Jak na věc


obilní kombajny bazarové

Zajímavé stránky - obilni kombajn

    Renovovaná smaltovaná sila jsou dostupná v průměru 6,0 a 8,57 m, vždy s úpravou pro aktivní větrání s možností krátkodobého uskladnění zrna až do vlhkosti 20% či s možností vlastního dosušení z vlhkosti 18%! Vždy je dodáván nový (vysoce pevnostní) spojovací materiál a těsnící tmel. Životnost renovovaných dílů je 20 let.
    Pozinkovaná obilní sila jsou našim zákazníkům dostupná od průměru 4,57 m, až do průměru 32 m. Používáme výhradně vysoce kvalitní pozinkovaná sila s vlnitým plechem se sílou vrstvy ve standardu G-115 (350 gr/m2), což je o 25% silnější ochrana před oxidací, než běžně používaný standard G-90.
    informací [ 18.07.2011] zemědělské stroje Prodám Z4011-8441, obilní kombajn a obraceč... Prodám Z4011-8441, obilní kombajn a obraceč sena.777793087. Více informací [ 16.07.2011]
    Pro expedici nebo jako manipulační mezizásobníky k vyrovnávání rozdílných výkonů dopravních cest mezi procesy posklizňové linky využíváme akumulační a expediční zásobníky české výroby. Zásobníky jsou ocelové konstrukce, čtyřhranného tvaru s jehlanovou výsypkou. Díky variabilitě těchto konstrukcí můžeme navrhnout optimální rozměr.
    Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů


obilní kombajn CLAAS MEGA 218 (sklízecí mlátička) -

    Sila na obilí polského výrobce BIN, orientovaného především na export, jsou vynikající volbou pro uskladnění sklizně v silech menší a střední kapacity.
    Další možností vyskladňování smaltovaných nebo pozinkovaných sil je namontování speciální kovové vestavby. Vestavby je možné namontovat i do sil v provozu. Tyto mohou být kuželovité nebo šikmé. Sila mohou být opatřena systémem aktivního odvětrávání pomocí provzdušňovacích a protikondenzačních ventilátorů. Střecha je opatřena výduchy.
    Obilní sila v provedení s vnitřní betonovou výsypkou jsou pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání může být silo opatřeno odvětrávacími kanály do který vhání vzduch provzdušňovací a protikondenzační ventilátory. Betonová výsypka slouží k vyskladňování sila. Při použití betonové výsypky se zmenší kapacita sila.
    Kombajny, sklízení Obilní kombajn E 514 Obilní kombajn E 514 Obilní kombajn E 514 Inzerce zdarma i-Bazar.cz Stroje, ... sklízení. Obilní kombajn E 514 Číslo inzerátu: 1160635 inzerát vložen:


Obilní kombajn E 514 | i-Bazar.cz

    Tyto zásobníky jsou určeny pro krátkodobé skladování. Mohou také plnit roli manipulačních zásobníků v nejrůznějších procesech. Kuželovou výsypku je možné osadit provětrávacím systémem vhodným rovněž pro skladování řepky a jiných drobných semen.
    Obilní sila jsou v provedení s falešným dnem pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání uskladněných zrnin je podlaha opatřena odvětrávacími průduchy do kterých vhání vzduch provzdušňovací ventilátory. Vyskladňování obsahu je prováděno pomocí vyhrnovacího zařízení umístěného uvnitř sila na falešném dně.
    Obilniny jsou sezóním produktem zemědělství a protože jsou ve většině případů spotřebovávány průběžně je nutné zabezpečit kvalitní skladování. Pro potřeby zemědělců i potravinářského průmyslu dodáváme sila z oboustranně smaltovaných plechů. Obilní sila dodáváme pro skladování obilí, kukuřice a dalších zrnin, např. řepky. Zákazník si může vybrat novásmaltovaná sila Permastore nebo renovovaná smaltovaná sila typu Vítkovice. Sila pro skladování obilí a zrna montujeme včetně všech potřebných doplňků a příslušenství.


Auta-Motorky.cz - prodam obilni kombajn claas bez kabiny - Zemědělská technika

    V nabídce máme kompletní zařízení pro zpracování a skladování obilovin. V našem sortimentu máme veškeré komponenty potřebné pro skladovánáí a zpracování zrnin. Od smaltovaných sil, redlerů, elevátorů, dopravníků obilí až po čističky a sušičky obilí. Nabízíme našim zákazníkům komplexní služby včetně dodávky, montáže a demontáže jednotlivých prvků sil či dodávku skladovacích sil na klíč. Zajistíme demontáž a odkup starých smaltovaných sil. Disponujeme veškerou technikou potřebnou k výstavbě skladů na zrno. Sdělte nám Vaše požadavky obratem Vám odpovíme.
    Uskladnění úrody po žních v kvalitních skladech pozitivně ovlivňuje její následné zpeněžení. Z toho důvodu do našich posklizňových linek dodáváme americká pozinkovaná sila BROCK z vlnitého plechu, která nabízejí velmi širokou škálu velikostí a objemů.
    Validator XHTML CSS prodám obilní kombajn CLAAS MEGA 218 (sklízecí mlátička) - prodám obilní kombajn CLAAS MEGA 218 (sklízecí mlátička) r.v.1996 4100mth - agroBAZAR / prodám obilní
    Zemědělská technika prodam obilni kombajn claas bez kabiny Počet návštev: 542 | Datum: 5 no 2011 12:51 prodam obilni kombajn claas bez kabiny Cena: 30000,- Kč prodam plne funkcni obil
    Obilní sila jsou v provedení s rovným dnem pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání může být podlaha opatřena odvětrávacími kanály do který vhání vzduch provzdušňovací ventilátory. Vyskladňování je prováděno pomocí vyhrnovacího zařízení umístěného uvnitř sila na dně.


Ukázky smaltovaných sil najdete ve fotogalerii:

    obdržíte nabídky od více firem obilní kombajn Massey Fergusson 31 Čtvrtek 18. srpen 2011 ... vložit poptávku na cokoliv obilní kombajn Massey Fergusson 31 Tento poptávkový systém může Vám
    Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00