Jak na věc


nová aktualizace map pro navigace garmin zdarma-čeká republika.cz

RE: Upozornění na policejní radary.

     Zboží pochází z oficiální distribuce pro Českou a Slovenskou republiku. Má české menu, českou či slovenskou dokumentaci a vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR
    Hledáte levnou a kvalitní navigaci do auta v kombinaci s doživotní aktualizací map? Právě jste nalezli značkovou MKX 7HD navigaci na operačním systému WInCE s doživotní navigací, kvalitním velkým 7 displejem a kompletním příslušenstvím do vozu v ceně. Navigace má možnost napojení na couvací kameru. Skladem je i výkonější model s Android nebo 16GB verze s mapou světa.
     Ano, navigace má plnou podporu češtiny, české přehledné menu, český hlas který Vám čte pokyny k řízení z obrazovky aby pro Vás řízení bylo co nejpříjemnější.
    Předinstalován v interní paměti (4 GB) přímo od výrobce - Be-on-road CZ (kompletní mapa ČR, Slovenska (CEDA) a Evropy (OSM). (Lze nahradit libovolně - IGO PRIMO, Tomtom, Igo 8)
     Neblouděte! Garance nové mapy 2017! V navigaci od nás získáváte aktuální mapu. Pokrytí mapy státy je uvedeno v popisu zboží. Nakupujte u specialisty na mapy a navigace s tradicí od roku 1999.


HD GPS Navigace, 7 displej, komplet evropa, doživotní - Dotaz na prodavače

     Navigace má doživotní záruku na nové mapy, tedy po dobu životnosti navigace si její mapy můžete aktualizovat zcela zdarma, na přístroj jako takový je prodloužená záruka 3roky.
     USB a Bluetooth s podporou načtení kontaktů z telefonu do navigace, Bluetooth připojení k telefonu s hlasitým voláním s handsfree, hudebním profilem A2DP a profilem DUN pro připojení k internetu na displeji navigace
     Navigace MKX 7HD GPS se umístila jako vítěz testu 7 navigací ve slovenské verzi tištěného časopisu Trucker. Jako hlavní přednost byla vyzvednuta 3letá záruka, doživotní mapy a přehledné menu na 7 displeji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00