Jak na věc


nebíčko v papulke video recept

Slevové poukázky pro nové i stálé pravidelné klienty

    Dobrý den, děkujeme za parádní lyžovačku. Ideální svah pro děti. Děkuju taky velmi ochotnému vlekaři, který vždy pomohl dětem a v případě potřeby i zpomalí vlek. Jediné mínus je vzdálenost parkoviště od sjezdovky, ale do 2min. jste tam :)
    Přidali jsme dnes 20. ledna 2017 na žádost provozovatele lyžařského areálu Nebíčko, který se nachází v krásném městě Police nad Metují, toto středisko do naší databáze. Mějte prosím chvíli strpení, nežli během dnešního dne do databáze doplníme všechny potřebné údaje.
    Lyžařský areál působivého názvu „Nebíčko“ objevíte mezí Policí nad Metují a obcí Bukovice (směr Broumov). Svými parametry uspokojí zejména děti a začátečníky, patří však k pohodovým areálům, kde je možné na přilehlém svahu jezdit na saních a na bobech.
    U nás v Nebíčku prožijete nebo pořídíte spousty věcí, které Vám obohatí duši, uzdraví a posilí tělo a povedou Vašeho ducha k harmonii. Vybrat můžete jak pro Vás, tak pro Vaše blízké.
    Kalendář taneční zábavy na Nebíčku: 23.6., 30.6., 7.7., 14.7., 21.7., 18.8., 25.8. Rezervace: 773 548 982 Taxi pro VIP a lenochy zajištěno před DDM na Teplické ul. - 50,- Kč/auto.


Novinka: Krémy s obsahem koloidů mědi, stříbra a zlata

    Z horní stanice je za vhodného počasí nádherný výhled na Klůček, Cikánku a na město. V případě příznivých klimatických a sněhových podmínek je v areálu upravovaná stopa pro běžkaře. Ubytovat se zde můžete v některém z místních penzionů.
    V areálu jsou také instalovány umělé překážky pro snowboardisty – Rail a T-box. Samozřejmostí je i WI-Fi Free.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00