Jak na věc


obrázky blahopřání k narození miminka

Texty online elektronických přání

    Nejčastější se slaví narozeniny, zvláště kulatá výročí - jubilea - jako je 15 let, 18 let, 30 let, 33 let, 50 let, 60 let nebo 80 let. V těchto dvou kategorií naleznete mnoho vtipných textů blahopřání k narozeninám pro dospělé členy vaší rodiny jako je máma, táta, babička, dědeček, i pro děti - syna, dceru, vnuka nebo vnučku.


Blahopřání k miminku mamince a tatínkovi.

    Narozeniny a jmeniny jsou každoročně opakující se svátky s pevně daným datem. Myslíme ale i na další příležitosti, které se vyskytují jednou nebo maximálně několikrát za život. Narození děťátka, malého zdravého miminka, kluka, holky je důležitým mezníkem v životě táty a mámy. Rodiče malého dítěte si bezesporu zaslouží podpořit fyzicky i psychicky. To nejmenší, co pro ně můžete udělat je poslat jim text přání k narození dítěte. Z jiného soudku je úspěšné ukončení studia (školy). Ať se jedná o absolvování základní školy, složení maturity nebo o úspěšnou obhajobu bakalářské, diplomové nebo disertační práce a složení státních závěrečných zkoušek (rigorózních zkoušek) na vysoké škole nebo univerzitě završené promocí nebo sponzí, vždy to stálo mnoho úsilí a gratulace je na místě. Svatba nebo sňatek, která stále ještě obvykle předchází narození miminka, je dalším důvodem pro oslavu, gratulaci a přání. Pokud se vdává nebo žení váš nepříliš blízký známý, bude stačit mu poslat na mobil svatební
    Nemusíte oslovat oslavence jen přezdívkama, oslovte jej zdrobnělinou jeho jména, například: Sasi, Mikulášek, Pepi, Pavlík, Sebek, Arnoštek, Žovička, Ilonka, Aluška, Norka, Nácka, Vikinka, Anuška, Jiřka, Pavlíček, Olouš, Patriček, Dobra, Mirka, Helenka, Simeonek, Velka, Jitečka, Karina, Markyta, Milánek, Lubka, Zbyněk, Slavuška, Žanuška, Sláveček, Martínek, Maruna, Marketička, Květunka, Frank, Magduška, Míša, Standa, Lia, Drahuše, Velouš, Eriček, Tom, Radouš, Sandruška, Pepík, Honzík, Emuška, Břetík, Naďka.
    Narození zdravého dítěte je jednou z nejhezčích událostí v životě maminky a tatínka. Je vhodné jim proto při gratulaci předat přání k narození miminka s nějakým praktických dárkem pro novou ratolest.
    Milá maminko!Možná Ti to málo říkám, jak moc pro mě znamenáš, že jsi ta nejlepší maminka a vždy pro mě pochopení máš.Proto Ti chci poděkovat a krásné narozeniny popřát.Jen to nejlepší Ti přeje...


Narozeniny, kulatá výročí a jubilea

    Když se dívám do Tvých očí,hlava se mi skoro točí.Jsou hluboké jako nejhlubší oceán,který se vlní jen kvůli nám.Budu Tě navždy milovata svými polibky zaplavovat.
    Maminko, jsem moc ráda,že jsi mě vychovalazrovna ty ze všech maminek.Žádná se ti nevyrovná,jak starostlivá jsi a hodná,mám z dětství plno krásných vzpomínek.Chci ti popřát ty nejkrásnější narozeniny,jaké jen můžeš mít.
    Do další kategorie významných dnů a okamžiků patří např. Den matek, den otců nebo Velikonoce. Přesné datum konání těchto svátků se každoročně mění, ale přesto byste na tyto svátky neměli zapomenout. Na svátek matek a případně mezinárodní den žen (MDŽ), byste měli koupit květinu vaší mamince nebo jí alespoň poslat blahopřání smskou na mobilní telefon. Den otců sice není zatím tak populární jako svátky týkající se žen a matek, ale rozhodně se nejedná o nějaký úplně nový svátek. Každopádně sms pro tátu od dětí ke Dni otců určitě každého muže (tátu) potěší a možná i rozbrečí dojetím.
    Najdou se však i další příležitosti k oslavě. Významným životním milníkem je ukončení zaměstnání z důvodu odchodu do penze. Pro tyto případy zde máme blahopřání k odchodu do důchodu.


