Jak na věc


příznaky alergie na kočky a psychické problémy

On-line škola „Jídlo je naším lékem"

    Lepek neboli gluten, je látka obsažená v mnoha potravinách. Najdeme ji v zrnech nejrůznějšího obilí, tedy i v mouce a dalších surovinách, které používáme pro vaření.
    PGC salon pro psy a kočky Praha 5 to není jen stříhání psů a koček. Náš salon nabízí komplexní služby v oblasti péče o domácí mazlíčky. Nabízíme široký výběr střihů od těch nejjednodušších až po exkluzivní účesy a kreativní střihy. Všem našim klientům věnujeme maximální pozornost, bez ohledu na to, zda se jedná o běžné stříhání nebo složitý několikahodinový stylový střih.
    Zácpa u dětí je poměrně častý problém, se kterým si ovšem mnozí rodiče vůbec nevědí rady. Zácpa může vést až k vážnějším zdravotním potížím, nehledě na to, že se v těle dítětě zadržují a hromadí toxiny. Jak tedy svému dítku od zácpy účinně pomoci?
    Zdravé hubnutí je trendem současné doby. Slyšíme o něm všude. V televizních reklamách, v rádiích, čteme články v časopisech. Jenže, ono to zdravé hubnutí není vůbec jednoduché. Spíš je to věda. Víte, jak na něj?


Otevřeli jsme nový luxusní salon pro psy a kočky Petgrooming Company

    Cukrovka je velice závažné onemocnění, jinak také nazýváno diabetes, které je způsobeno tím, že náš organismus nedokáže do těla dostat inzulín, tudíž ho máme velký nedostatek. Při konzumaci jakékoliv potravy, se ono jídlo v těle rozkládá a štěpí se na glukóza, která se řadí mezi monosacharidy.
    Zvykli jsme si na skutečnost, že podzimní sezóna je vždy doprovázena vlnou chřipkové epidemie a infekcemi dýchacích cest. V hlavních metropolích a místech s velkým počtem obyvatel je téměř nemožné zabránit kontaktu s nemocnými.
    Kromě vlastního stříhání psů a koček, poskytujeme i různá kosmetická ošetření (masky, péče o vzhled, střihání drápků, čištění uší, ošetření očí, piercing, tetování, barvení nebo vystřihnutí vzoru na srsti). Provozujeme také psí hotel, kde bude nejen Vašim psům, ale všem čtyřnohým miláčkům poskytnuta maximální pozornost a péče.
    Alergiků poslední dobou neustále přibývá. Na vině je spousta okolních vlivů, z nichž ten největší je připisován špatné životosprávě – alespoň z hlediska tradiční čínské medicíny.
    PGC salon pro psy a kočky Vám nabízí komplexní služby v oblasti péče o domácí mazlíčky. Nabízíme nejen stříhání psů a koček, ale i různá kosmetická ošetření.


Vítá Vás PGC salon pro psy a kočky

    Některé z nás prostě milují rtěnky. Nedají na ně dopustit. Ten úžasný pocit výrazných a plných rtů je zkrátka k nezaplacení. Milé dámy, jistě víte, o čem hovořím. Proto se chci dnes zabývat otázkou permanentního make-upu rtů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00