Jak na věc


přestala jsem brát antikoncepci

Specialista na fyzikální medicínu

    Objednala jsem se a šla. Celé sezení trvalo asi 35 minut a já jsem šla s úsměvem domů. Opravdu jsem chtěla přestat kouřit, moc jsem chtěla. Poté co jsem podstoupila terapii, to bylo jako kdybych si nepamatovala jaké to je kouřit. Neměla jsem vůbec nutkání na cigaretu, dokonce mi ani cigarety nevoněly. Jenom mi bylo líto, že si nemůžu zapálit u kafíčka nebo u pivíčka. Ale na 14 dní jsem úplně vynechala pití kávy a alkoholických nápojů, aby mě to nelákalo.
    Kladu důraz na psychosomatické vazby jakékoliv nemoci – obzvláště chronické. Věřím, že vyrovnaná psychika je poloviční výhra k uzdravení. Pomocí biorezonanční terapie pomáhám lidem zjišťovat a následně rešit příčiny nikoliv pouze příznaky jejich nemocí.
    Děkuji hlavně sama sobě, že jsem našla cestu k lepšímu a kvalitnějšímu životu a lepšímu zdraví. Už dávno vím, že se nazpět nikdy nevrátím. Dnes tímto způsobem chci pomoci i dalším lidem. Teď jsem to já kdo dělá tyto terapie a z vlastní zkušenosti vím, že pro mě to byla jediná a 100% cesta k úspěchu. Tak to zkuste i Vy ;) Nebudete litovat, to Vám garantuji.
    Od té doby nekouřím. Nevím jaké to je fyzicky si zapálit, protože se cítím jako bych neměla žádnou vzpomínku na tyto vedlejší symptomy kouření. Vůbec nevím jaké to je – to ranní první potáhnutí, ten první šluk. Nic mi to nedělá. Vždycky všem říkám, že pro to abych zase začala kouřit, bych se to musela naučit od začátku znovu. A to se mi nechce. Aspoň tak to já cítím.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00