Miminko přáníčko - další odkazy a použité zdroje

    Pokud píšeme o přáních, nesmíme zapomenout na vánoční přání, na novoročenky a PF. Všichni čerstvě i dlouhodobě zamilovaní budou 14. února oslavovat svoji lásku prostřednictvím přání k valentýnu a budou si posílat romantické valentýnky.
    V této kategorii jsou blahopřání k narození miminka. Narození zdravého miminka je jednou z nejhezčích událostí v životě maminky a tatínka. Je vhodné jim proto předat blahopřání s nějakým praktických dárkem pro novou ratolest.
    Přání k svátku pro Ludmilu - LíduDneska slaví Ludmila,holka je to moc milá,a tak jí přejeme,ať se ani nenadějea vše, co chce, má,života si užívá.Krásný svátek, Ludmilo.
    Je načase vzpamatovat se z mnoha bezesných nocí strávených nad knihami a projekty... Je čas začít slavit! Gratuluji k úspěšnému ukončení bakalářského studia.
    Přinášíme vám výběr nejhledanějších textů k Velikonocím, Dne Matek, k Vánocům, k Mezinárodnímu Dni Žen, blahopřání mamince a miminku, k ukončení studia (k maturitě nebo k promoci), k odchodu do důchodu (penze) a k dalším nejrůznější příležitostem.


Texty přání, elektronická přáníčka, blahopřání zdarma ke stažení

    Ani ti, kteří mají svoji svatbu dávno za sebou nemusí zoufat. Tento slavný okamžik si mohou každoročně připomenout při výročí svatby. Tato výročí mají specifická pojmenování podle toho o jak starou záležitost se jedná. Jejich názvy vychází ze surovin, vzácných kovů a materiálů. Oslavte tzv. stříbrnou, zlatou, cínovou, bronzovou, porcelánovou, křišťálovou, diamantovou nebo dřevěnou svatbu a zavzpomínejte na to, jak jste byli mladí a krásní. Ti, kteří spolu žijí "bez papíru" mohou místo výročí svatby slavit výročí seznámení.
    Dvě nejkrásnější hvězdy na nebi prosí Tvé oči,aby dnešní noci zářily na obloze místo nich,což kdyby byly tam a hvězdy tady, třpyt Tvé tváře by je zahanbil...
    Roky běží, léta letí,už jsi s námi půl století.Vlasy nejsou, co bývaly,špíčky už se z kalhot valí,ale kdo je dokonalý?Cítíš se starý? Jistě ne. Proto sklenky zvedněmek slavnostnímu přípitku. Gratulujeme k Tvému životnímu jubileu!


Přání k ukončení bakalářského studia

    Klíčová slova: Ivo elektronické gratulace zdarma, Marek, Sylvie, Emma, Rut, Ada, pro prarodiče, Vendulka, Eric, Magda, Fabián, Jaroslava vtipné gratulace k narozeninám, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Lili, Edeltruda, Barbora, Nicol, Judita, Jitřenka, Obrázková přání k svátku ke stažení, Marta, Mariana, Blahopřání k narození miminka, Štefanie, Zofia, Dagmar, Maxmilián, Přání k svátku pro muže, Blanka, Olga, kamarádka, Osvald, Jenovefa, Blahopřání k narození miminka, sms texty, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, srandovní blahopřání, Halka, srandovní sms, Sophie, Yvonne, Gűnter, pro spolupracovníka, Přáníčka a obrázky k svátku, blahopřání k 70 let, Vendelín, Františka, Cecília, 4, Eleni, Ivan, gratulace tatínkovi a manince k děťátku, deset, Zajímavá přání, Izabela, Emanuela, spolupracovnice, blahopřání k jmeninám online, text na pozvánku k 50, Petronila, Nora, Zamilované sms pro miláčka, Herta, manželka, Bohumila, Sofia, blahopřání k narozeninám pro maminku, přán
    Dnešní den (8. únor 2020) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2020) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2020) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2020 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2020 bude slavit Slavěna a Slávka.
    Milá sestřičko!Až pozvedneš skleničku a s přáteli budeš připíjet na Tvé štěstí, zdraví, věř, že Ti gratuluji též.Na dálku Ti právě teď tisknu ruku.Tvůj bratr
    Dalším důvodem pro oslavu jsou jmeniny, častěji nazývané svátek. V kategorii přání k svátku se nachází řada vtipných textů určených pro ženu, muže, manželku, manžela, dědu, pradědu, tatínka, maminku, strýce, tetu, tchána, zeťe, neteř nebo synovce. Dále jsou populární texty přání k svátku podle jmen, které i s externími texty pokrývají asi 50 nejčastějších jmen používaných v České republice. Vybere si skoro každý. Některé veršované básničky k svátku se navíc dají lehce upravit pro jiná jména.


