Jak na věc


nahá andrea veresova

Tento web pro vás zdarma vytvořili:

    Tímto filmem si připomínáme herecké umění Vladimíra Menšíka, který by v těchto dnech oslavil své 90. narozeniny. Zároveň si také připomínáme, že letos uplynulo 110 let od narození Karla Högera, který zde ztvárnil dr. Laburda.
    Mistr zábavy a vypravěčského talentu. Účinkoval v desítkách zábavných pořadů, které uváděl a provázel svým typickým vyprávěním a anekdotami. Vytvořil také řadu nezapomenutelných postav ve filmech, které patří k nejvýše ceněným.
    Nahá pastýřka je název obrazu rokokového malíře Jeana-Honoré Fragonarda, který proslul nejen jako portrétista a ilustrátor, ale také jako autor erotizujících obrázků. Jedním z nich je i obraz ze zámku Ronov, na kterém je někdejší zámecká paní a proslulá milostnice Anna vypodobněna jako „nahá pastýřka“. A právě kolem tohoto plátna se točí bohatě rozvíjený příběh. Vyšetřovatel kapitán Tronda (V. Menšík) originálním způsobem – netradiční kombinací kriminalistických a divadelních metod – vyšetřuje dvojnásobnou vraždu a řadu podvodů a machinací s uměleckými díly...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00