Jak na věc


obrázkové přání k mdž zadarmo

Sňatek přání, k svátku nebo k jmeninám

    Přinášíme vám výběr nejhledanějších textů k Velikonocím, Dne Matek, k Vánocům, k Mezinárodnímu Dni Žen, přání k jmeninám, k ukončení studia (k maturitě nebo k promoci), k odchodu do důchodu (penze) a k dalším nejrůznější příležitostem.
    Svátek (přesněji jmeniny) je slaven méně než narozeniny, přesto je svátek v České republice oblíbený. Na těchto stránkách naleznete několik přání k svátku (blahopřání k jmeninám) rozdělených podle jednotlivých jmen.
    Roky běží, léta letí,už jsi s námi půl století.Vlasy nejsou, co bývaly,špíčky už se z kalhot valí,ale kdo je dokonalý?Cítíš se starý? Jistě ne. Proto sklenky zvedněmek slavnostnímu přípitku. Gratulujeme k Tvému životnímu jubileu!
    Vážení návštěvníci, možná hledáte zamilovaný text k svátku, resp. k jmeninám, pro tento případ jsme vybrali pár náhodných textových přáníček a blahopřání.
    Dřív než dohoří poslední svíčka,něžný vánek zavře Ti Tvá víčkaa pohladí tě po celém těle,oddej se mu plně a směle.Ten vánek jsem totiž já,ten, co s myšlenkou na tebekaždou noc usíná.


Přáníčka na Mezinárodní den Žen

    Nemusíte oslovat oslavence jen přezdívkama, oslovte jej zdrobnělinou jeho jména, například: Beďouš, Davídek, Milánek, Norek, Zinaida, Liduška, Miládka, Lucius, Mařenka, Baruška, Heluška, Emička, Gusta, Stanouš, Vladka, Kačenka, Tomík, Sárinka, Barunka, Ilka, Bára, Ulka, Kuba, Velislav, Leninka, Břetička, Marta, Slavuška, Blažek, Tiborek, Deny, Vlastinka, Tomina, Nila, Evuška, Pavluš, Slávek, Simi, Radouš, Olča, Artušek, Saša, Gábi, Dobeš, Radka, Ondra, Silvička, Dražík, Lída, Svéťa, Andruška.
    Maminko, jsem moc ráda,že jsi mě vychovalazrovna ty ze všech maminek.Žádná se ti nevyrovná,jak starostlivá jsi a hodná,mám z dětství plno krásných vzpomínek.Chci ti popřát ty nejkrásnější narozeniny,jaké jen můžeš mít.
    Když se dívám do Tvých očí,hlava se mi skoro točí.Jsou hluboké jako nejhlubší oceán,který se vlní jen kvůli nám.Budu Tě navždy milovata svými polibky zaplavovat.
    Klíčová slova: seznam, internetové domény, zástavy, import, na web, národ, vlajka, počet obyvatel, obrázky, státní zřízení, Přání k sňatku, přáníčka ke stažení, kanály, k tisku, Země světa, Přání k sňatku, přáníčka ke stažení, energetika, pozadí, datum vzniku, k vytisknutí, fosilní paliva, obrázek, doprava a telekomunikace


Textová a obrázková blahopřání ke svatbě novomanželům - obrázky, kliparty

    Miláčku, Muchomůrko, Žulinko, kozičko, drahoušku, drobínku, knedlo, prdeličko, Květinko, květinko, žabičko, Macíčku, Mazlíčku, Jeskyňko, Dušinko, Mufínek, Mucánku, vílo, cukroušku, broučínku, žabáčku, cácorko, princezno, Myško, čumáčku, prdíku, Puso, koťátko, treperendo, micinko, pupíčku, prde, stříbřenko, micko, Kopretinko, smíšku, mašličko, čičínku, Pacinko, sluníčko, Koloušku, Bobšíku, Kulí, brouku, prdelko, Mončičáček, slaďoušku, drobku, lásko, prtě, nudličko.
    Pokud přejete prostřednictvím emailu, mms, nebo přes messengery umožňující posílat obrázky, tak právě pro vás máme připraven výběr obrázků ke stažení, které můžete poslat vašemu miláčkovi. Obrázky lze samozřejmě i stáhnout a vytisknout spolu s vybraným textem přání.


