Jak na věc


oprava praček brno beko

Oprava, servis a výroba hydrauliky

    Metoda PDR je jednoznačně nejrychlejší a nejvýhodnější a váš vůz touto formou opravy neztrácí na hodnotě. Na takto opravené promáčkliny a důlky v karoserii poskytujeme dlouhodobou záruku. V případě, že by se objevil v místě promáčkliny prasklý lak, je zapotřebí k metodě PDR i nové přelakování.
    Zaměřujeme se na opravu hydraulických čerpadel, hydromotorů a hydrogenerátorů. Zkušenosti máme s širokou paletou značek. V našich dílnách si poradíme s pístovými i zubovými čerpadly, hydraulickými rozvaděči,orbitálními motory a řídícími jednotkami. Často se zaměřujeme i na seřizování nákladních vozidel (např. Značky Tatra, Avia, Volvo, Man a jiné).
    Tento nejefektivnější způsob opravy po krupobití metodou PDR se rychle stal standardní formou pro opravy vozů poškozené po zásahu krupobití po celém světě. Takto se dá vysoce efektivně opravit mnoho desítek, ale i stovek důlků v rychlém až rekordním čase. Dá se tak ušetřit pojišťovnám i řidičům mnoho času a výrazně snížit finanční náklady.
    Zde můžete vybrat díl, jehož opravu potřebujete zajistit. Jeho výběr lze urychlit kombinací výběru druhu elektronického dílu (vlevo v kategoriích), jeho výrobce nebo výrobce vozidla a jeho modelu.


Zajišťujeme opravu hydrauliky

    Zajišťujeme opravu hydrauliky po celé České a Slovenské republice. Disponujeme třemi servisními vozy a týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří mají vysokou odbornost nejen v servisní činnosti hydraulických zařízení. V případě potřeby vás náš tým může navštívit a pokud je to možné, okamžitě závadu odstranit.
    Moderní a efektivní způsob oprav karoserie metodou PDR se provádí bez nutnosti lakování a také demontáže dílů. Oproti tradičnímu způsobu opravy je vysoce šetrná k vašemu vozu. Tradiční oprava je vážným zásahem do karoserie vašeho vozu, kdy je nutná demontáž a broušení, s následným kytováním a lakováním. Takto váš vůz ztrácí vždy na jeho hodnotě. Oproti tomu je metoda PDR velmi rychlá, ohleduplná, mechanická bez demontáže a lakování.
    Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE


Oprava řídící jednotky Fiat Group IAW.5NF

    Oprava hydrauliky je častým řešením, pokud zařízení nebylo při práci v pořádku nebo bylo přetěžováno. Aby vaše stroje dobře fungovaly, nabízíme pravidelné revize, které vám mohou ušetřit mnoho času a především starostí s rozbitým strojem. Nefunkčnost a poničení se nejčastěji objevuje v případě, kdy měl stroj součástky na pokraji opotřebovanosti nebo přetěžováním.
    Tahová technika se využívána v případě, že není k poškozenému místu dobrý přístup z vnitřní strany. Například nad dveřními rámy. Na poškozené místo se musí nalepit z vnější strany speciální čepy, a pak se tahem za použití reverzního kladiva deformace vyrovnává. Vyvýšeniny se na závěr ještě odstraňují cíleným poklepáváním pomocí teflonového kolíčku.
    Poškodily váš vůz kroupy? Má váš vůz promáčkliny a důlky v karoserii? Zvolte opravu vaší karoserie ohleduplnou metodou PDR – Paintless Dent Repair, bez lakování, rychle a šetrně. Oproti tradiční metodě ušetříte až 60 % nákladů. Oprava karoserie bez poškození laku je velmi výhodná v mnoha směrech.
    Provádí se pomocí speciálního nářadí, kdy se jednotlivé promáčkliny vytlačují, vytahují a vyrovnávají do původního stavu. Metoda PDR se používá při opravách karosérií, které byly poškozeny krupobitím, vandalstvím, při parkování nebo běžném provozu.