Přání k svátku pro Ludmilu - Lídu

    Vážení návštěvníci, možná hledáte zamilovaný text k svátku, resp. k jmeninám, pro tento případ jsme vybrali pár náhodných textových přáníček a blahopřání.
    S texty přání si pohrajte. Změňte oslovení, poděkování nebo upravte verše podle aktuální situace, vlastností a preferencí oslavence. Zamilované oslovení zvolte pro přítelkyni, partnerku, přítele, partnera, vtipné zvolte pro kamaráda. Vážné a důstojné zase pro šéfa, vedoucího, nadřízeného nebo obchodní partnery. Vtipná přání můžete z časových i finančních důvodů poslat pomocí SMS zprávy za nízký tarifní poplatek nebo zdarma pomocí sms brány. Další možností jsou MMS zprávy s obrázkem nebo fotografií, email nebo zprávy přes messengery typu Skype, ICQ. Populární je komunikace - přání přes sociální sítě jako Twitter, Facebook nebo Google+.


Blahopřání k narozeninám pro sestru

    Názvy uvedených obrázků: Snubní prsteny, Ibišek, Psaníčko, Abstraktní květ, Zlatý prsten, Polibek, Valentýnská srdce, Stříbrný prsten, Kytička, Kytky, mms, vtipné, srandovní, výročí, Myško, Přání k narození miminka, Blahopřání k narození miminka, sms texty, Krista, jmeninám, narozeninová gratulace k narozeninám, gratulace tatínkovi a manince k děťátku, přání k svátku, Miluška, Kristián, Elemír, Lenka, Danuška, Přání k jmeninám podle jmen, textovky, vílo, valentýn, text miláčkovi, na dobré ráno, Slunečnice, Karafiát, Skleněné květiny, Zlatá srdce, Gerbera, Prstýnek, Zlaté srdce, Zelená kytka, Skřítek, Nápis LOVE


Žhavá novinka - blahopřání k narození miminka

    S rozvojem internetu se stávají elektronická přání populárními a nahrazují klasická papírová přání. Může se jednak buď o čistě textová přání nebo o přáníčko, které je doplněno romantickým nebo vtipným obrázkem. Výhodou elektronických přání je především rychlost, výběr z velkého množství motivů a samozřejmě i cena - elektronická přáníčka jsou obvykle zdarma k odeslání a ke stažení. V tuto chvíli zde naleznete zatím pouze texty přání, ale nic vám nebrání přiložit k nim pěkný obrázek, klipart, vytisknout ho na tiskárně a odeslat poštou nebo spolu s dárkem osobně. Časem chceme nabídnout přáníčka s texty a obrázky ke stažení a k vytisknutí. Do té doby se nebojte zapojit fantazii a svůj um a blahopřání k tisku si v textovém (např. Office Word) nebo grafickém editoru upravte k obrazu svému. Zdatnější uživatelé počítačů mohou vytvořit i různé animované obrázky ve formátu gif. Případně využijte nabídky online konkurence jako je Albi nebo Hanulka obsahující mnoho obrázků a přáníček ke stažení a
    Pokud vám na blízkém člověku opravdu záleží, předejte mu nejenom přáníčko, ale s ním i dárek. Nejčastějším dárkem bývá láhev alkoholického nápoje (víno pro dospělé, tvrdý alkohol pro muže, likér pro ženy apod.), sladkosti (bonboniéra, kvalitní čokoláda apod.) nebo peníze, které sice nejsou originální, ale potěší, protože málokdo jich má nazbyt. Při oslavě žen, slečen, dívek, holek nezapomeňte na kytici květin.
    Pokud přejete prostřednictvím emailu, mms, nebo přes messengery umožňující posílat obrázky, tak právě pro vás máme připraven výběr obrázků ke stažení, které můžete poslat vašemu miláčkovi. Obrázky lze samozřejmě i stáhnout a vytisknout spolu s vybraným textem přání.
    Vítejte na stránkách věnujících se blahopřání k svatbě a sňatku, blahopřání k narozeninám, obsahující přání k svátku nejen podle jmen, přání, přáníčka, obrázky, gratulace, texty sms.


