Jak na věc


otoky nohou po úraze jak je léčit

Otok zmírní gely a výživové doplňky

    V těhotenství a těsně po porodu se může také vyskytnout srdeční onemocnění zvané kardiomyopatie. To se projevuje mimo otoků nohou i problémy s dýcháním. V případě podezření také navštivte lékaře.
    Dôležté je, abyste během těhotenství nesnižovaly příjem tekutin ve snaze zmírnit otoky nohou. Naopak, v tomto období je pro vás i vaše dítě důležitý dostatečný pitný režim. Místo toho zkuste na prevenci otoků raději masáže či nenáročné sportovní aktivity - vhodné je např. plavání, při kterém na nohy není kladena zátěž. Tyto činnosti rozproudí krevní a lymfatický systém ve vašich nohách.
     Dračí krev je pryskyřice stromu Croton lechleri. Název možná není velmi půvabný, ale tato pryskyřice má takové účinky jako síla draka. Známe ji také pod názvem drag imuns. Víte, proč...


Oteklé nohy a kotníky - příčiny a léčba

    Otoky nohou v těhotenství nejsou většinou nijak závažné a mnohé budoucí maminky jejich řeší výměnou obuvi za o číslo větší. V kombinaci s příznaky jako problémy s viděním, prudká bolest hlavy či otoky kolem očí však otoky nohou mohou signalizovat onemocnění zvané preeklampsie. Jde o onemocnění cév placenty a je natolik vážné, že lékaři při něm nařizují hospitalizaci. Toto onemocnění postihuje zejména budoucí maminky s výraznou nadváhou nebo po 35. roku života.
    Mějte na paměti, že otoky nohou mohou být příznakem vážnějších onemocnění. Proto pokud vám výše uvedené postupy či výživové doplňky nebo gely nezabírají, měli byste s otoky navštívit lékaře. Ten určí příčinu otoku a zvolí vhodnou léčbu.
    Zvolená léčba otoku nohou závisí na jeho příčiny. V případě, že za něj může onemocnění, léčí lékař právě toto onemocnění - např. dna či revmatoidní artritida. Při selhávání srdce vám lékař předepíše diuretika, což jsou léky, které vás "odvodní". Na otok po úrazu se většinou předepisují protizánětlivá léčiva a analgetika ke zmírnění bolesti.
    Web Primarka.cz není prodejcem žádných zde uvedených produktů. Na stránce najdete nezávislé názory, zkušenosti a recenze různých amatérských autorů. Účelem webu je podrobně informovat čtenáře o produktech, na základě oficiálních zdrojů, vlastních zkušeností a zkušeností ostatních (volně dostupných na internetu).


Oblíbené produkty k léčbě otoků

    Zadržování tekutin v nohách se mluví také periferní edém. Mezi jeho nejčastější příčiny patří nadváha, nedostatek pohybových aktiivít, těhotenství, období před menstruací, nošení příliš těsných kalhot, dlouhodobé stání či sezení (práce ve stoje nebo sedavé zaměstnání), chronická žilní nedostatečnost (např. křečové žíly) či užívání některých léků na diabetes , vysoký krevní tlak, potlačení bolesti nebo některých druhů antidepresiv.
     Ledviny fungují jako jakési centrum imunity. Jsou však velmi citlivé na chlad, proto mohou snadno onemocnět. Prozradíme vám, jaké jsou příčiny bolesti a zánětu ledvin a jaké výživové...
    Jsou běžným jevem zejména v posledním trimestru a jsou způsobeny zvyšováním hmotnosti těhotné ženy, čímž vzniká stále silnější tlak na cévy v oblasti nohou. Krevní oběh a proudění lymfy v nohách se tak zpomaluje a vznikají otoky.
    Nejčastějšími příznaky, které spolu s otoky signalizují vážné onemocnění, jsou bolesti nebo nepříjemný pocit na hrudi, dušnost při námaze či vleže a obecné problémy s dýcháním, omdlévání a vykašlávání krve. Tyto příznaky mohou ukazovat na onemocnění jako jsou např. srdeční selhání, nemoc ledvin či přítomnost krevní sraženiny v noze.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00