v místě bydliště.
    Kukátko lze montovat do všech běžných dveří. Vyvrtáním otvoru ve výšce oka nebo vymontováním starého kukátka získáme prostor pro namontování panoramatického kukátka. Kukátko se pouze našroubuje do otvoru, případně se mohou přidat podložky s klapkou zvyšující ochranu soukromí.
    V průběhu instalace, kterou provádí pověřený zaměstnanec Městské policie Ostrava, se lidé mohou zároveň zeptat strážníků na cokoliv, co je zajímá. Ti rovněž předávají informace o bezpečném chování nejen doma, ale i venku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00