Jak na věc


opravy elektrospotřebičů plzeň

Opravy Mobilů - poslední objednávky

    Koupil jsem od známého zaseknutý telefon s tím, že se ho pokusím opravit, ale zatím nejsem úspěšný. Telefon při startu píše This MIUI version cant be installed... Nejde flashnout přes MiFlash ani global ani china ROM - píše erase is not allowed in lock state. Telefon byl zakoupen přes Aliexpress a podle popisu má mít Global ROM. Nejspíš se tedy jedná o fake Global ROM a bude potřeba sundat zadní kryt, stisknout testpoint a přes autorizovaný Xiaomi účet flashnout stock ROM. Byla by možná oprava u vás?
    jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.
    Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako
    MK Autoservis poskytuje řidičům komplexní služby od oprav vozidel a výměny pneumatik, přes zajištění vozu na STK, ruční mytí a čištění interérů, až po právní servis a asistenční služby. MK Autoservis Praha je zárukou kvality, profesionálního přístupu a férových cen.
    Při hovoru někdy špatně slyším druhého člověka,když mluví,hovor se seká,zachotí. Nevím, zda to souvisí s mikrofonem nebo reproduktorem. Mě slyší lidi normálně. Poprosím o nacenění opravy na výměnu repro nebo mikrofonu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00