Přáníčka, blahopřání, gratulace k narozeninám

    Klíčová slova: Blahopřání k sňatku, Bianka, Katarina, Daniel, Sofia, 67, Erhard, vtipné gratulace k narozeninám podle jmen, proslov k narozeninám babičky, Vlasta, Pamela, Přání k sňatku, Blahopřání k narození dítěte, Věruška, Alojz, 63, Bronislava, spolupracovnice, Ivana gratulace k narozeninám, Textová blahopřání, Liana, Radana, 77, pro bratrance, švagr, Ludvika, Jindřiška, Obrázková přání k svátku ke stažení, Danny, Svatoslav, Zita, Saša, Slávek, Přání k sňatku, přáníčka ke stažení, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Imrich, Juliana, blahopřání k narozeninám, Ingeborg, srandovní blahopřání, Textová a obrázková blahopřání ke svatbě novomanželům, narozeninové přání mamince, Smuteční kondolence, Otto, vtipná jmeniny přání, bratr, sňatek přání, Drahoslava, Anastázia, Emanuel, Nicholas, Nikolaj, Blahopřání k narozeninám SMS, srandovní přání k narozeninám, jmeniny přáníčka, Sofie Anna, Lukáš gratulace k narozeninám, Johanka, Ondrej, Marta narozeninové přáníčko, Přání a blahopřání, polsk
    broučku, beruško, prdíku, kuřátko, ušáčku, peřinko, čumáčku, Budulínku, plyšáčku, pusinečko, kočičko, Mufínek, Bludičko, cácorko, draku, Muchomůrko, nudličko, poklade, beruško, treperendo, Bodlinko, želvinko, dráčku, prdelko, prde, šmoulinko, Mucánku, šmudlinko, prďánku, čičínku, lásko, skřítku, mazlinku, Koloušku, Myško, Jeskyňko, Kotě, knedlo, micko, pupíčku, Myško, myšpulko, Bobši, pipinko, miláčku, Můjínku, slaďoušku, pusinko, mrkvičko, kanče, broučínku.
    Vážení návštěvníci, možná hledáte zamilovaný text k svátku, resp. k jmeninám, pro tento případ jsme vybrali pár náhodných textových přáníček a blahopřání.
    Květinko na louceKvětinko na louce nejkrásnější,hvězdičko moje nejjasnější,že slavíš svátek svůj dnes,chci Ti popřát touto esemes.Všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí!


Texty sms přání k jmeninám, k svátku nebo k jmeninám

    Pokud přejete prostřednictvím emailu, mms, nebo přes messengery umožňující posílat obrázky, tak právě pro vás máme připraven výběr obrázků ke stažení, které můžete poslat vašemu miláčkovi. Obrázky lze samozřejmě i stáhnout a vytisknout spolu s vybraným textem přání.
    Květinko na louce nejkrásnější,hvězdičko moje nejjasnější,že slavíš svátek svůj dnes,chci Ti popřát touto esemes.Všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí!


Přáníčka, blahopřání, gratulace k narozeninám

    Klíčová slova: láska, kamarád, Poupátko, zamilované, jak vyznat lásku holce, nejlepší, omluva holce, mrkvičko, drobku, romantické vyznání lásky, esemesky vyznání lásky, vílo, Textová a obrázková Přáníčka k svátku, žabáčku, muže, vánoční, ženu, jí, smska miláčkovi, Přáníčka k svátku, Koloušek, textovky, slečna, něho, 2018, partner, zamilované oslovování, Přání vše nejlepší, kozičko, pusinečko, miláček, vyznání lásky kluk, chlípné, Přání k sňatku, přáníčka ke stažení, Blahopřání k svátku, sms, mms, obrázky, básničky, texty, na dobré ráno, básničky, můj drahý, text miláčkovi, seznam, anděl, Koblížku, Blahopřání, kamaráda, kamarádce, psaní, ženu, zpráva, novoroční, Narozeninová přáníčka, sbírka, buchtičko, výročí, ženu, Přání k narozeninám pro ženu, poštěváčku, romantické texty dívce, poslat zdarma, přítel, sladké, valentýn, na omluvu, odpusť mi, kiki
    Názvy uvedených obrázků: Polibek, Narcis, Psaníčko, Cihlové srdce, Fialová kopretina, Zlatý prsten, Zlaté srdíčko, Steampunk srdce, Puzzle srdce, Kytka, dívku, Bobísku, přáníčko, Lištičko, vyznání lasky k holce, Valentýnské texty, obrázky k Valentýnu, Přání k sňatku, přáníčka ke stažení, Timotej, Vojtěch, Július, Bára, Marta, pro maminku, Valentin, 1, Eliška, pro otce, Svatební blahopřání, smutné texty kluk, přání, lichotivé, Mišpulko, valentýnka, Elektronické srdce, Nápis LOVE, Gerbera, Prvosenka, Valentýnská srdíčka, Puzzle srdíčko, Srdíčkové srdce, Kytky, Snubní prstýnky, Konvalinky
    Já Ti přejuJá Ti přeji na Tvůj svátekhodně štěstí, žádný smutek,život dlouhý jako tunel,děvče sladké jako cumel,hodně peněz, žádnou prácia tím končím gratulaci.
    Mám to, co jsem si vždycky přála.Mám to, za co bych i život dala.Mám nad hlavou zářící sluníčko.Mám šťastné zamilované srdíčko.Mám své největší štěstí - lásko Tebe!