Přání, přáníčka, blahopřání k narozeninám

    Klíčová slova: žížalko, sranda, nejlepší, básničky na dobré ráno pro ni, dívku, legrační, smska miláčkovi, buchtičko, pupíčku, zdarma, chlípné, erotické, Blahopřání svatební, broučku, jak se omluvit holce, Lupínku, něžné, přítel, na dobrou noc holce, Přáníčka k svátku, vtipné texty a obrázky k jmeninám, lechtivé esemesky, vyznání lasky klukovi, ženu, romantické vzkazy dívce, jak se omluvit klukovi, dvojsmyslné, omluvné, Gratulace osmnáctiny, z lásky holce, drobečku, ženu, super, veselé, Blahopřání k narození miminka, sms texty, Blahopřání narozeninová, vtipný, sexy, Macíčku, princezno, novoroční, miláček text, Bobísku, Blahopřání ukončení studia, hvězdičko, básničky na dobré ráno muž, odpusť mi, ženu, drobku, zprávy, Přání, přáníčka, blahopřání, žabičko, Mazlí, draku, 2019, Blahopřání k narozeninám pro babičku, sbírka, zamilované, valentýnka, ženu, Koloušku, originální, vyznání lasky k holce, už nepíše, kozičko
    S přáními nemusíte zůstávat jen u vašich nejbližších příbuzných a přátel. Vzpomeňte si na své staré známé a kamarády, bývalé spolužáky ze ZŠ, střední školy nebo univerzity. Blahopřejte sousedům, bývalým sousedům, virtuálním kamarádům z internetových diskuzí a chatů, bývalým spolupracovníkům. Gratulujte lidem ze zájmových spolků a sdružení, kterých jste členem - členům výboru SBD, sportovcům ze sportovního oddílu (fotbalistům, tenistům, hokejistům, basketbalistům, golfistům), zahrádkářům, kaktusářům, rybářům, myslivcům, štamgastům z oblíbené hospody, oblíbeným prodavačům, prodavačkám, pošťákům a pošťačkám, expartnerům a expartnerkám... Samozřejmě s citem, ať nejste za podivína :-). Někdy ale i takové malé přání může pomoci obnovit staré kamarádství, přátelství nebo dokonce lásku a tím přinést velkou změnu do života.


Blahopřání mamince a miminku - obrázky, kliparty

    lásko, andílku, Lištičko, Poupátko, sluníčko, dráčku, Kulíšku, puntíku, Žulinko, prdelko, mrkvičko, miláčku, Fifinko, stříbřenko, draku, Mazlí, hvězdičko, pusinko, Mončičáček, šmudlíčku, drobku, Láskáček, Kopretinko, pusinečko, pašíku, drobečku, slaďoušku, zlatíško, želvinko, Myško, kočičko, myšpulko, Lupínku, prďánku, Koloušek, Bludičko, květinko, žabáčku, myšičko, prdíku, štrůdlýku, Kotě, Můjínku, Mušličko, broučínku, kuřátko, peřinko, Poupátko, Kulí, Mazlíčku, Dušinko.
    Pokud vás neuspokojila naše textová přáníčka, můžete si zakoupit obrázková přání v kamenných obchodech. Asi nejznámější firmou v České republice, která vyrábí obrázková i elektronická přáníčka je firma Albi, jejichž přáníčka naleznete snad v každém supermarketu a papírnictví.
    Ať máš život jako sen, ať víš, jak si užít den.Od starostí žádné vrásky, v každé chvíli plno lásky, ať nepoznáš bolest, ani klam, to všechno Ti přeji k narozeninám...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00