Jak na věc


okálové domy zateplení

Okálové rodinné domy, Bohdašín u Teplic

    Výhody vstříkované izolační pěny Foam-Lok™500 Retrofit jsou možnost zateplení stavjíci konstrukce , je žádanější díky její jednoduché a rychlé aplikaci bez dodatkových stavebních úprav nebo jiných zásahů do stávajících konstrukcí domů. A také v důsledku stoupajících cen za topení a klimatizaci a pozitivnímu dopadu ekologických stavebních metod na životní prostředí.
    Společnost Honter Company je jedinou společností na trhu, která dováží a distribuuje jedinečnou stříkanou a vstřikovanou izolační pěnu Foam-Lok™500, jež je vyráběna v USA společností Lapolla.
    Výrobky Foam-Lok jsou chráněné autorskými pravy. V prípadě jaké koliv záměny z jinými produkty , nebo naznaků jako takových bude postupovano podle ochraných autorských a Evropských prav.
    Vstřikovací izolační pěna je skvělým doplňkem nástřiku izolační pěny, protože je možné ji použít do míst, kde nelze provádět klasický nástřik. Vstřikovácí izolační pěna Foam-Lok™500 se skvěle hodí pro úpravné práce, kdy je zapotřebí zvýšit izolaci, ale není možné odstranit stávající obložení interiérových nebo externích zdí, jako např. okalové domy.
    Tato metoda pro zákazníky znamená mnohé výhody, protože izolační pěna Foam-Lok™500 se vstřikuje malým otvorem do dutiny ve stěně, na rozdíl od nástřiku přímo na holé, otevřené stěny / příčky (nové stavby).


Aplikace vstřikované izolační pěny Foam-Lok™500

    Izolační pěna Foam-Lok™500 Retrofit se vstřikuje malými otvory vyvrtanými do vnitřního či vnějšího pláště budovy, a nebo do dutých míst. Izolační pěna Foam-Lok™500 je speciálně vyvinuta k zateplení stávajících stavebních konstrukcí tak aby svoji expanzí neroztrhla a nebo jinak neponičila místo kde je aplikovaná, např. nedojde k vyboulení nebo pnuti, roztržení sádrokartonových příček.
    Výhody vstříkované izolační pěny Foam-Lok™500 Retrofit jsou den ze dne žádanější díky její jednoduché a rychlé aplikaci bez dodatkových stavebních úprav nebo jiných zásahů do stávajících konstrukcí domů. A také v důsledku stoupajících cen za topení a klimatizaci a pozitivnímu dopadu ekologických stavebních metod na životní prostředí.
    úvodní strana | novinky | nabídka nemovitostí | nabídka služeb | financování | kontakt | hledáme pro klienty | chcete prodat? | chcete koupit? | o nás | kariéra | reklama
    Jelikož pěny, které se nanášejí nástřikem, běžně expandují na třiceti až sto 120 násobek jejich původního objemu v kapalném stavu. Jakmile se pěna v kapalném stavu se aplikuje malým vyvrtaným otvorem ve zdi. Proteče dutinou ve zdi kde začne reagovat a zcela zaplní obsah dutiny ve zdi.


Výhody vstřikované izolační pěny Foam-Lok™500- Retrofit

    Jelikož pěny, které se nanášejí nástřikem, běžně expandují na třiceti až sto 120 násobek jejich původního objemu v kapalném stavu. Pěna v kapalném stavu se aplikuje malým vyvrtaným otvorem ve zdi. Proteče dutinou ve zdi kde začne reagovat a zcela zaplní obsah dutiny ve zdi.
    Izolační pěna Foam-Lok™500 se vstřikuje malými otvory vyvrtanými do vnitřního či vnějšího pláště budovy, a nebo do dutých míst. Izolační pěna Foam-Lok™500 je speciálně vyvinuta k zateplení stávajících stavebních konstrukcí tak aby svoji expanzí neroztrhla a nebo jinak neponičila misto kde je aplikována, např. nedojde k vybouleni nebo pnutí, roztržení sadrokartonových příček.
    Tato metoda pro zákazníky znamená velké výhody - izolační pěna Foam-Lok™500 Retrofit se vstřikuje malým otvorem do dutiny ve stěně, a nevyžaduje demontážstavebních prvku na rozdíl od nástřiku přímo na holé, otevřené stěny / příčky (nové stavby).
    Pro některé úsporné nebo obtížnější izolační práce na obytných i komerčních budovách získává na popularitě speciálně odlišná receptura pěny a způsob její aplikace. Nazývá se "Izolace vstřikováním izolačni pěny" (Injection Foam Insulation), nebo také "Izolace nástřikem pěny" na konkrétní místo, do konkrétních dutin (Pour-in-Place Foam Insulation).


Výhody vstřikované izolační pěny Foam-Lok™500 Retrofit

    Vstřikovací izolační pěna je skvělým doplňkem nástřiku izolační pěny, protože je možné ji použít do míst, kde nelze provádět klasický nástřik. Vstřikovácí izolační pěna Foam-Lok™500 Retrofit se skvěle hodí pro úpravné práce, kdy je zapotřebí zvýšit izolaci, ale není možné odstranit stávající obložení interiérových nebo externích zdí, jako např. okalové domy.
    Uváděné hodnoty jsou pouze hodnoty samostatné vrstvy izolační pěny, nejsou započítány další vrstvy stavební konstukce. Některé firmy uvádějí hodnoty kompletní stavební konstrukce.
    Firma HONTER Company jako jediná na trhu, která dováží a distribuuje jedinečnou stříkanou a vstřikovanou izolační pěnu Foam-Lok™500, která je vyráběna v USA společností Lapolla. Tato speciálně vyvinutá izolační pěna se liší od běžně dostupných stříkaných izolačních pěn díky své unikátní kombinaci, technologii a surovin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00