Jak na věc


nebíčko v papulke video recept

SKI AREÁL LYŽAŘSKÝ VLEK NEBÍČKO POLICE NAD METUJÍ

    Lyžařský areál působivého názvu „Nebíčko“ objevíte mezí Policí nad Metují a obcí Bukovice (směr Broumov). Svými parametry uspokojí zejména děti a začátečníky, patří však k pohodovým areálům, kde je možné na přilehlém svahu jezdit na saních a na bobech.
    Přidali jsme dnes 20. ledna 2017 na žádost provozovatele lyžařského areálu Nebíčko, který se nachází v krásném městě Police nad Metují, toto středisko do naší databáze. Mějte prosím chvíli strpení, nežli během dnešního dne do databáze doplníme všechny potřebné údaje.
    V areálu jsou také instalovány umělé překážky pro snowboardisty – Rail a T-box. Samozřejmostí je i WI-Fi Free.
    Z horní stanice je za vhodného počasí nádherný výhled na Klůček, Cikánku a na město. V případě příznivých klimatických a sněhových podmínek je v areálu upravovaná stopa pro běžkaře. Ubytovat se zde můžete v některém z místních penzionů.
    U nás v Nebíčku prožijete nebo pořídíte spousty věcí, které Vám obohatí duši, uzdraví a posilí tělo a povedou Vašeho ducha k harmonii. Vybrat můžete jak pro Vás, tak pro Vaše blízké.


Novinka: Koloidní zinek a koloidní měď skladem

    Dobrý den, děkujeme za parádní lyžovačku. Ideální svah pro děti. Děkuju taky velmi ochotnému vlekaři, který vždy pomohl dětem a v případě potřeby i zpomalí vlek. Jediné mínus je vzdálenost parkoviště od sjezdovky, ale do 2min. jste tam :)
    Kalendář taneční zábavy na Nebíčku: 23.6., 30.6., 7.7., 14.7., 21.7., 18.8., 25.8. Rezervace: 773 548 982 Taxi pro VIP a lenochy zajištěno před DDM na Teplické ul. - 50,- Kč/auto.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00