Jak na věc


příměstský tábor a angličtinou české budějovice

Vítejte v kmeni Medvědích Bratrů

    Plavecká úroveň: Podmínkou účasti je uplavat 25m a to libovolným způsobem. Případné výjimky budou posuzovány jednotlivě na základě individuální lekce s našimi trenéry.
    Jedná se o specifickou formu lezení krátkých pohybově zajímavých cest bez nutnosti jištění lanem do výšky max. 4m. Lezou se cesty po předem určených barvách chytů od velmi snadných obtížností až po náročné. Jistota dopadu je zajištěna bezpečným dopadištěm a není nutný parťák na jištění. Cesty jsou stavěny profesionálními stavěči, kteří do nich vnáší rukopis silových, technických, balačních problémů.
    Lezecké centrum V16 Vás zve na příměstský lezecký tábor zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Děti čeká lezení, základní gymnastika, pohybové hry a další zajímavé aktivity. Pro děti jsme připravili pestrý program v podobě pohybových a dovednostvních aktivit. Více informací zde.


Odpovědi na často kladené otázky (FAQ)

    Hezký den, zajímalo by měl jak je definován organizátor u příměstského tábora? Musí jít o organizovanou skupinu nebo živnostníka? Jsme skupina rodičů a přátel a rádi bychom svépomocí zorganizovali příměstský tábor pro naše děti. Tábor by byl na 5 dní, jen v denních hodinách od 9-17hod, děti bude max.29. Musíme se někde oficiálně registrovat? Předem děkuji za informaci. S pozdravem Mrázková
    Každé odpoledne jsme se setkávali ve čtyřech námořnických skupinách – potápěči (vedení kapitánem Nemem), vědci (vedení doktorem Aronnaxem), lodníci (vedení Nedem Landem) a kuchaři (vedení kurážnou Bernadettou), s nástrahami a nebezpečím, například s velkou mocnou Krakaticí, kterou však námořníci, siláci, po dlouhém boji přemohli. Trénovali jsme rovněž fyzické námořnické dovednosti, pravda trochu adaptované na naše táborové podmínky, jako například skákání přes gumu, čímž si námořníci natrénovali přesnost kroků mezi napjatými lodními lany.
    Náš tábor Vám garantuje hodiny kvalitního, individuálně zaměřeného tréninku pro Vaše dítě. Vaše dítě Vám každý den samo řekne, jak je spokojené a v čem se zlepšilo.


Plavecký příměstský tábor se základy všestranné sportovní přípravy, kreativní dílnou a celotáborovou hrou

    Děti jsou soutěživé a srovnávají se s dalšími dětmi. Pokud nevládnou dobrou technikou, jsou vystaveny stresu (např. z důvodu posměchu dětí, kteří plavou velmi dobře). Přitom někdy stačí tak málo, a to říci dětem, v čem konkrétně dělají chybu, na co se mají soustředit. Většina dětí pouze špatně dýchá ve vodě, nikdo je to správně nenaučil.
    Plocha je 98 m2. Na stěně jsou postavené traverzy v barvě bílé s označením obtížnosti UIAA. Stěna je osazena chyty libovolných barev, bouldery mají své označení obtížnosti kartičkou na nástupu a jsou v jednotné libovolné barvě.
    Dobrý den, jsem nespokojený rodič. Prosím o info jak postupovat v případě, že organizátor PT nesplnil slibované při náboru na tuto akci a starost o dítě nebyla v pořádku. Popřípadě lze-li nárokovat vrácení poměrné částky financí( nebyl-li uskutečněný plánovaný celodenní výlet autobusem apod.) a jak na to. Moc děkuji za pomoc!