Orientační ceník opravy promáčklin

    Poničený vůz po zásahu kroupami, ale i drobná poškození automobilu třeba na parkovišti mnohdy ovlivnit nemůžeme. Touto opravou se dají opravit i drobná ťuknutí třeba od odlétnutého kamínku, která poškodí karoserii auta. Dá se tak předejít lakování a nepříjemnému prodražení opravy. Systém oprav PDR umožňuje opravy karoserie bez dalšího poškození laku. Oprava karoserie bez lakování je vysoce výhodná, šetrná a výrazně rychlejší i levnější. Opravy metodou PDR provádíme velmi rychle a profesionálně. Máme za sebou již tisíce vozů opravených po krupobití.
    Tento nejefektivnější způsob opravy po krupobití metodou PDR se rychle stal standardní formou pro opravy vozů poškozené po zásahu krup a krupobití po celém světě. Takto se dá vysoce efektivně opravit mnoho desítek, ale i stovek důlků v rychlém až rekordním čase. Dá se tak ušetřit pojišťovnám i řidičům mnoho času a hodně financí.
    HYPOZ s.r.o. má široké vybavení pro opravu, ale i výrobu hydrauliky. Zaměřuje se na stavební a zemědělské značky a v neposlední řadě také na nákladní vozidla. Využíváme certifikovaných materiálů a pro ověření kvality a bezpečnosti také certifikovanou zkušebnu, kde nové i opravené výrobky ověřujeme.Nabídka služeb je široká, proto nás neváhejte v případě jakýchkoliv dotazů či požadavků kontaktovat.
    With over 15 years experience and a real focus on customer satisfaction, you can rely on us for your next project. We provide a professional renovation and installation services with a real focus on customer satisfaction.


Opravujete karoserie po krupobití?

    Sami ze zkušenosti víme, že někdy na funkčním stroji stojí celá zakázka, která může být z důvodu nefunkčnosti pozdržena, čímž mohou vzniknout nemalé náklady nejen ze strany investora. Proto poskytujeme rychlý servis hydrauliky a v případě časové tísně se snažíme zakázku opravit přímo na místě. Pokud máte problémy s hydraulickými stroji, neváhejte nás kontaktovat a náš zkušený tým vás v blízké době navštíví.
    Provádíme opravy karoserií a dokážeme opravit všechny plechové díly karoserie, od jediného důlku až po stovky důlků. Rukami nám prošly již tisíce oprav vozů poničených kroupami. Právě u nás budete v těch nejlepších rukou proškolených odborníků.
    Moderní a efektivní způsob oprav karoserie metodou PDR se provádí bez nutnosti lakování a také demontáže dílů. Oproti tradičnímu způsobu opravy je vysoce šetrná k vašemu vozu. Tradiční oprava je vážným zásahem do karoserie vašeho vozu, kdy je nutná demontáž a broušení, s následným kytováním a lakováním. Takto váš vůz ztrácí vždy na své hodnotě. Oproti tomu je metoda PDR velmi rychlá, ohleduplná, mechanická bez demontáže a lakování. Metoda PDR je jednoznačně nejrychlejší a nejvýhodnější a váš vůz touto formou opravy neztrácí na hodnotě. Na takto opravené promáčkliny a důlky v karoserii poskytujeme dlouhodobou záruku. V případě, že by se objevil v místě promáčkliny prasklý lak, je zapotřebí k metodě PDR i nové přelakování.


Oprava hydraulických čerpadel, hydromotorů a dalších zařízení

    Tato technologie opravy metodou PDR byla použita poprvé ve 40. letech 20. století. Výrobci BMW a Mercedes Benz našli tento vysoce efektivní způsob opravy při poškození karosérií při výrobě. Jak se ale zdokonalovala výroba automobilů, na metodu opravy PDR se na chvíli pozapomnělo. V 80. letech byla však znovu objevena americkými dealery vozů. Metoda PDR se začala postupně zdokonalovat. V dnešní době představuje jednu z nejžádanějších alternativ klasických způsobů opravy karoserií.
    Oprava důlků karosérie vašeho auta po stopách krup a velkém krupobití metodou PDR dokáže předčit vaše očekávání. Metoda oprav PDR je maximálně šetrná ke karoserii vašeho vozu. Jde o mechanickou opravu bez poškození laku a bez další nutnosti lakování. Její nespornou výhodou je fakt, že při této metodě vůz opravou neztrácí na své hodnotě. Pokud opravujeme nový vůz, formou této metody opravy nedochází ke ztrátě záruky. Jde o velmi rychlou, kvalitní a nízko nákladovou opravu karoserie auta po krupobití bez jakékoliv nutnosti lakování. Tuto metodu PDR lze použít na veškeré značky vozů bez výjimky. Oprava důlků promáčklin na karoserii bez poškození laku metodou PDR je výhodná a vysoce efektivní.


Lak v místě poškození nesmí být porušený nebo prasklý?

    Při metodě zvané vymačkávání servisní technik pracuje ze zadní, interiérové strany plechu. Důlky a ostatní deformace se jemně vymačkávají zpět. Používá se speciální nářadí z kvalitní oceli, které je různě tvarované a umožní snadný přístup a to i do těžce dostupných míst. Při vymačkávání deformace se také používají speciální odrazové proužky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00