Jak na věc


přestala jsem brát antikoncepci

Specialista na fyzikální medicínu

    Děkuji hlavně sama sobě, že jsem našla cestu k lepšímu a kvalitnějšímu životu a lepšímu zdraví. Už dávno vím, že se nazpět nikdy nevrátím. Dnes tímto způsobem chci pomoci i dalším lidem. Teď jsem to já kdo dělá tyto terapie a z vlastní zkušenosti vím, že pro mě to byla jediná a 100% cesta k úspěchu. Tak to zkuste i Vy ;) Nebudete litovat, to Vám garantuji.
    Celostní medicína mnou praktikovaná je medicínou nového tisíciletí, je neinvazivní a bezbolestá. Umožňuje komplexní diagnostiku lidského těla a mysli s možností preventivního vyšetření odhalující skrytá rizika člověka a s řešením pro odstranění těchto rizik.
    Vystudovala jsem holistické/celostní poradenství na Northern Illinois University v USA. Během studia jsem tam pracovala několik let jako terapeut/poradce v několika rehabilitačních ústavech, v ústavu pro Alzheimerovu a Parkinsonovu chorobu a na pracovním úřadě pro tělesně postižené.
    Kladu důraz na psychosomatické vazby jakékoliv nemoci – obzvláště chronické. Věřím, že vyrovnaná psychika je poloviční výhra k uzdravení. Pomocí biorezonanční terapie pomáhám lidem zjišťovat a následně rešit příčiny nikoliv pouze příznaky jejich nemocí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00