Jak na věc


oprava pravopisu českého jazyka online zdarma

Oprava hydraulických čerpadel, hydromotorů a dalších zařízení

    Technologie PDR byla poprvé použita ve 40. letech 20. století, kdy výrobci Mercedes Benz a BMW hledali efektivní způsob opravy poškozených karosérií ve výrobě. S postupným zdokonalováním výroby automobilů upadala metoda PDR v zapomnění. V 80. letech však
    Zaměřujeme se na opravu hydraulických čerpadel, hydromotorů a hydrogenerátorů. Zkušenosti máme s širokou paletou značek. V našich dílnách si poradíme s pístovými i zubovými čerpadly, hydraulickými rozvaděči,orbitálními motory a řídícími jednotkami. Často se zaměřujeme i na seřizování nákladních vozidel (např. Značky Tatra, Avia, Volvo, Man a jiné).
    Pomocí speciálního nářadí a know-how se promáčkliny vytahují, vytlačují a vyrovnávají do původního stavu. Využívá se tzv. paměťového efektu karoserie. Promáčkliny se tak vrátí do původního stavu bez nutnosti lakování. PDR používáme při všech opravách karosérií poškozených krupobitím, parkingem, vandalstvím či z běžného provozu.
    To se vám u nás nestane, pokud deformace karoserie nebude tak výrazná. Oprava karoserie bez lakování je naší doménou. Uděláme vše, co nám bohaté zkušenosti dovolí, aby se oprava vašeho vozu obešla bez vedlejších negativních účinků.


Poskytujeme rychlý servis hydrauliky

    Zajišťujeme opravu hydrauliky po celé České a Slovenské republice. Disponujeme třemi servisními vozy a týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří mají vysokou odbornost nejen v servisní činnosti hydraulických zařízení. V případě potřeby vás náš tým může navštívit a pokud je to možné, okamžitě závadu odstranit.
    Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE
    Zde můžete vybrat díl, jehož opravu potřebujete zajistit. Jeho výběr lze urychlit kombinací výběru druhu elektronického dílu (vlevo v kategoriích), jeho výrobce nebo výrobce vozidla a jeho modelu.
    Tradiční způsob opravy představuje vážný zásah do karoserie (demontáž, broušení, kytování a lakování). Vůz opravou ztrácí vždy na hodnotě. Metoda PDR je moderní a čistě mechanická oprava karoserie bez demontáže a bez lakování. Je proto neskonale rychlejší a šetrnější než tradiční oprava v autoservisu.


Oprava centrální elektroniky PSA BSI

    Sami ze zkušenosti víme, že někdy na funkčním stroji stojí celá zakázka, která může být z důvodu nefunkčnosti pozdržena, čímž mohou vzniknout nemalé náklady nejen ze strany investora. Proto poskytujeme rychlý servis hydrauliky a v případě časové tísně se snažíme zakázku opravit přímo na místě. Pokud máte problémy s hydraulickými stroji, neváhejte nás kontaktovat a náš zkušený tým vás v blízké době navštíví.
    „Zpropadené kroupy,” můžete si zaklít. Promáčknutí vzniklá nepřízní přírody nebo drobnými nehodami už vám ale nemusí dělat starosti. Opravy důlků bez poškození laku jsou jednou z největších specialit kosmetického autoservisu United-C.


Rezervujte si prohlídku vozuVolejte zdarma: 800 01 01 02

    Nešetrně parkující vozy, krupobití, fotbalové míče – vyjmenované věci mohou na vašem autě zanechat nepříjemné stopy. Oprava karoserií po působení takových vlivů není snadné řemeslo. S pomocí unikátní technologie PDR zvládneme odstranit taková poškození. Zmíněná technologie dokáže vrátit promáčklé části karoserie původní tvar, aniž by bylo třeba sáhnout po novém laku. Vašemu autu tak zůstane původní tovární lak. Představte si modelovou situaci: Někdo, či něco poškodí váš vůz. Pochopitelně nechcete, aby váš plechový pomocník zůstal v tomto stavu, a tak začnete prověřovat možné způsoby jeho opravy. Oprava lakování ale vyžaduje zařazení do počítačového výběru barev, což vašemu automobilu dává cejch „poškozený”. Prodejní potenciál tak významně klesá.
    Jsme tu pro vás, abychom vaše auto dali zpět do pucu. Myslete na to, že zdeformované křivky milovaného vozu nemusí vaši kapsu nutně provětrat. Opravy karoserií bez poškození laku nejsou utopií. Něco o tom víme. Zavolejte, nebo raději rovnou přijeďte a my vaše auto prohlédneme. Jsme si jisti, že budete spokojeni. Nemá smysl vyčkávat.
    Všechny služby, které koketují s určitou dávkou výjimečnosti, mohou však zákazníky také odradit. U nás v United-C ale není výjimečnost ekvivalentem nedostupnosti. Toho se opravdu nebojte. Ceny za námi poskytovaný servis vás příjemně překvapí. Začínáme totiž už na 60 korunách. Až příště budete vyzvedávat auto z parkoviště a zaskočí vás nepříjemné překvapení v podobě pochroumaných plechů, zachovejte klid a zbytečně se nestresujte. Oprava karoserie není pro nás v United-C žádná věda. Solidnost, zručnost a pracovitost patří mezi naše devizy.


Oprava řídící jednotky motoru Ford EEC-V

    Oprava hydrauliky je častým řešením, pokud zařízení nebylo při práci v pořádku nebo bylo přetěžováno. Aby vaše stroje dobře fungovaly, nabízíme pravidelné revize, které vám mohou ušetřit mnoho času a především starostí s rozbitým strojem. Nefunkčnost a poničení se nejčastěji objevuje v případě, kdy měl stroj součástky na pokraji opotřebovanosti nebo přetěžováním.
    znovuobjevili potenciál opravy američtí dealeři vozů a PDR se postupně zdokonalovalo až do dnešní podoby, kdy představuje velice žádanou alternativu ke klasickým způsobům opravy karoserie.
    HYPOZ s.r.o. má široké vybavení pro opravu, ale i výrobu hydrauliky. Zaměřuje se na stavební a zemědělské značky a v neposlední řadě také na nákladní vozidla. Využíváme certifikovaných materiálů a pro ověření kvality a bezpečnosti také certifikovanou zkušebnu, kde nové i opravené výrobky ověřujeme.Nabídka služeb je široká, proto nás neváhejte v případě jakýchkoliv dotazů či požadavků kontaktovat.
    Poškodili váš vůz kroupy? Aktuálně opravujeme škody také v Bruntále, Krnově, Prostějově, Olomouci, Mostu, Karlových Varech, Pardubicích, Volarech, Táboře, Domažlicích a Holýšově. Jsme tu pro vás, volejte zdarma: 800 01 01 04


Oprava řídící jednotky převodovky Opel Easytronic

    Promáčkliny bez poškozeného laku vám opravíme rádi na počkání během 1-3 hod. Jedná se o jednoznačně nejrychlejší a nejvýhodnější způsob opravy promáčklin a důlků v karoserii. Váš vůz opravou navíc neztrácí na hodnotě ani záruce v případě nových vozů. Na opravu technologií PDR poskytujeme vždy doživotní záruku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00