Jak na věc


oprava protěkajícího zachodu zavěsného

Jak je důležitý úhel doteku páčkového úchylkoměru

    třmenové mikrometry a jiná mikrometrická měřidla (digitální, analogová)strojní lapování měřících ploch třmenových mikrometrů s běžnými doteky pr. 8 mm (6,35 mm a jiné) a doteky „talířkovými“ standardně do měřícího rozsahu měřidla 1000 mm. Nastavení chodu mikrometrického šroubu, nastavení odečítání elektronických měřidel včetně opravy či výměny elektroniky. Výměna vadných náhradních dílů. 
    dutinoměry a tloušťkoměry (mikrometrické, dvou a třídotekové, se středičem a úchylkoměrem - subita, s rameny) výměna poškozených měřících doteků/ramen, nastavení chodu mikrometrického šroubu, oprava odečítacího přístroje (úchylkoměr nebo zabudované ústrojí s ozubením či snímačem a elektronikou). Výměna vadných náhradních dílů. 
    Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se blíží - probíhá od 9. do 13. října 2017. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili spoustu zajímavých měřidel - naplánujte si cestu do našeho stánku č. VP F / 010.
    seřizovací přístroje SDJcelkové vyčistění přístroje, nastavení kolmosti, justáž příčníku a nastavení rovnoběžnosti, nastavení odečítacích pravítek, nastavení optické odečítací skříňky FEA 4. V případě závady optické odečítací skříňky FAE 4 provádíme její opravu v naší provozovně. Žárovky do optické odečítací skříňky běžně dodáváme. Kontrolní měření a vystavení protokolu o měření.


Cenová akce TESA QUICK DEALS 2019

    Zakázková výroba zajišťuje speciální požadavky zákazníků jako jsou například výroba speciálních a upravených doteků různých provedení pro úchylkoměry, tloušťkoměry atd., úpravy měřidel a výroba měřících přípravků dle speciálních požadavků.
    I po menší nehodě může být nárazník lehce zdeformovaný, poškrábaný či poznamenaný prasklinami. Poškození tohoto typu je možné opravit i ve vlastní garáži, ale i po odstranění těch nejmenších deformací obvykle zůstanou viditelné stopy poškození.
    profilprojektorycelkové vyčistění přístroje, případná výměna zrcadla nebo matnice, justáž objektivů, v případě nutnosti jejich výměna, oprava mikrometrického stolku. Kontrolní měření délkovým rastrem a skleněným měřítkem, vystavení protokolu o měření.
    výškoměry (s noniem, s číselníkem, digitální)nastavení chodu a kolmosti měřidla vůči základně, výměna/oprava doteku, oprava odměřovacího ústrojí jak u měřidel s ozubením tak i s elektronickým odměřováním. Výměna vadných náhradních dílů. 


nové video TESA µ-Finder set 22

    třísouřadnicové měřící strojecelkové vyčistění stroje, kontrola vedení, výměna poškozených klecí a kuliček nebo náhrada za nové „vozíkové“ provedení klecí, nastavení rovnoběžnosti mostu se základnou, nastavení kolmostí pinoly, oprava snímačů IME 2VM a IRC výměnným způsobem, oprava indikací NS 113 výměnným způsobem. Kontrolní měření a vystavení protokolu o měření.
    pasametry a nastavitelné třmenové kalibrystrojní lapování měřících ploch standardního průměru i ploch „talířkových“ nebo velkoplošných jiného tvaru, standardně do měřícího rozsahu měřidla 1000 mm. Nastavení chodu měřidla a oprava ukazovacího přístroje měřidla jak analogového tak i digitálního. Výměna vadných náhradních dílů. 
    úchylkoměry (přímé, páčkové, přesné s torzním páskem, 3D sondy, analogové nebo digitální)standardně stoprocentní výměna opotřebených měřících doteků, oprava ústrojí s nastavením plynulého chodu měřidla u měřidel s ozubením. Oprava/výměna snímače či elektroniky u měřidel digitálních. Výměna torzního pásku u přesných úchylkoměrů komparačního typu (somkátory, mikrokátory, optikátory). Výměna vadných náhradních dílů.


Prohlédněte si katalogy měřidel námi nabízených výrobců, kde naleznete veškerý sortiment měřidel včetně technických parametrů a dalších informací.

    seřizovací přístroje SPScelkové vyčištění přístroje, oprava / výměna klecí, nastavení kolmosti a rovnoběžnosti přístroje, seřízení osvětlovače a projektoru / případná jejich výměna. V případě závady optické odečítací skříňky FAE 4 (SOD 200) provádíme její opravu v naší provozovně. Žárovky do osvětlovače a optické odečítací skříňky běžně dodáváme. Kontrolní měření a vystavení protokolu o měření.
    posuvná měřítka a hloubkoměry (digitální, s číselníkem, s noniem)oprava/náhrada elektroniky či případná výměna meandru u digitálních měřidel, oprava ústrojí měřidel s číselníkem, seřízení a nastavení chodu u všech provedení, zabroušení a případné přelapování měřících ploch. Výměna vadných náhradních dílů. 
    Opravy měřidel používaných ve strojírenství, převážně oboru délka a rovinný úhel, provádíme od samotného vzniku naší společnosti v roce 1994. Dílna oprav měřidel je vybavena potřebným strojním, technologickým a kontrolně měřicím zázemín zaručujícím žádaný standard kvality.Dvojúrovňová kontrola metrologické kvality opravených měřidel v laboratorním prostředí je samozřejmostí.


Využijte časově limitované akcí

    Zjistit cenu opravyZjistit dobu opravyRezervovat termínOprava plastového nárazníkuOprava prasklého nárazníkuOprava odřeného nárazníkuOprava promáčklého nárazníkuOprava poškrábaného nárazníkuOprava laku nárazníkuOprava nárazníkůOprava nárazníku je neodlučitelnou opravou všech vozu, které se zúčastnily ať už menší či větší nehody.
    V případě potřeby opravená měřidla dodáme včetně kalibračních listů vydaných vlastní (systémově, personálně i prostorově oddělenou) akreditovanou kalibrační laboratoří č. 2268.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00