Jak na věc


přídavná dálková světla hella metal

HELLA halogenový přídavný světlomet

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Halogenové přídavné světlomety dálkové Hella Luminator Compact Metal- barva černá- halogenová žárovka H1- hmotnost 1500g- referenční číslo 37,5- průměr 170mm, hloubka 114mm
    Světla Luminator jsou po celém světě používána za nejtěžších podmínek vždy tam, kde jde o co možná nejlepší osvětlení při maximální stabilitě a odolnosti. Tyto světlomety se staly měřítkem proveditelnosti. Pouzdro i držák jsou ze zinkových odlitků, specifické reflektory High-Boost poskytují maximální světelný výkon. Kompaktní verze Luminatoru zohledňuje méně místa pro montáž u některých modelů vozidel. Menší konstrukční řada poskytuje na technologicky nejvyšší úrovni, jakou mají velké modely, stejnou stabilitu a odolnost jako klasické modely při srovnatelném světelném výkonu. Tyto světlomety lze namontovat nastojato s úhlem sklonu od +4 do -8st.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00