Užitečné informace ke stažení:

    Na našem plaveckém příměstském táboře, v rámci celotáborové hry, jsme se nalodili na ponorku Nautilus společně s doktorem Aronnaxem, harpunářem Nedem Landem, kurážnou Bernadettou a samotným kapitánem ponorky Nemem. Jeden za všechny a všichni za jednoho – to bylo hlavní motto naší plavby, díky němuž jsme si užili spoustu dobrodružství, ale zároveň úspěšně dopluli až do cíle. Protože námořníci musejí být dobří a odolní plavci, každý den jsme absolvovali dvoufázový trénink. Všichni naši námořníci byli každý trénink testováni, jestli si vylepšili své osobní rekordy a samotnou plaveckou techniku. A že vylepšili!
    chtěla jsem se zeptat, jak je legislativně upraveno stravování na příměstském táboře? Musí být zajištěno v nějakém stravovacím zařízení? A svačiny mohou být normálně koupeny a podávány v průběhu dne? Děkuji!
    Rádi byste zažili něco právě takového? Tak už jen vyplňte přihlášku kliknutím na odkaz níže a hurá spolu s námi na příměstský tábor!
    Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli tábor pořádat, byly informace od našich klientů, rodičů dětí, kteří právě zkušenost se školním plaváním mají. I když dítě zaplave volnou technikou 25 metrů nebo i více, v rámci školního plavání se tolik nezlepší, a to s poukazem na počet dětí, čas a možnosti takového výcviku.
    Můj dotaz se koná příměstského tábora, kam bych chtěla svěřit své dítě. Pořádá ho pedagogický pracovník, kterého znám. Musí svůj úmysl o pořádání tábora někde ohlásit a co vše musí splnit legislativně?


Nabídka Vašeho příměstského mezinárodního plaveckého tábora se mi líbí, ale Vaše cena je vyšší než běžné příměstské tábory nebo i takové plavecké tábory. Proč tomu tak je?

    Postupným systematickým rozvojem nejen lezecké techniky, ale i rozvoje koordinačních a balačních schopností učíme děti zvládat pohybové problémy ve vertikále. V neposlední řadě zařazujeme do programu kurzu kompenzační a zdravotně prospívající cvičení vycházející z jógy.
    Podmínky konání: Příměstský tábor probíhá na čerstvém vzduchu na otevřeném travnatém prostranství v okolí bazénu za každého počasí. V případě deštivého počasí jsou připraveny temperované prostory v zázemí bazénu. Za velmi slunného počasí doporučujeme vlastní slunečník. Denní program, především v závislosti na počasí, může být upraven tak, že jednotlivé aktivity mohou být zkráceny či naopak prodlouženy.
    Děkuji ještě jednou, bylo to opravdu vydařené. Nabity a na 100 % připravený program a velmi vstřícní trenéři. Díky, že jste vzali i Marka, je mi jasné, že s ním bylo hodně práce. Děti jsou stále nadšení, vyprávějí pořád ještě zážitky, na které si zrovna vzpomenou. Díky celému týmu. Bezkonkurenčně nejlepší tábor, na kterém letos i dříve byly. Barbora Dittrichova


Kampusy a stěna pro výkonnostní lezení

    Příměstské tábory jsou skvělé pro děti, které se ještě bojí být dlouho pryč od rodičů. Rodiče tak mohou v klidu chodit do práce a přitom mít zajištěné hlídání svých dětí. Na městských nebo příměstských táborech se vedoucí často soustřeďují na rozvoj samostatnosti dítěte, rozvoj kreativity a na týmovou práci. Zaměření jsou velice pestrá, od sportu přes umění po kurzy programování.
    Další program: Všeobecný sportovní rozvoj s důrazem na spolupráci a socializaci. Suchá příprava se základy gymnastiky, atletiky, výtvarným tvořením a tematickou celotáborovou hrou.
    Pokud si myslíte, že Vaše dítě nemůže být dobrým plavcem, svěřte nám ho a my Vás přesvědčíme o opaku.
    V ceně je celodenní kvalitní stravování včetně nápojů a pronájem prostor včetně vstupného do areálu koupaliště Petynka. Dětem bude k dispozici samostatná dráha, vyčleněná travnatá plocha, další sportovišťě a kryté prostory v případě nepřízně počasí.


Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554

    V pořadí druhý plavecký příměstský tábor se konal opět v krásném prostředí koupaliště Petynka. Děti se seznámily s medvídkem Kodou – jedním ze dvou medvědích bratří, který je po celý tábor doprovázel a prožíval s nimi neopakovatelná dobrodružství. Již od brzkého rána byl program zaplněn širokou škálou pestrých aktivit, jako je malování, výroba různých předmětů či řešení záhad a hádanek, které souvisely s tajuplným příběhem obou medvědích bratrů. Především se ale děti věnovaly plavání, navíc počasí nám přálo skoro celý týden, sluníčko svítilo, jen ta voda nebyla úplně teplá. To ale nikomu nevadilo, protože se děti přece přijely naučit plavat a ne se jen tak koupat!


Těšíme se na Vás!

    Letos proběhla premiéra příměstského plaveckého tábora‎ se Swim Smooth na venkovním koupališti Petynka. U nás jsou na všech akcích vždy vítáni i členové jiných oddílů. Ať už jde o tábory, tréninky či workshopy, snažíme se dávat hlavy a srdce dohromady a sdílet své zkušenosti. Ani tato akce nebyla výjimkou a kromě našich oddílových členů se zúčastnili i členové jiných plaveckých oddílů, ale dokonce i děti, které zatím do žádného oddílu nechodí a jejich vášní je plavání. První den nám svítilo slunce a obklopovaly nás stovky lidí. Další dny jsme již byli v areálu téměř sami, protože jediní, kdo v takovém počasí šli plavat, byli lidé, kteří to s plaváním myslí vážně.‎ Děti i rodiče se s náročnými podnebními podmínkami vyrovnávali každý po svém. Někdo to při prvním náznaku nepříznivého počasí vzdal, někdo se alespoň pokusil vlézt do vody a zaplavat pár bazénů a někdo by nejraději trénoval celý den a užíval si tobogánu bez fronty. Kromě plavání jsme se věnovali i suché přípravě, kdy
    Její plocha je 180 m2. Stěna je nachytována bouldery obtížnosti V0 až V9. Bouldery jsou po barvách červená, zelená (V0 a V1), černá, oranžová, fialová, modrá, růžová ping (V2 – V9). Jejich celkový počet je kolem 100.
    Cena zahrnuje: stravu (dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim), celodenní program, trenéry a instruktory, pomůcky a matreriál na kreativní tvoření, pronájem plavecké dráhy a další vybraná sportoviště – beach volejbal, aquazorbing, trampolína, tobogán atd.


Rádi byste zjistili více o příměstském táboru?

    Letos jsme se přesunuli do doby Starého Řecka a měli jsme možnost prožít atmosféru starodobých olympijských her. Hned první den se proti sobě postavily čtyři starověké městské státy: Sparta, Trója, Marathón, Athény, v níž byli zastoupeni naši odvážní sportovci. Po vlastnoruční výrobě chitonů, starořeckých závodních dresů, jsme ihned měli možnost seznámit se s tehdejšími soutěžními disciplínami, jako jsou hod diskem, skok do dálky se závažím, běh, zápas ve stoje, ale také rétorika. Dvakrát denně jsme měli možnost prověřit své schopnosti v naší nejoblíbenější disciplíně, a to v plavání. Nejen, že jsme se naučili nové plavecké dovednosti a zdokonalili svoji plaveckou techniku, ale absolvovali jsme také souboj na improvizovaných lodích a sbírali body i v suchozemských disciplínách, kde se pohybujeme stejně rychle a obratně, jako ve vodě. Rozhodně jsme se nenechali zahanbit a byli jsme jednoznačně nejaktivnějšími a nejveselejšími návštěvníky koupaliště Petynka. Plavecký program doprovodil t
    Hlavní program: Příměstský tábor s dvoufázovou plaveckou aktivitou s cílem naučit a zdokonalit plaveckou techniku a podpořit všestranný rozvoj, flexibilitu, aerobní vytrvalost a pozitivní vztah k plavání.
    Na přípravu, tvorbu či vlastní provedení tréninků dohlíží naši profesionální trenéři pod vedením hlavní trenérky Mgr. Gabriely Minaříkové, díky čemuž se děti během jednoho týdne zdokonalí v plavání, poznají nové kamarády a zažijí velkou spoustu dobrodružství.
    v létě budeme pořádat příměstský tábor cca pro 17 dětí. Dočetla jsem se, že pojištění není povinné, ale doporučuje se - ráda bych se zeptala, s jakým předstihem je úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti třeba řešit?
    Pokud Vaše dítě školní plavání teprve čeká, bude díky našemu táboru mnohem lépe na takové školní plavání připravené.