Přání k sňatku, přáníčka ke stažení

    Je načase vzpamatovat se z mnoha bezesných nocí strávených nad knihami a projekty... Je čas začít slavit! Gratuluji k úspěšnému ukončení bakalářského studia.
    Přinášíme vám výběr nejhledanějších textů k Velikonocím, Dne Matek, k Vánocům, k Mezinárodnímu Dni Žen, Textová a obrázková blahopřání ke svatbě novomanželům, k ukončení studia (k maturitě nebo k promoci), k odchodu do důchodu (penze) a k dalším nejrůznější příležitostem.


SMS přání k jmeninám, obrázky ke stažení

    Klíčová slova: Valter, Jana gratulace k narozeninám, pro sestřenici, 4, Rozárie, 95, Emerich, Vendula, Slavěna, podřízený, Claudie, strýc, Přání ke kulatému výročí, 69, přání ke jmeninám, Vilma, Violeta, přání přánícka, Stefanie, Přání k svátku, gratulace k jmeninám, Viola, Lara, Dagmara, srandovní gratulace k narozeninám, kondolence německy, Marie gratulace k narozeninám, Jaroslava, Přání k jmeninám, elektronické gratulac4e k narozeninám, sms blahopřání k 70. texty, sedmdesát, Radim, Vladimír, SMS přání k jmeninám, obrázky ke stažení, Blahopřání k Mezinárodnímu dni žen, Henryk, Anastasie, Ivan elektronické gratulace zdarma, David vtipné gratulace k narozeninám, Tobias, Jaroslava vtipné gratulace k narozeninám, Vzkazy, smsky, mms přáníčka k svátku, Vánoční přání, pro maminku, jmeniny přáníčko texty sms, Emilia, Ruth, Ina, Valentina, Kateřina, Elfrída, Hanka, Elektronická přání, Oldřich elektronické gratulace zdarma, Svatopluk, Taťána, Taťjana, Andreas, sms přání k jmeninám, srandovní,
    Názvy uvedených obrázků: Smějící se kytka, Puzzle srdíčko, Růže ve váze, Zvonek, Jarní květiny, Námořnické srdce, Barevná srdíčka, Zlaté srdce, Srdce v srdci, Skřítek, psát, už nepíše, dívku, myšičko, miláček, Přání k svátku, SMS přání k jmeninám, obrázky ke stažení, pro přítele, Bronislava, Ela, přání k narozeninám děti, Helga, Hildegarda, Róbert, legrační přání k narozeninám, vtipné přání k 30, Valdemar, Přáníčko 20 roků, sbírka, roztomilá lady, romantická esemeska, psaní, muže, Kytička, Drobné kvítky, Zamilované labutě, USB srdce, Zelená kytka, Nápis LOVE, Modrá srdíčka, Svlačec, Snubní prsteny, Rozkvetlá třešeň


Přání k sňatku - romantické, sms

    Nemusíte oslovat oslavence jen přezdívkama, oslovte jej zdrobnělinou jeho jména, například: Míra, Renka, Deniska, Toníček, Matyáš, Velinka, Dražík, Vládík, Támička, Zlatuše, Katrinka, Tedy, Vládíček, Barunka, Józa, Zbyňa, Francek, Břetička, Květunka, Radmilka, Helgička, Bartoň, Dušanka, Ulrišek, Dorka, Otík, Miki, Slávek, Dobrava, Adek, Alešek, Mikulášek, Ivča, Lenka, Erka, Boreček, Fančička, Ráďa, Sonička, Fanča, Vojek, Renátka, Riška, Vášenka, Katy, Jitečka, Radek, Soběška, Majka, Svaťka, Lia.
    Klíčová slova: vyjádření lásky, štrůdlýčku, prdelko, texty, Mazlí, hvězdičko, citáty, Myško, romantika, vyznání lásky holce, na omluvu, muže, Přání k narozeninám pro muže, láska, něho, vyznání lásky pro něj, lásko, ženu, autorské, SMS blahopřání k jmeninám, mms obrázky ke stažení, vtipné texty, lichotivé, dráčku, čuňátko, pro ni, dívku, erotické, 2018, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, muže, prdeličko, náruživé, na dobré ráno, zamilované vzkazy pro něj, SMS přání k jmeninám, obrázky ke stažení, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, přání, partnerku, kytičko, muže, Mišpulko, andílku, chlap, Obrázky k jmeninám, prďánku, zlato, lechtivé esemesky, citát, nejkrasnejsi, valentýnka, Zajímavá přání, ráj, zprávy na dobré ráno, omluva klukovi, broučínku, Blahopřání ke svatbě, zprávy, poslat, žížalko, anglické, partnera, z lásky holce, nové, Macíčku, kluka

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00