Jak na věc


obnova laku karoserie hradec králové

G E R A, společnost s ručením omezeným (Hradec Králové)

    Autorizovaný servis Auto Štangl a smluvní partner České podnikatelské pojišťovny, CCB - Credit, Uniqua Česko - rakouská pojišťovna. Jsem členem svazu autoopraven ČR. Izolační nátěry, ochrana automobilů proti krádežím, stavby na klíč
    Záruční a pozáruční servis vozidel FORD, příprava na STK a EMISE, prodej náhradních dílů značky FORD, geometrie vozidel, prodej a přezouvání pneu, servis klimatizací
    Řešení při likvidaci dopravních nehod. Poskytujeme bezplatnou službu poškozenému při dopravní nehodě. Půjčovna osobních i dodávkoých vozů. Autoservis, odtahová služba.
    Prodej nových a starších vozidel Renault, opravy vozidel Renault, laserová geometrie na všechny vozidla, plnění klimatizace všech vozidel, pneu servis, diagnostika, klempířské a lakýrnické práce, montáž tažných zařízení a doplňků, příprava a…
    Karosářské práce aut všech značek, rovnání karosérií na profesionální stolici, vyvažování a generální opravy karosérií, kompletace aut z dovozu klempířská, zajištění laku po opravě, nástřik podvozku a dutin karosérií, geometrie náprav.


Přestavby vozidel na LPG, montaž - servis. Meření emisí BA/LPG. Provoz čerpaci stanice LPG.

    Oficiální stránky Artomy s. r. o. - Autoservis, pneuservis a destaservis. Rezize LPG. Prodej dílů a příslušenství na osobní a užitková vozidla. Prodej dílů na vysokozdvižné vozíky. Prodej a montáž průmyslových pneumatik.
    Nonstop pomoc v nouzi - poruchy alarmů, immobilizérů, a autoelektroniky. Montáž, servis a seřízení CB radiostanic a a antén. Hands free, GSM pagery, antény, navigace.
    Opravy elektroinstalací automobilů, alternátorů, starterů, montáž a opravy centrálního zamykání, alarmů, montáž rádií, tažných zařízení. Příprava vozu na STK, včetně zajištění STK.
    Autodíly pro vozidla Škoda, pro japosnké a korejské vozidla, pro ostatní vozidla, výfuky, autoskla, tuningové doplňky. Autovrakoviště Škoda, opravy vozidel.
    Autorizovaný prodejce vozů Škoda. Leasing, prodej ojetých vozů, prodej náhradních dílů a příslušenství, komplexní servisní zázemí, lakýrnické a karosářské práce.
    Opravy osobních automobilů všech značek, pravidelné servisní prohlídky, příprava na STK, měření emisí, veškeré mechanické opravy, elektronické měření geometrie.


AUTO MAPRO s.r.o. (Hradec Králové)

    Opravy vozidel Š 1203, klempířina, náhradní díly, emisní stanice, brzdy, světla, tlumiče, pérování, tlumiče výfuku, oleje, akumulátor, chlazení, ostřikovače, čelní sklo, pneu, heliem, STK, karosářské práce, karoserie, baterie.
    Servis a opravy osobních a užitkových vozidel. Autobazar, nákup a prodej ojetých prověřených osobních i užitkových (nákladních) vozů všech značek bez omezení roku výroby. Výkup mechanicky poškozených a havarovaných vozidel.
    Všechny práce provádíme se smyslem pro detail a s odpovědností k cizímu majetku za použití profesionálních technologií a přípravků.
    Specializace na výfuky pro osobní a užitkové automobily. Prodej, montáž, výroba, opravy. Prohlídky výfukových systémů. Montáž sportovních výfuků a ozdobných koncovek.
    Nabízíme Vám autodopravu, vnitrostátní přepravu, přepravu zboží dodávkovými vozy. Dále servis vozů Volkswagen a Škoda, výměnu a prodej olejů Castrol. Přípravu na STK.
    Pneuservis - montáž a prodej nových i starších pneu, poradenství. Autoservis - prohlídky vozidel, lakýrnické a klempířské práce, ochrana dutin a podvozků. Autobazar, dovoz aut na přestavbu, STK, emise, evidenční služby, pojištění vozidel,…


Řešení při likvidaci dopravních nehod. Poskytujeme bezplatnou službu poškozenému při dopravní nehodě. Půjčovna osobních i dodávkoých vozů. Autoservis, odtahová služba.

    Leoš Tomáš. Opravy silničních vozidel, osobní, dodávkové, nákladní, bus, přívěsy, návěsy, traktory, multicar, opravy - motor, převodovka, rozvodovka, náprava, podvozek, geometrie, vstřikovací čerpadlo, seřízení, výměny olejů, STK, emise.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00