Jaký bude denní program?

    Dobrý den existuje organizace na Praze 8, která by poskytovala příměstský tábor dotovaný MŠMT cenově dostupný dětem ze sociálně slabých rodin? Mám na mysli částku max. do 1.000,-- za týden. Děkuji a jsem s pozdravem
    Dobrý den, mám dotaz týkající se pojištění tábora. Musí mít organizace pojištění na děti, pokud pořádá příměstský tábor? Děkuji za odpověď. Neužil Zdeněk
    Celý týden jsme zakončili deštivým dnem, ale to nám náladu nezkazilo! V indiánském stanu „teepee" jsme se rozloučili a poslali medvídka Kodu, který již všechno uměl, do přírody. Určitě Vás bude zajímat kam. No odletěl zpět do Ameriky...
    Každý den tak probíhaly dvě hodinové lekce plavání, kde se mimo jiné děti učily skákat jako indiáni či stavět pyramidu pod vodou. Lekce patřily samozřejmě všem plaveckým způsobům, a tak se nakonec všichni dozvěděli, co je to „polohovka" a parádně ji všichni zvládli zaplavat. Kromě plavání se také děti naučily hodně z gymnastiky, porozumět medvědímu světu a také jak si navzájem pomáhat.
    Pokud Vaše dítě o jiném příměstském táboře neprohlásilo, že byl super, pak byl jen dobrý. Pro Swim Smooth je plavání vášní a posláním dělat plavání lepší a toto předávat dál.


Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

    Podobně jako na oddílových závodech, využíváme osvědčeného spojení světa fantazie a plavání a přinášíme tak malým plavcům sportovní zkušenosti v přátelské atmosféře. V atraktivních blocích herních aktivit, které jsou sjednoceny tématem celotáborové hry, děti řeší rozmanité úkoly formou spolupráce, což významně posiluje jejich sociální dovednosti. Vlastní plavecké aktivity jsou vhodně doplněny suchou přípravou, výtvarnými činnostmi a řízenou klidovou aktivitou.
    V ceně jsou zahrnuty náklady na vysoce kvalifikované trenéry, přičemž poměr trenér : plavec, je 1:5. To znamená, že se budeme dětem věnovat opravdu individuálně.
    Plavba byla ukončena úspěšným kormidlováním ponorky našimi námořníky, během nepřítomnosti unaveného kapitána Nema, který jim za jejich úspěšně splněnou misi připravil DORT! Tak za rok zase s novým dobrodružstvím na Petynce na viděnou!
    Plavecká škola Swim Smooth, která se stále více dostává do podvědomí díky unikátní metodice a přístupu k dětem, pořádá plavecký příměstský tábor se základy gymnastiky, výtvarnými činnostmi a celotáborovou hrou. Zde vedeme děti k pohybu s respektem a ohleduplností k vlastnímu tělu, stejně jako klademe mimořádný důraz na kvalitu lekcí a radost z pohybu jako takového.
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli když bych chtěla dát instruktorům příměstslého tábora alespoň malou finanční odměnu, spadneme do kategorie pořádání tábora za účelem zisku.


Mé dítě mělo plaveckou výuku v rámci školního plavání na 1. stupni a nevím, zda dávat ho na plavecký tábor není už zbytečné?

    Odborné vzdělání, trenérská praxe a zkušenost z práce s dětmi a jazyková vybavenost je u našich trenérů standardem. Používáme jedinečnou metodu Swim Smooth respektující povahu a tělesnou stavbu těla každého plavce, což je v České republice naprostým unikátem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00