Jak na věc


obložení stěny za postel

K fasádě  domu ladí vhodně barevně zvolené vchodové  dveře. Stejný odstín umělého kamene byl použit při obkladu vchodového prostoru  ve formátu velkých dlaždic, které se použili na obložení schodů. Schodnice jsou opět obložené kamenným obkladem.

    Na přání vám vyrobíme i konzolové kovové schodnice, montáž se provádí na vysokopevnostní šrouby které jsou ukotveny do zdi, ideální je beton nebo železobeton, při použití do cihel je nutné v případě naší montáže napsat přesný typ zdiva, v případě že zdivo nesplňuje ideální podmínky je nutné instalovat do zdi ještě nosnou konstrukci která je následně zazděna 
    Dřevěné dubové nášlapy – stupně jsou velmi oblíbenou variantou při pořizování schodových stupňů.Používají se na kovové samonosné schodiště tak i na obložení betonového schodiště.  Standardně do schody dodávají v kvalitě A/B kde se mohou vyskytovat drobné součky které dřevu propůjčují krásný přírodní vzhled.
    Určitě to problém není, schody nám můžete poslat pomocí přepravní služby kterou vám na požádání rádi objednáme, nebo je rádi zdarma vyzvedneme v okolí Žďáru nad sázavou i v okolí Brna
    Novinka na trhu Harvia! Sauna SmartFold je dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo – osika, kamny o výkonu 3,6 kW (230 V 1N), které zajistí teplo i na nižší úrovni lavic, nerezovým setem (naběračka, vědro, teploměr) a obložení je z materiálu osika. Zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu 1,44 m2 a je možné ji dodat ve dvou provedeních - podle toho, zda bude sauna umístěna vlevo nebo vpravo. Rozměry 1,2 x 1,2 x 2 m. Možnost 15 % sazby v případě montáže a prohlášení o soc. bydlení.


Dřevěné dubové nášlapy - stupně

    Navrhujeme a vyrábíme veškeré předměty mobiliáře slohových interiérů jako nábytek, svítidla, hodiny, erby, umělecké dřevořezby, kazetové obložení, dveře, atd. v podobě přesných kopií podle originálních předloh. Výroba je ruční, z masivních dřevin a na míru.
    Tato rozkládací sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2 a je možné ji dodat ve dvou provedeních - podle toho, zda bude sauna umístěna vlevo nebo vpravo.
    Stupně vyrábíme nejčastěji dubové, dub má díky své tvrdosti výborné zátěžové vlastnosti, a patří mezi nejoblíbenější variantu nášlapu, jak už na samonosné tak na klasické schody. 
    Potřebujete využít každý metr čtvereční vaší koupelny efektivně? Pak je tu ideální volba - SMART FOLD. Sauna zabírá cenné metry jenom v čase, když je to potřebné. Jedná se totiž o skládací saunu.
    Další oblíbenou dřevinou jsou stupně – nášlapy z jasanuJasan má velmi specifickou kresbu dřeva, tmavé jádro po nanesení povrchové úpravy získá svoji jedinečnou pruhovanou kresbu


Schodové stupně - podstupně (schodnice-podschodnice)

    Sauna je vyrobena moderní technologií, díky které je sauna vysoce kvalitní a voděodolná, dokonale přizpůsobena do koupelnových prostor. Sauna SmartFold je dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo – osika, kamny o výkonu 3,6 kW (230 V 1N˜), které zajistí teplo i na nižší úrovni lavic, nerezovým setem (naběračka, vědro, teploměr) a obložení je z materiálu osika.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00